Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
8.7.2014 08:50 - Smud
Jo a mame 3 lvl a 3 advantage.
8.7.2014 09:02 - Vojtěch
Smud píše:
nejsem si jistej jak bych se jako pul ork s pozitivnim vztahem k orc Lordovi mel chovat


Diplomaticky :D
8.7.2014 09:10 - Smud
No, muj herni styl je povetsinou "HULK SMASH!" a tohle by mi nesedelo :)
8.7.2014 09:27 - Almi
Smud: Klidně u toho můžeš zůstat, ta diplomacie by se hodila.. a bylo by to víc zajímavý :)) Ale pokud chceš zkusit jinou rasu, nemám s tím problém ;)

ad. advanatage - mám pocit, že jste měli 3 lvl a 2 advantage a na konci hry Alnag "vyloudil" 2 další :D
8.7.2014 09:31 - Almi
Smud: Navíc, jako půl-ork to může být hodně zajímavé i příběhově, věřím, že z toho jako tým dokážete vytěžit zajímavé momenty. Ona ta orčí trilogie není o tom, že "Orc lord jde zničit svět", na to je ten svět příliš komplexní a nečernobílý :)
8.7.2014 13:28 - Meldin
Smud: 3 level a celkem 4 incremental advantage.

Pobřežní cesta 17:45? nebo pojedeš zase přes anděl?
8.7.2014 13:33 - Shako
Ja mám tedy poznačeno 3 lvl + 3 vylepšení.
8.7.2014 14:07 - Meldin
Shako: Tak to máš teda špatně ;)
8.7.2014 14:21 - Almi
ALL: Dneska se máte nač těšit. Ač jsem si to nemyslel, je to vynikající příběh! Hromada vyprávění, několik voleb, takže to není lineární a navíc - neopakující se, zakeřné hnusky!

Orkové jsou skvělí, a nejen oni! Jsem v pozitivním šoku, jak funguje synergie mezi potvorama. Mnohem líp, než ve 4e - je přehlednější, použitelnější a pokud to nezmrším, tak opravdu budete mít pocit, že nebudete vědět, kterou hnusku likvidovat dřív :)) Vše logické, příběhové, netřeba být super úspěšný ve zkoumání vztahů, stačí logika...

..která ale v jiné scéně může být naprd, protože autor tohodle příběhu je prostě mrcha. Ale pocit z příběhu je super.

btw: Není špatné utéct..v některých soubojích je však třeba vydržet určitý čas, abyste byli úspěšní. Vyhrát se sice dají všechny, ale pak zdroje sakra chybí...

Hola hej, těším se na večer! :)
8.7.2014 16:42 - Shako
Tak jsem postavil dwarf-forged fighter a je to pěkná kupa životů, tak jsem zvědav, kolik to vydrží. :D
8.7.2014 17:05 - Smud
Meldine naberu te v 17:45 na Pobrezni ceste.
8.7.2014 23:32 - Shako
Příští týden za mě špatný - můžu jen pondělí.
Další týden můžu předběžně po, út, st.

Orkové jsou super, těším se na další hru.

Bojovník a barbar jsou smrtíci kombo, pokud nepřátele utočí na blízko.
9.7.2014 11:53 - Beltar
Včera mi psal Almi, jestli se nechci zapojit a tak bych se chtěl zeptat, hodil by se Trpasličí bard (asi Mythkenner)?
9.7.2014 12:00 - noir
Včera to bylo vynikající! Asi nejvíc mě bavilo, jak si všichni schovali Ikony ne proti nepřátelům, ale proti členům vlastní družiny. S čestnou výjimkou Meldina, na což bych chtěl upozornit!
S pravidly jsem navýsost spokojen. S dobrodružstvím jak bysmet. Díky za hru!

Trpasličí bard by mohl opěvovat legendární skutky generála Krabata - ten náš družinovej bard je takovej moc kritickej...
9.7.2014 12:34 - Beltar
aha, vy už máte barda, tak já popřemýšlím o něčem jiném.
9.7.2014 12:46 - Almi
ALL: Díky všem za hru, orkové děkujou... :)

Beltar: bude super, když se zapojíš!

Shako: Tak snad to vyjde další týden...

Jak jste na tom od PO 21.07. do ST 23.07.?
9.7.2014 12:47 - Shako
Beltar píše:
Trpasličí bard (asi Mythkenner)?


Jo, klidně, další lečitel se neztratí... ale já asi budu dělat jinou postavu... ten poslední experiment se prý moc nelíbil. :)

noir píše:
Trpasličí bard by mohl opěvovat legendární skutky generála Krabata - ten náš družinovej bard je takovej moc kritickej...


Přesně! :-D

Beltar píše:
aha, vy už máte barda, tak já popřemýšlím o něčem jiném.

Řekl bych, že v tomhle systému je to dost jedno. Není to jako 4e, kdy má každý svoji roli. Tady se dá hrát mnohem volněji.

Je to víc o tom, jak tu postavu uděláš a hraješ. ;-)

Ale jinak zatím máme:
Smud - barbar půlork
Meldin - wizard elf
Alnag - bard půlelf
Shako - původně human rogue, naposled dwarf-forged bojovník, přespříště něco jiného :-D (uvažuju u kultistovi - cleric)
Noir - poprvé whatever sorcerer, naposled trpaslík bojovník
9.7.2014 12:50 - Vojtěch
Dwarfforged Fighter se neosvědčil? Já to plánuju jako jednu z postav k nám. Co nešlape?
9.7.2014 12:56 - Shako
Vojtěch píše:
Dwarfforged Fighter se neosvědčil? Já to plánuju jako jednu z postav k nám. Co nešlape?


Jo, šlape to asi dobře - minimálně zatím z něj nemám pocit, že nešlape... Jen ten můj experiment s koboldím diamantem (zkoušel jsem ho narvat do tlamy stínové ropuše...long story), co prej máme donést Elfí králově (ale já nic takového neslíbil) se některým členům družiny moc nelíbil. :-D
9.7.2014 13:02 - Vojtěch
Jo tak to jo :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09601092338562 secREMOTE_IP: 3.142.201.206