Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
23.1.2015 11:01 - Shako
Almi píše:
..a jako největší padouch se opět ukázal Shako. Je neskutečný, co dokáže, i když se hry neúčastní :)


Shakova postava je naprostý chudák, který doplácí na intriky těch nejmocnějších než jen on. To jste stále nepochopili? ;-)
Ale jinak co se pro změnu stalo? :) Máme opět koboldí diamant?
23.1.2015 13:05 - Almi
Shako: koboldí diamant máte stále (pokud se nemýlím), protože ten jsme ve vánočním příběhu neřešili :)

Jinak, kromě příběhu, o které ti poreferují jiní (pokud neumrzli od Tří králů :)), se stalo to, že kněz ve službách Křižáka na pokyn starosty zjistil, kdo způsobil smrt nebohého ponocného. A to zrovna ve chvíli, kdy v chrámu byly postavy. Meldin (a družina) uprchla s obtížemi, leckdo - typický hrdina Babatunga má ve městě sochu atp., jen na Meldinovu postavu je pro vraždu vypsána odměna...

...což moc hezky zapadá do kontextu věcí příštích! :)
23.1.2015 13:28 - Shako
Klidně hoď ji další info - postavím další postavu, až se budu opět účastnit. Takže klidně to může být headhunter, který chce odměnu. :-)
23.1.2015 17:26 - Meldin
Tak nezbyva nez vypsat odmenu na starostu
23.1.2015 21:14 - Shako
Meldin píše:
Tak nezbyva nez vypsat odmenu na starostu


Hmm, taky zajímavá nabídka - hrát jednou postavu, která kryje Meldinovi zadek (aniž by o to Meldin stál) a to za každou cenu. :-)
24.1.2015 23:44 - Almi
Meldin: Mnoo..hoodně zajímavé :) Bohužel se teď do města nedostanete, ale budu na to pamatovat. Každopádně - nezvážíš trochu změnit své ikony? :)

Shako: Moc pěkný nápad! A hezky zapadne do chystané Diabolistkové hry :)
25.1.2015 11:46 - Meldin
Almi: Tak uvidíme podle příběhu. Třeba se naskytne vhodná příležitost :D
26.1.2015 20:56 - Shako
Zejména Almi a Smud: Koukám na Alnagův výprodej a zaujali mě figurky... možná bych zkusil nakoupit celý ten balík - zajímalo by případně někoho něco z těch figurek? Odlehčil bych si náklady, tím že se s vámi podělím? ;-) Jde mi zejména o nějaké základní sety humanoidů - lidi, elfové, koboldi.... Libovolné nehumanoidní hnusky by určitě byli k dispozici. Nějaké specifické modely, které chybí ve vašich sbírkách humanoidů bych taky klidně obětoval. Tedy mimo koboldů, těch jsem tam objevil 5 a všechny chci. :)
26.1.2015 22:11 - noir
Ahoj, já bych do toho taky šel, moc rád... ALe přihazujme opatrně :)
26.1.2015 22:28 - Shako
Píše:
Ahoj, já bych do toho taky šel, moc rád... ALe přihazujme opatrně :)


Promiň na tebe jsem nějak zapoměl. ;-) Kdyžtak PM. ;-)
26.1.2015 22:28 - Atterdag
No, já bych ty figurky také bral...
26.1.2015 22:45 - Meldin
Noir: psal jsem shakovi tak se prosím domluvte :)
26.1.2015 22:46 - Almi
Atterdag: Pokud Ti reálně fakt chybí figurky, tak z dnešního pohledu nováčka je (mimo Alnagovo dražby, o tom žádná - to je výborná volba) i zajímavá alternativa Pathfinder Box set figurky. Je to jen dvojrozměrná figurka na různě velkém podstavci, ale kresby jsou fajn, zpracování kvalitní a skladovatelnost excelentní. O ceně nemluvě.

Jinak se totiž reálně nedoplatíš. Já na poslední hru kupoval dvě nové, sice docela krásné, figurky, ale dávat za každou 200 Kč je fakt..k zamyšlení.
27.1.2015 10:31 - Smud
Figurky bych bral, ale uprimne si nedokazu moc predstavit deleni. Asi dam Alnagovi nabidku, a pokud vyhraju, pustim dal ty co jiz mam / nechci?
27.1.2015 10:55 - noir
Smud: Na dělení kořisti je mnoho osvědčených systémů, neboj :)
27.1.2015 10:56 - Shako
Smud: Můj plán byl stejný, ale necítím potřebu se s tebou přetahovat, takže pokud chceš hodit nabídku, tak do toho. Pokud vyhraješ rád se podívám, co po tobě zbylo. ;-)
27.1.2015 10:57 - Shako
noir píše:
Smud: Na dělení kořisti je mnoho osvědčených systémů, neboj :)


Napadá mě třeba ten z "dračího zlata" - předhodíš kořist, dáš časový limit. A když se hráči nedohodnou na přesném rozdělení, tak všechno propadlo. :-D
27.1.2015 12:16 - Atterdag
Aha, já myslel, že to prodává Alnag vše najednou:)
27.1.2015 12:53 - Shako
Atterdag píše:
Aha, já myslel, že to prodává Alnag vše najednou:)


Jj, chce prodat všechny figurky jako jeden balík. Ale to nám přece nebrání to jako jeden balík koupit a pak to rozdělit, ne? ;-)
29.1.2015 09:06 - Shako
Smud: Ten příhoz je tvůj a nebo už nám to draží někdo jiný? ;-) A jdeš i po těch comandech?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099666118621826 secREMOTE_IP: 3.23.95.247