Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
12.5.2014 11:27 - Vojtěch
Mno, mě tedy postavy neschopné ze začátku nepřijdou, ale chceš-li odstranit kostku, není nic lehčího, než se k postavě chovat jako k monstru a dát jí +1 útok a dmg.
12.5.2014 11:44 - noir
Vojtěch: Přijde mi, že attack bonusy postav jsou hodně nízké a pokud není eskalační kostka tam na 3, nemá smysl zkoušet daily schopnosti. Ale je to po dvou hrách - teď jsem měl navíc postavu, co dávala velká zranění i při misnutí, takže se to docela dokrylo...
12.5.2014 12:00 - Vojtěch
Tak tuta kostka zaručuje, že postavy souboje nesfouknou hned, ale zase je moc dlouho nepotáhnou, takže svým způsobem zajišťuje jak dobrou délku střetnutí, tak to, že postavy nebudou zkoušet okamžitě vypálit všechny daily powery a pak to šudlat at-will něčím (na což myslím nějaké stížnosti v 4E byly ze začátku kvůli masivním polštářům hp na solo potvorách třeba). Postavy si pěkně ozkouší v souboji protivníkovy slabiny a pak ho dorazí, nebo poupraví strategii tak, aby vše dotáhli do zdárného konce.
13.5.2014 18:24 - Almi
Hola, pro šílené testery od Vojtěcha malý dárek - testovací povolání Druid, Mnich a Warlord ve verzi 04.

Vojtěch: Neskonalé díky za ty Monster Manuály, jsou úžasný!

ALL: DOstalo se mi do pacek hromada nových hratelných ras. Takže lze hrát už i za gnolla (ne, žádnej Konstantin! :D), stejně jako za bludičku... vše docela vtipné :)

..jo, a kdo chce, mám pravidla pro používání předmětů Orbů. Docela povedené...
20.5.2014 09:05 - Smud
Ve ctvrtek u Alnaga?
20.5.2014 09:20 - Shako
Smud píše:
Ve ctvrtek u Alnaga?


Snazil se s tim pocitat, ale je tam jista sance, ze se neobjevim.
20.5.2014 11:12 - Alnag
Pokusím se tam být. :D
20.5.2014 12:08 - Almi
Já tam budu určitě... :)

Shako: Neříkej, že chceš přijít o koboldy! :)
20.5.2014 12:29 - Shako
Almi píše:
Shako: Neříkej, že chceš přijít o koboldy! :)


Nechci, ale žena to trošku komplikuje - rozhodnu se asi ve čtvrtek podle situace.

Postavu vyrábím - pošlu ti něco do PM.:)
20.5.2014 13:52 - Meldin
jj. super. už se těším :)
20.5.2014 15:04 - Almi
Shako: Jasně, pošli..jinak, pokud se koboldi budou líbit, vydrží docela na dlouho...v novém bestiáři a tak vůbec je jich fakt strašně moc...a jsou neskutečně zákeřňácký. Mají herní mechaniku trapster... věřím, že v rámci vyprávění si budete hezky solit navzájem... :)
22.5.2014 09:32 - Meldin
Ahoj. Dneska večer budu bez telefonu. Kdyby se něco měnilo, tak prosím pište :)
22.5.2014 16:13 - Almi
Meldin: No, tak snad se nějak dostaneš k Alnagovi do domu...když přelezeš plot, zvoň na Alek Lačev.. nebo na jiné, oni ti už hrozíc holema, cestu ukážou... ;)

ALL: Myslím, že se dnes je nač těšit..koboldi jsou jen jednou z výzev, které vás dnes očekávají. Těšte se na neskutečná místa, smrtící nebezpečí a kupu vyprávění!
22.5.2014 16:32 - Smud
Super :) Tak za chvili u Alnaga!
22.5.2014 20:05 - Vojtěch
Není zač a koukej koupit knihu! :-)

Jinak zanedlouho bude i playtest dalších povolání prý (jak píšou z kickstarteru).
22.5.2014 23:41 - Shako
Hra byla super, moc díky.

K naší diskuzi: Jack, pán stínu je původně Jack of Shadows alias shadowjack (stínový jack).
Souvislost mezi knížetem a prince jsem nenašel, spíš naopak. :)
23.5.2014 14:54 - Almi
ALL: Děkuji za včerejší hru. Další rekord překonán - sehrát tolik střetnutí, vyprávění mezi tím a ještě skončit o půl hodiny dřív, to jsem fakt nečekal! Ze 13th Age začínám mít pocit jedné velké adrenalinové jízdy, kde se toho za jednu session uděje tolik, co jinde by stačilo na 3 hry :)

Shako: no, nakonec se k tomu postavím stejně jako k jakýmkoli jiným překladům názvů - nejdůležitější je pro mne zvukomalebnost a to, co ve mně a v okolí jméno/název evokuje. Takže kníže pro mne bude vždycky spojen s pekelníky :) jinak to neřeším, neb se na překladech nepodílím a jsem schopen respektovat názor jiných do míry, v jaké je respektován názor můj :DDDD

Každopádně se těšte na skutečně drsné koboldí scény, neb to, co jste zatím zažili byl jen začátek!

btw: Shako a hejno sršňů či Smudova koboldí latrína mne budou ve snech strašit ještě dlouho... ;)

Sethi, Beltar: Je věčná škoda, že si nenajdete čas na hru, ale co se dá dělat...
23.5.2014 14:59 - Shako
Přiznávám, že Shako měl zase včera svůj den..., ale Smud mu v tom spouštění pastí taky hodně konkuroval. :-D

Ale i tak 2x pod nulu ze tři bojů to se mi už dlouho nestalo.

Jo a včechno to bylo úžasné rychlé... měl jsem pocit, že je tak před půlnocí a to bylo těsně před 22h.
24.5.2014 16:56 - Smud
Bylo to vyborny! Napada me jedine shrnuti - v jednoduchosti je SILA!

Jinak latrina sice na zacatku trosku pozlobila, ale nakonec pod ni skoncil jeden kobold, cili remiza :D
24.5.2014 19:41 - Vojtěch
Mám k dispozici nekromanta, chaos mága a okultistu. Kdyby byl zájem, tak se zítra budu vyskytovat v Praze.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10091185569763 secREMOTE_IP: 18.217.7.193