Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
6.4.2011 09:24 - Sethi
Čtvrtek ano. Jehuda kdykoli jindy ano. Čtvrtek Jehuda určitě ne.

Pokerový večer, hromada lidí, šéfové s tendencemi věčně mě otlapkávat a vysoké riziko nežádané opilosti.

Musíme někam jinam.
6.4.2011 09:45 - Almi
Perníček píše:
Pokerový večer, hromada lidí, šéfové s tendencemi věčně mě otlapkávat a vysoké riziko nežádané opilosti.


Až tak máš malou vůli? I kdyby sis sedla do růžku a nikoho jsme k tobě nepustili? Kdysi jsem tam ve čtvrtek byl a tak děsné to nebylo, ale respektuji..

jiné návrhy od od hospodských povalečů?

btw: Protože AA příští týden nebudou a naopak budou týden následující, jak se tváříte na to, hrát příští týden (nezávisle na tomhle čtvrtku; ten proběhne, ať už jako hra nebo hospůdka)?
6.4.2011 09:47 - Sethi
Bude tam hluk (větší než obvykle), bude tam zakouřeno (víc než obvykle) a kromě toho karty by přitahovaly nežádanou pozornost. Nestojí to za ten risk.
6.4.2011 09:49 - Beltar
Tak navrhněte někdo jakoukoliv jinou hospodu, podrobím se
6.4.2011 09:58 - Smud
Pristi ctvrtek za me ok, to uz snad toho bacila preperu!!

Jinak postavu mam vytvorenou, pul elfi warlock.
6.4.2011 10:49 - Meldin
Ve čtvrtek bych to za sebe videl tak akorát na nejaký pokec u kafe. Podmínkou je nekuracke prostředí. Třeba by se zvládl i nejaký drobný encounter při kterem by se postavy mohly seznámit. Příští týden mohu. Ideálně bych hrál každy týden.
6.4.2011 10:58 - Beltar
Drobný encounter nebude, protože postavy nezačínají spolu ale postupně se zapojují do příběhu během prvních 2 hodin Ingame času.
6.4.2011 11:07 - noir
A nechcete zkusit Ravenloft? Prosím, ještě nikdy jsem si ho nevyzkoušel... Co se týká hospod, tak jsem v Praze pořád dost mimo. Chodím buď zadarmo do těch předražených, anebo s dětma do těch s hřištěm :)
6.4.2011 11:11 - Almi
noir: No, Ravenloftu se nebráním, i když jak jsem teď slyšel na Vločce "...vy chcete hrát ravenloft, tu hru pro masochisty?" :-))))

Beltare či Sethi - tak koukejte něco navrhnout. Ideální by byla asi čajovna, kde podávají pivo, jak tak koukám :-)
6.4.2011 11:13 - Sethi
Mandragora? Nebyla jsem tam, sestra si to nicméně pochvalovala. Můžu se tam dnes nebo zítra stavit a udělat rezervačku. Pivo tam tedy netočí.

Já ještě okouknu Jehudu, jestli poker skutečně je a jak vypadají případné rezervace. Možná by se pořád dalo. Naprosto tedy nesplňuje nekuřáckost, ale doma je doma.
6.4.2011 11:15 - noir
Když není pivo, dá se využít i silná masala :) Jednou vám povím historku, jak jsem se po ní probudil s opicí a Litevkou...
6.4.2011 11:16 - Beltar
Jestli Ravenloft, tak pojďme se sejít u mě? Každopádně i Dominon se dá hrát u mě, jen musíte sehnat alkohol :D
6.4.2011 11:20 - Almi
Sethi: Teda, ta Mandragora vypadá zajímavě. Hlavně ten salonek (i když nás není 20). To by se možná nechal nalákat i Alnag či další a mohli jsme tak dát dohromady klidně dvě skupinky na hraní (jen nápad, možná pitomý). Každopádně je fajn, že má Sethi ségru :-)

A jestli je to vinotéka, věřím, že Beltar i Noir bude spokojen. I když, zajímalo by mne, co to je "sweet cocaine" ;-)

noir: Litevka je jméno nějaké pohlavní nemoci? Asi ne, ale i tak to, věřím, bude zajímavé... :-)
6.4.2011 11:27 - Sethi
Budu asertivní a rozhodnu za vás. Po cestě se stavím v Mandragoře a píchnu nás tam.
6.4.2011 14:48 - Sethi
Tak to máme na šestou, pro přibližně šest kusů.
6.4.2011 14:51 - noir
A vemete Ravelofta? Teda jestli se vám chce hrát...
6.4.2011 14:54 - Sethi
Pokud ho někdo vezme, ráda si ho zahraju.
6.4.2011 15:38 - Beltar
No vzhledem k tomu, že Almiho Ravenloft je na Vločce, tak tohle je asi výzva na mě co?
No nevím, uvidím jestli tu obří krabici do něčeho rozumného zabalím
6.4.2011 19:24 - Almi
Beltar: Já věděl, proč jí tam mám nechat.. ;-)

Sethi: Super, moc se těším, ta Mandragora láká. Mám dávat vědět ještě někomu?
6.4.2011 21:01 - Sethi
Dle vlastního uvážení. Rezervace je na šest kusů.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069455862045288 secREMOTE_IP: 18.222.96.135