Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
27.1.2011 16:16 - Beltar
Ehm, jsem rád, že si každý bude pamatovat jen to jak, ten boj skončil a nikoho ani nepadne přemýšlet jak začal.
27.1.2011 17:38 - Meldin
Beltar píše:
Ehm, jsem rád, že si každý bude pamatovat jen to jak, ten boj skončil a nikoho ani nepadne přemýšlet jak začal.

Ale copak, copak? Ještě ti znějí v uších slova čaroděje před bojem?
Myslím, že zněla nějak takhle: Hlavně mi ho nevyplašte!!! Můžeme vyjednávat...:-)
27.1.2011 23:59 - Beltar
Jenomže čaroděj byl od začátku trochu mimo, náš protivník byl drak, né obří netopýr, takže viset za nohy hlavou k zemi nebyla dobrá výchozí vyjednávací pozice
28.1.2011 08:56 - Almi
Smud: Jsem rád, že se to líbilo..drak na scéně je vždycky výzva i pro DMa.. :)
28.1.2011 10:46 - Smud
Almi: Ty magicke veci mam vybrat jen z essentials, nebo ze vseho?
28.1.2011 14:40 - Meldin
Alespoň jsem to zkusil...moc prostoru pro vyjednávání jsme zatím neměli. Každopádně uznávám, že s hlavou dolů to nemělo takový efekt :-)

P.S.: Kdy hrajeme příště?
30.1.2011 22:47 - Almi
Smud: primárně z essentials, ale nebudu to hrotit...

Meldin: Příště nejdřív příští týden, protože tenhle týden jsem celý pryč na školení.
30.1.2011 23:00 - Meldin
OK, počítám tedy předběžně se středou 9.2. :-)
8.2.2011 09:40 - Almi
Hola, spáči :D

Tak jak, platí středa 09.02.2011, kdy hodláte nakopat zadky parchantům snažícím se dobít město?

Mám podklady nastudované, můžu slíbit zajímavé encountery, které nejsou jen vycpávkou, ale každý něčím zvláštní.

A jako bonus přihodím možnost pro každou z postav hrát i za spojence, neboť vaše oblíbenost mezi obyvateli města (překvapivě ;-) trvá :D

A Smud se konečně dočká pomoci od své dračice Moxulhar, kterou bude možné ovládat jakožto spojence..tak co, těšíte se? :D
8.2.2011 09:50 - Sethi
Co to je za reklamní projev? Tolik se ti stýská? =)

To je zítra? Hm... no asi jo, no, ale předem hlásím, že bych potřebovala skončit nějak rozumně.
8.2.2011 10:48 - Beltar
Ahoj,
já bohužel zítra nemohu. :-(.

Chcete klíče od bytu? :D
8.2.2011 11:03 - Smud
Ja bych zitra mohl, ale kdyz nemuze Beltar, tak navrhuju bud presun na ctvrtek, nebo pristi tyden?
8.2.2011 12:34 - Beltar
Příští týden,
prosím pane DM, příští týden. :-)
8.2.2011 12:35 - Sethi
Čtvrtek jsou AA (což jsem samozřejmě věděla, není to pro mě žádné překvapení, neeee...), příští týden mi přijde schůdnější.
8.2.2011 12:56 - Almi
Mno dobře, tak tedy příští týden, no... :-)

Tož tedy, můžete příští týden ve středu 16.02.2011?

Beltar píše:
Chcete klíče od bytu? :D


když je tak nabízíš, tak teda jo... :-)

Sethi píše:
Co to je za reklamní projev? Tolik se ti stýská? =)


..ano, docela ano. Týden jsem "nebyl", chybí mi hra. takže neboj, tvá psychická integrita neutrpí šrámů... ;-)

A navíc jsem při čtení podkladů zjistil, že je to docela zajímavé
8.2.2011 14:44 - Beltar
Tak příští středa, vynasnažím se dorazit. Kdyžtak zvoňte na spolubydlu :_D
8.2.2011 15:27 - Almi
Beltar: my tě vyzvednem v pizzerii..už jsme naučený :-)
8.2.2011 18:56 - Meldin
Eh, vím že už jsem s tím asi dost otravnej, ale rušit hraní den předem???

No každopádně nabízím 2 možnosti:
1.můžeme hrát u nás, pokud Beltar laskavě dovolí :-)

nebo

2.můžeme si zahrát alespoň nějakou deskovku

nebo můžeme hrát toho 16.2.

Hlasi se na sitrejsi chrani nekto toprofolne!?
8.2.2011 19:52 - Almi
Meldin: Ono to není zrušené den předem. Spíš Beltar včas nedal vědět, že ve středu nemůže :( Ale problém byl i u mne, měl jsem na vás křičet dřív :-))

Zítra můžu, ale nevím, kdo může ještě. Encounters tedy asi ne, ale nějakou deskovku klidně. Zkusit Alnaga? Jen nemám Ravenloft v Praze.. :(
8.2.2011 21:46 - Sethi
Mě zítra čeká docela náročný experiment a nevím, jak se mi podaří skončit, nemohli bychom se spíš domluvit na nějaké snadno dosažitelné neutrální půdě? S největší pravděpodobností budu unavená, přiotrávená a mizerně naladěná, představa, že se ještě potáhnu někam do divočiny mě úplně nerajcuje.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10411906242371 secREMOTE_IP: 18.191.132.36