Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
8.2.2011 21:51 - Meldin
Jaká pak divočina...taková urážka...no tohle...? :-)

Civilizaci se ale jinak samozřejmě nebráním.
8.2.2011 23:51 - Beltar
Civilizaci se nebráníš? že bych Almimu přivezl deskovou civilizaci :D
14.2.2011 09:46 - Sethi
Může se stát, že budu muset ve středu večer suplovat angličtinu. Bohužel se to dozvím až právě ve středu, teď nedokážu říct, jak to bude.
14.2.2011 15:36 - Beltar
Tak se stejně sejdeme, a přinejhorším dáme u mě nějakou deskovku.
14.2.2011 20:24 - Meldin
Sethi: %ˇ/(/!"!:??_?_?/:"!"!!"///????????????

Beltar: Když se sejdeme dva, tak to bude úspěch :-)))))
14.2.2011 20:56 - Sethi
Tak však pokud se sejde dostatečný počet, můžete hrát beze mě. Já se neurazím, pokud přijdu o velké finále.
14.2.2011 21:01 - Jarik
Ja jsem si to velke finale precetl vcera, kdyz se jej nebudu ucastnit.
A verte mi... Je to fakt zajimavy Enc.
14.2.2011 21:47 - Meldin
Raději budeme hrát se Sethi :-)
14.2.2011 22:00 - Sethi
Budu vědět ve středu tak kolem poledne. Ačkoli se mnohdy zdá, že jsem mrcha s ledovým srdcem, pokud vůbec nějaké mám, ve skutečnosti existují tak dvě osoby, kterým nedokážu říct ne, když si řeknou o pomoc.
15.2.2011 09:56 - Smud
Ja kazdopadne se stredou pocitam. Cili bychom byli 3 hraci urcite.
15.2.2011 10:25 - Almi
ALL: Super, s hrou počítám, ať už se Sethi nebo bez ní.

Jinak, čeká nás finálová část, hrát se bdou ještě 4 encountery. Možná poslední dva spojím do jednoho, ještě zajímavějšího :-)

Takže to vychází na dvě herní sezení, tj. zítra ještě konec nebude, spíš si budete připravovat nástupní pozici na finále :-)

Co se dalšího fungování týká, hlásím svou připravenost navázat na příběhy popsané ve The Slaying Stone. Nové enoucnters dobrodružství se k tomu kupodivu hodí, je mnohem pružnější a já budu mít absolutní volnost, takže použiju jen zápletku a příběh. Tzn, že pokud budete chtít hrát, bude se pokračovat s postavama, postavy nebudou muset být essentials, startovní level 3. (snad se nemýlím, na jakém levelu jsme to skončili Slaying stone?).

Dostatek prostoru by mělo být pro vývoj postav, prostě - budete si moct hrát to svoje. Odpadne řetězení encounterů, atp.

Protože jsou nové encounters plánované jako "oslava fortune cards", zajímá mne, jak se tváříte na myšlenku např. koupit dohromady display (cena 66 USD, podle trolandtoads.com) a nějak to používat..berte to jako námět k přemýšlení..

..ale je to vše jen pracovní návrh, ani nevím, kdo bude chtít případně pokračovat/hrát, či má něco připraveného Beltar..

Co si o tom myslíte?
15.2.2011 12:37 - Smud
No velmi rad oprasim sveho goliase :) K fortune cards - ja bych si asi spis poridil nejake solo, nejak tak je me to spolecne vlastnictvi cizi.
15.2.2011 14:30 - Almi
Smud píše:
K fortune cards - ja bych si asi spis poridil nejake solo, nejak tak je me to spolecne vlastnictvi cizi.


No, přemýšlel jsem, že bysme si pak rozdělili boostery rovným dílem. Průvodce dokonce říká, že před každým hraním je fajn rozdělit mezi hráče 2 boostery, ale já nejsem herna ani sponzor :-)

Takže takhe část je k úvaze, poslečné vlastnictví také vylučuji, jen slibuji, že jako reward vás čekají každého až 3 bonusové promo fortune cards.

