Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
5.8.2014 19:52 - Meldin
Noir: v šesti se vejdeme. Kdyžtak dam stůl do vedlejšího pokoje :)
5.8.2014 21:30 - Almi
ALL: Super, moc se na Vás těším! A moje hnusky též! Minule, díky Beltarově vyprávění, to mělo sakra pořádnou šťávu, protože Shako získal při Alnagově neúčasti důstojného soupeře :)

Pamatujte si, že ve 13th Age se dá dělat díky Ikonám a improvizační tabulce skoro cokoli. Co si dobře odvyprávíte, to bude :)

BTW: Těšte se na Free RPG Day (u nás D20 Day 2014), chci na něj nastudovat jejich free rpg quest Make Our Own Luck :) Dneska jsem si ho vyzvedl a vypadá móóc dobře :)
6.8.2014 08:38 - Beltar
Přemýšlel jsem jak nějak vtipně dopřát Meldinovy long rest kvůli kouzlům a napadla mě taková klasika na využití Shadow prince.
Stínová taverna - Mnoho služebníků této ikony se potřebuje čas od času někde schovat. Pokud konají v Princově zájmu může na ně pohlédnout s libotstí a zjevit jim vstup do Stínové taverny. Taverna stojí mimo čas a prostor (respektive poměr plynutí času dobré zvolit pro konkrétní potřebu). V Taverně se dá nejen přenocovat, ale i koupit zajímavé vybavení, informace, či sehnat práci.
Komplikací je Pan Vyhazovač, který u dveří vybírá vstupné. Někdy vás pustí jen tak, někdy za slíbenou protislužbu, někdy chce něco z vašeho vybavení, nebo třeba to co máte doma a ještě o tom nevíte :-).
6.8.2014 13:35 - Shako
Stínová taverna je super, určitě někdy využiju, až mi dojdou nápady a budu mít ikonu. :)
Jen jsem naposledy vymyslel řešení jen za daily spell jako rituál, což mi přijde levnější. Ale tak ikona za cenu "nulového času" je určitě dobrá cena.
6.8.2014 13:37 - Almi
Beltar: Super nápad, líbí se mi moc! Určitě nejsem proti, dá se s tím skvěle pracovat! :)
6.8.2014 16:12 - Smud
Zmenil se mi na zitra plan, musim odvezt tatu z nemocnice pozdejc nez jsem myslel a DnD nestihnu. Ale jak tak koukam, tak to nebude zas takovy problem, je vas dost. Uzijte si to!
6.8.2014 16:30 - Shako
Smud: škoda.
Zatím jsme tedy 4 - Shako, Meldin, Beltar, Noir.

Smaug hlásil, že čás má, ale že je nás hodně - mám ho tedy povolat do akce? :)
6.8.2014 20:08 - Almi
Smud: Tak to držím palce, ať to není nic komplikovaného. A příště se těším! A kdyby se Ti chtělo, klidně přijeď později, však to znáš.. :)

Shako: Jojo, klidně Smauga povolej do akce, roleplay mu šel výborně!
6.8.2014 20:51 - Meldin
Shako: asi můžeš. Nějak se poskladame ;)
6.8.2014 22:03 - Alnag
Za mne nyní středeční i čtvrteční večery vypadají, že budou po nějakou dobu obsazené.
7.8.2014 10:30 - Almi
Alnag: Nu, co se dá dělat, užívej prázdnin! :)
7.8.2014 10:58 - Beltar
potvrzuji se dnes
7.8.2014 11:13 - Shako
Dorazím, ale asi budu potřebovat skončít dřív, takže zmízím společně s Beltarem... pokud pojede podobně jako minulý týden.
7.8.2014 14:26 - Meldin
Alnag: tak úterky bychom mohli hrát taky když se domluvíme.

All: možná dneska bude meruňkovej koláč, ale ne že mi nic nenecháte :D
7.8.2014 15:05 - Almi
Meldin: Na koláč se těším a co se termínů hraní přes léto týče, stejně je řešíme ad hoc podle toho, jak lidi můžou a místa, kde se dá hrát :)

Shako: Kdyby bylo třeba, jsem schopen zasuplovat Smuda a hodit Tě domů...

Beltar: Super, moc se těším!
7.8.2014 16:15 - Alnag
Meldin: Úterky jsou zatím v pohodě, ale na mně se neohlížejte. Když budete náhodou hrát v úterý (či pondělí, pátek... atd.) rád se přidám. Jinak to beru tak, že to prostě nelítá. :)
7.8.2014 16:17 - Beltar
A od kolika? Mám se snažit dorazit v 6, nebo mohu ještě spokojeně pracovat a být tam v půl 7 :-)
7.8.2014 17:32 - Meldin
Uz vyraž. V šest začínáme :)
8.8.2014 09:37 - Beltar
Včera super, díky za hru. Zvládli jste ji nakonec? Nějakej zajímavej loot? Až ji zabijem tak si vezmu její srdce. Slíbil jsem ho (slíbím) jednomu podivnýmu chlápkovi ve Stínové taverně :-).
8.8.2014 09:59 - noir
Beltar: rozdávala asi 160 zranění za kolo. Ale naštěstí jen kostlivcům, zombiím a ghůlům (tím myslím i Shaka). Já s Meldinem jsme si ostřelovali z dálky a nedokázala se k nám ani dostat... Ten odpočinek a hromada daily powers na ni udělaly zázraky.

Jo, to jsem zapomněl dodat - ona se ta orkyně probudí za 24 hodin jako ghoul... Takový drobný efekt mé nekromancie, nad nímž nemám tak úplně kontrolu :) Jo, ale srdce si klidně vem, oživí se i bez něj.

Hra to byla skvělá, zábavná a vtipná. Díky všem!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093126773834229 secREMOTE_IP: 3.145.56.28