Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
26.5.2014 12:44 - Meldin
Bylo to vtipný :) kdy hrajeme příště?
29.5.2014 11:10 - Almi
Ahoj všichni. Tak kvůli nemoci Smuda a práci Noira AE dnes nehrajeme.

Vím, že je to narychlo, ale jak jste na tom Meldine a Alnagu dneska? :)

Nebo, teoreticky o víkendu? Jsem na víkend v Praze...

Jinak, příští týden ve čtvrtek 05.06. nemůžu, máme firemní akci. Lze přesunout hru na jakýkoli jiný den?
29.5.2014 12:42 - Shako
E. stihám, ale čas kdy dorazím záleží na tom, kde by se případně hrálo.
29.5.2014 13:42 - Meldin
Dneska by to šlo. Příští týden nemůžu vůbec.
29.5.2014 13:54 - Meldin
Jestli se ale má dneska hrát, tak bych to potřeboval vědět co nejdřív.
2.6.2014 20:52 - Sethi
Plánujete něco tenhle týden? Já bych i mohla..
3.6.2014 11:31 - noir
Já ve čtvrtek nebudu, dělám rozhovor s Noamem Chomskym... Podařilo se mi to dojednat až na poslední chvíli, tak se omlouvám.
3.6.2014 11:36 - Shako
Já nevím, co vlastně hrajem tento týden... 13th Age? A stále je možnost hrát u nás.
3.6.2014 11:39 - Almi
Já si čas na hru udělám a rád zahraju (mělo by se hrát 13th Age). Jen nemám čas ve čtvrtek, jak jsem psal (mám firemní akci). Mohu ale jakýkoli jiný den, včetně pátku.

Návrhy? Kdy jak můžete? Jdu Vám poslat sms.. :)
3.6.2014 11:43 - Shako
Almi píše:
Návrhy? Kdy jak můžete?


Můžu dneska nebo v pátek.
3.6.2014 11:46 - Almi
Meldin může jen v pátek.

Shako: Osobně nemám problém ani s dneškem, ale to je asi moc na rychlo... jak je na tom s místem Paluba? Kdyby nemohl Alnag či Meldin..
3.6.2014 11:50 - Sethi
Dnes to nezvládnu, zítra bych dorazila se zpožděním. Pátek by asi šel, asi preferuju hru před teambuildingem..
3.6.2014 12:22 - Almi
Sethi: Jéjé, tak to mne těší :)

Alnag může dnes a v pátek. Takže zatím to vypadá na páteční hru, kdy může Meldin, Alnag, Sethi, Shako.

Smud a Noir se mi ještě neozvali... ale už teď se těším! :)
3.6.2014 12:46 - noir
Já ohledně pátku nevím. Vracím se ráno z Olomouce a v sobotu ráno jedu na vodu. Takže podle okolností. Každopádně je vás dost, takže já to budu brát flexibilně...
3.6.2014 13:15 - Shako
Almi píše:
Takže zatím to vypadá na páteční hru, kdy může Meldin, Alnag, Sethi, Shako.


Takže se hraje u Alnaga? Nejspíš nemůžu hrát déle než obvykle - v sobotu ráno jedu na svatbu. :)
3.6.2014 13:17 - Smud
Nemam od stredy deti, cili muzu streda az patek kdykoliv. Podle ostatnich to teda dame v patek? 13th age? :)
3.6.2014 14:00 - Meldin
Takže v pátek od 6ti nebo to stihate dřív?
3.6.2014 16:09 - Almi
Shako: Hrajeme u Alnaga, leda by velká většina toužila hrát jinde (Paluba?). Ale problém to asi nebude, pokud to bude stejná jízda jako posledně, tak budem rádi, že jsme rádi...když tak Tě Smud nebo někdo jiný (já) hodíme domů...

Meldin: Ano, hrajeme od 18. hodin. Nebo chcete hrát od dřív? Já se přizpůsobím...

Smud: Super! Ano, hrajeme v pátek, a to 13th Age - honbu za Oblačným diamantem, aneb hurá na koboldy! :)

Noir: Když budeš chtít, přijď, jinak jak Ti to vyjde...

Perníček: Co by sis chtěla zkusit zahrát? Máš volné pole působnosti (klerika nikdo nemá). Pravidla Ti vysvětlíme za běhu, jsou fakt jednoduchá, pokud znáš 4e...
3.6.2014 16:35 - Shako
Almi píše:
Hrajeme u Alnaga, leda by velká většina toužila hrát jinde (Paluba?)


U me je volno a relativne uklizeno jeste od minuleho tydne. :)


Koboldi!!!
3.6.2014 18:06 - Meldin
Pokud to půjde, tak bych preferoval hraní u Alnaga nebo přinejhorším na Palubě. Nic proti tvému uklizenému bytu Shako, ale pro mě je to na druhém konci Prahy :D

Jinak já bych hrál už třeba od půl páté, pokud ostatní stíhají a souhlasí a mohli bychom skončit třeba v deset nebo tak ;)

Tak se prosím vyjádřete jak to kdo stíháte. Díky :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090590000152588 secREMOTE_IP: 3.145.56.28