Do karet jsem ochoten jít i kdyby třeba Beltar (jak jsem s ním dnes mluvil) sám vedl nějaké své dobrodružství. Takže je to na vás, na co máte chuť. Já budu klidně dál vést hru, stejně jako si rád zahraju :-)

Když tak nad tím přemýšlím, tak ten můj encouterový quest je vnitřně rozdělen na 3 části. Mezi některými uběhne vždy pár měsíců. Napadlo mne, že tenhle čas by postavy mohly mezitím řešit Beltarovo příběh (pokud by to šlo - je to jen nástřel). Ale nevím, nechci to příliš komplikovat, ani Beltara omezovat, třeba je to slepá cesta.
15.2.2011 15:38 - Smud
Tak to jo, to bych do tech karet sel. Klidne se mnou pocitej.

Jinak pokud by byl DM Beltar, ty nebo jste se stridali, budu rad za cokoliv :)
15.2.2011 16:56 - Beltar
No pokud bych se toho chopil, tak tam žádné možnosti na odbočky nejsou, páč vás prostě popadne osud a pak už vás bude honit čas :D.

Jinak tohle by byli charaktery na hru, rasy si víceméně komběte, jaké chcete, jen vystupovali byjste za ty předem dané

Člověk rytíř (paladin, fighter):
Třetí syn mocného vévody, který se vrací z návštěv u svých mnohých příbuzných. tuto postavu budou charakterizovat čest a odpovědnost a ve hře bude mít výhody a povinosti plynoucí ji z jejího postavení.

Půlelf čaroděj (wizard, sorcerer, možná i warlock):
Sirotek, kterého nemá ráda ani jedna z ras jeho rodičů. Ujal se ho vévodův dvorní čaroděj, který se stal jeho mistrem. Když mladý rytíř vyrazil na své cesty, dostal půlelf rozkaz, aby se k němu připojil a sloužil mu.

Člověk zloděj (rogue, možná i bard)
Typickej obyvatel menšího města, kterej nikdy nevytáhl paty za hradby, ale nyní je čerstvě na útěku před spravedlností. Neudržel se při rvačce a hrozí mu několik let žaláře. Městkej frajer, jinak spíše zbabělec. Obzvláště na začátku příběhu bude spíše vláčen okolnostmi :-).

Trpaslík hraničář (ranger, fighter možná i warden):
Toulá se místní divočinou, živí se lovem, spolu s dalšími hraničáři bojuje s nestvůrami, které proniknou kolem pohraniční pevnosti. Je každopádně na straně dobra, ale zatímco rytíř se řídí spíš zákony a vyším dobrem, hraničář dá víc na svoje pocity.

Elf kněz - ještě lépe kněžka (cleric):
Moudrý muž, fanaticky oddán věci svého dobrého boha Pelora. Ve hře bude mít své tajné poslání, které se dozví jen jeho hráč :-).
15.2.2011 19:59 - Meldin
Super, takže zítra v 18:00.

Almi: s pokračováním se mnou počítej :-)
16.2.2011 08:42 - Almi
Beltar: Teda, po té ochutnávce hlasuji jednoznačně za tvojí hru! :-)

..je mi jedno, co si zahraji, byť na lidského rytíře zrovna moc ne... osobně by se mi asi nejvíc líbil onen zlodějíček, ale jsem přizpůsobivý :-)

Meldin: Jojo, těším se :-)
16.2.2011 08:54 - Jarik
jsem az do 13.4. mrtvy.
kdyz se zacne potom, tak jsem ready.

Ale rytire mi radsi nedavejte.
Uz mi z toho vetsene predhazovani jak jsem spatny rytir... jde hlava kolem. Jako kdybych snad ani nic jineho nehral :)

EDIT: z uvedeneho seznamu jsem snad nehral jen wizard-type. a to by mne malinkato lakalo :)
16.2.2011 09:16 - Almi
Jarik píše:
Ale rytire mi radsi nedavejte.


..vždyť toho ti nikdo nedával. Přece jen, Beltar se někde zmínil, že to musí být člověk, kterýbude mít v družině i v příběhu přirozenou autoritu.. na to seš moc velkej komediant :-)

Já si na té pozici dovedu představit dokonale Smuda. Umí vznešenost zahrát úžasně i uvěřitelně, a charisma mu nechybí :-)
16.2.2011 09:43 - Jarik
tak jsem si ted zkusil udelat toho pulelfa jako psionika.
to je takovej vopruz... mit utok 4 :)
je teda fakt, ze co utok, to posun cilem utoku (a leckdy vice tvory) o 2 ctverce... ale stejne :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070178031921387 secREMOTE_IP: 18.191.132.36