Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
25.11.2014 12:51 - Meldin
Aha. Jsem si nedocetl almiho prispevek do konce. Pojedu teda sam. Vyzvednes me shako?
25.11.2014 13:29 - Shako
Almi píše:
Zdar, já jsem ready..jen tedy hrajeme už dneska? Mám v tom trochu hokej, myslel jsem, že hrajem až ve středu.


Já můžu jen dneska. :-D A tak se původně domluvalo. 4 se vlezeme pohodlně, klidně i pět - Sethi, Beltar? Případně napíšu Smaugovi.


Meldin: Ok, jede to 17:58 nebo 18:13 ze Smíchova, obvykle poslední nastupiště - 1-2 zástavky (podle toho, zda to staví v Chuchli).


Adresa: Tachovská 26, Praha - Radotín.


EDIT: Smaug hraje s jinou skupinkou Shadows of Esteren. :)
25.11.2014 13:50 - Meldin
OK. Pojedu tím v 17:58 :)
25.11.2014 13:57 - Shako
Meldin píše:
OK. Pojedu tím v 17:58 :)


Ok, zpátky tě Almi hodí aspoň na zpět na Lihovar/Smíchov, kdybychom se s koncem hry netrefili do odjezdu vlaku.
25.11.2014 14:18 - Meldin
Super :)
25.11.2014 15:12 - Almi
OK, počítám se hrou i místem, Noira naberu. Zpátky Meldina hodím :)
25.11.2014 15:15 - Shako
Super.

Dneska Almi + Meldin, Noir, Shako. Sethi, Beltar, Noirův kamarád?
25.11.2014 15:43 - noir
Shakp: nene, on nestíhá, má nemocný dítko...
26.11.2014 08:38 - noir
Díky za včerejší hru, bylo to extrémně výživné!
26.11.2014 09:03 - Almi
ALL: Já se trochu děsím, až konečně prolomím kostkovou smůlu.. to pak bude TPK :D

Jinak jsem si hru užil, chystám nový příběh, uvidíme, jak se tenhle uzavře.
26.11.2014 09:19 - Shako
noir píše:
Díky za včerejší hru, bylo to extrémně výživné


Jojo, "kajtování" ettina bylo super. :-D

Asi postavím zase něco nového... :-D Todle sice šlape, ale pořád to není ono - fighterské manévry moc neudělají a výběr je značně omezen při používání dvou zbraní.


Zatím za nejfunkčnější kombo považuju dwarf-forged fighter (pro tu užasnou výdrž) a wild elf ranger-archer (pro ten několika násobný útok z dálky). I ten Smudův half-orc barbarian vypadá jako dobrý build.
26.11.2014 10:08 - noir
Shako: Ty seš taky věčně nespokojenej :) Ale něco ranged by možná bodlo, teď už se kolem enemáka ani všichni melee nevejdeme.--
26.11.2014 10:28 - Vojtěch
Máte málo hobitů! Těch se vejde víc!
26.11.2014 10:30 - Shako
noir píše:
Ale něco ranged by možná bodlo, teď už se kolem enemáka ani všichni melee nevejdeme.--


No, máme poměrně složité požadavky jako družina - potřebujeme lečitele, kterého nikdo jiný než já nehraje (pokud se opět neplánuje objevit Alnag nebo Sethi). A zároveň v závislosti na tom, co hraješ ty potřebujeme buď druhého melee nebo ranged.
26.11.2014 10:39 - Vojtěch
Ranged může být i Cleric s Javelin of Faith a léčením třebas, no ne? :)
26.11.2014 10:52 - Shako
Vojtěch píše:
Ranged může být i Cleric s Javelin of Faith a léčením třebas, no ne? :)


Tojo, zrovna ke clericovi se chci vrátit až na epiku. Javelin of Fate funguje, ale není to to neefektivnější - podobně jako Bardí Battle Chant je to spíš jako doplněk, abys nebyl ztracen, když se ti nepovede dostat na kontakt.

Spíš jde o tu Noirovu postavu - když se zrovna oba trefíme do melee nebo range postavy, tak to občas nefunguje (trvale v družině máme barbara na blízko a kouzleníka na range, takže 3 postavy na range jsou špatný, 3 postavy melee lepší, ale pořád je nejlepší 2 a 2).
26.11.2014 10:59 - noir
Já su teď s druidem spokojenej, zatím nemám důvod ho měnit. A léčení má taky, ale jenom sebe a dost nespolehlivě a málo. ALe jestli chceš, můžu si postavit healera, abys mohl hrát akčněji, nemám s tím problém. Řekni a bude vykonáno :)
26.11.2014 11:03 - Vojtěch
Tak já reagoval na to, že je potřeba někdo s ranged a někoho s léčením. Ono Javelin je hezký šolich spolu s War doménou, kdy tím rovnou rozdáváš +1 útok všem na cíl. Pak přihoď Spirits of the Righteous, Judgement, Mighty Healing, Sphere of Radiance. Možná skrz prohození si schopnosti nabrat nějaké Wizardské kouzlo.

Možná taky dalekonosný paladin... :D
26.11.2014 11:42 - Shako
noir píše:
Já su teď s druidem spokojenej, zatím nemám důvod ho měnit


V pohodě, mě supporti nevadí. ;-) A jestli je spoleh na to, že ještě chvíli budeš hrát to samé, tak klidně zkusím postavit něco range + heal.

Vojtěch píše:
někdo s ranged a někoho s léčením.


A je to dlouhodobě udržetelné a efektivní? Přišlo mi prostě, že ta varianta ranged bard/cleric je dlouhodobě slabší než melee varianta téhož. Tj. stavěl bych to max na mixed - primárně do melee, sekundárně ranged (když se ti nedaří pozicovat do melee).
26.11.2014 12:05 - Vojtěch
Tak budeš mít maxnutý Wisdom a na sílu hodíš komplet bobek a můžeš mít ještě jinou slušnou vlastnost, tedy místo toho třeba akrobacii, anebo vědomosti (doplnění se s Wizardem, nebo věčné teoretické debaty dvou odborníků), tedy zasahovat se bude. Léčení bude nejspíš dosti, Domains třeba Trickery, Venegance a nějaká třetí na dochucení, nebo prohodíš za cizí shopnost - třeba Sorcererovi šlohneš Arcane Heritage a s ním jedno Wizard kouzlo, např Ray of Frost a ještě nějaké ty bodíky do Backgroundu). Hnedle bys měl klerika nějakého boha iluzí a magie, jako třeba Faerunská Shar.

Myslím, že by to fungovalo.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082095146179199 secREMOTE_IP: 3.140.198.12