Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
12.4.2011 16:24 - Smud
Kolik nad tedy ve ctvrtek bude? Meldin, Almi, Sethi, ja a Beltar jako DM? Nebo jeste nekdo?
12.4.2011 16:50 - Sethi
No já jsem nabyla toho dojmu, že hra vyžaduje přítomnost plného počtu, nebo by to bylo alespoň vhodné v úvodu. Čiže jaký je plán B, pro případ, že by byl Noir stále ještě odkázaný na odezírání? Děvky?
12.4.2011 17:05 - Beltar
Souhlásím plně se svým moudřejším hlasem. Buď všici nebo nikdo. Případné děvky, ravenloft či trought the ages. :-). Buď u mě, nebo v hospodě, to je jedno.
12.4.2011 17:22 - Sethi
Through the Ages je nějaké kódové označení pro civku, které mě má zmást a způsobit, že na ni neprozřetelně kývnu?
12.4.2011 17:32 - Meldin
Rozhodující slovo má samozřejmě DM nicméně tohle oddalování mne moc nebaví. Noira je mi líto, ale timhle zpusobem zacneme hrát tak příští rok. Navrhuji, aby se Noir připojil v příští hře.
12.4.2011 17:47 - Sethi
Jenže tak ta hra nefunguje. Každá ta postava má svůj smysl a svou roli v příběhu a je důležité, aby byly přítomné.
12.4.2011 17:58 - Meldin
Sethi: díky za poučku jak funguje dnd. Pokud vím, tak Noir se do hry připojil jako poslední takže zacatek hry asi na jeho postavě nestojí. Leda že bys měla nejaké lepší informace než mám já :-)
12.4.2011 18:21 - Sethi
Mám stejné informace, jako všichni ostatní. Beltarova hra má připravený scénář, připravené postavy. Přítomnost každé postavy a její konání ovlivňují to, co se děje skrze příběh. Hra stojí na Noirově postavě, stejně jako na všech ostatních, proto je důležité, by byly přítomné všechny.
12.4.2011 21:34 - Meldin
Sethi: Tu blahosklonost si klidně můžeš odpustit. Mluvíš jako politik ;-(
12.4.2011 21:57 - Sethi
Ty sis mohl odpustit tu kousavost, takže jsme si kvit.
13.4.2011 00:18 - Beltar
Můj moudrý hlas má opět pravdu, pokud hra má být opravdu příběhem a né procházením encoutery má každá postava svůj čas a své místo a Noir vstupuje do hry sice poslední, ale už před prvním bojem a sice jste možná hrdinové, ale bez léčitele nepřežijete.
13.4.2011 08:47 - Almi
Takže by to chtělo jen vyjádření Noira, jak je na tom..já teda osobně se čtvrtkem počítám a těším se na něj, ať už proběhne v jakékoli podobě.

A co se Noirovi indispozice týče, je možné, aby byl v příběhu pro začátek léčitel, co neslyší?

Bylo by to zajímavé.

EDIT: A pro ty nadržené na hru - pokud by to bylo třeba a vhodné (je možné, že se do podobné situace dostaneme několikrát během hraní Beltarova příběhu), mohu DMovat volné pokračování The Slaying Stone, tj. s vašimi postavami. Jednalo by se o krátké uzavřené příběhy, aby se to nemotalo..vím, že si na sebe šiju bič, ale co už...
13.4.2011 09:02 - noir
Takže: Mám antibiotika a neslyším skoro vůbec. Tak to bude do pondělí, kdy bych se měl vrátit na nejmíň 80 procent. Jak už jsem psal, tak docela solidně odezírám, ale víc než jednoho člověka nezvládnu, bohužel. Navíc mě docela hodně holí hlava, takže jsem si jistý, že čtvrtek nedám v žádné formě.

Moc se za to omlouvám, ale holt má divně tvarovaný zvukovod a když dostane zánět, je to průser. (Polovina rodiny, co je neslyšící, by mohla vyprávět...).
13.4.2011 09:35 - Sethi
noir: Ušatá na uši dost trpí, takže tiše soucítí. No asi ne tak tiše, jak by si mnozí přáli.

ostatní: No pokud by Almi dokázal nahodit nějakou scénu zítra, nebránila bych se tomu. Ne, že by se mi Děvky přejídaly... ale možná trochu. V širším horizontu mi takové náhodné výkřiky přijdou jako vhodný plán C pro dny, kdy se nedokážeme sejít v plném počtu, což se prostě stává. Svoji chan-... eladrinku někde ještě určitě vyhrabu.
13.4.2011 10:43 - Smud
Ja si rad zahraju sveho goliase barbara :)
13.4.2011 11:12 - Meldin
Výborně Almi. Skvělý nápad!
Můžeme s tvým návrhem počítat už tento čtvrtek?
13.4.2011 11:17 - Beltar
Jo můžeme, Almi je flexibilní. Někdy až moc. CO jsem to hrál já? toho trpaslíka s plicními chlamidiemi? Jo ale už asi nemám deník. Kolik jsme byli level a co magické předměty?

Díky

Jindra


PS: Do pr.. já už to píšu jak pracovní mail
13.4.2011 12:40 - Almi
Beltar píše:
Almi je flexibilní. Někdy až moc.


Tohle si zarámuju :-) Zvažoval jsem, do vedení nějaké hry uvrtám tebe, ale asi by se to pletlo (dvě prolínající se hry se stejným DM).

Byli jste, tuším, level 4. Magické předměty už netuším. Asi nějak přiměřeně, pokud nemáš deník, tak CB prý něco sám počítá, resp. dává. To pořešíme za běhu. Jo, jen jsi měl nějakou brutální sekeru, co sis sám vymyslel, a co ti žrala surge :-)

Meldin: Ano, budeme hrát už zítra. Je to trochu narychlo, ale snad to zvládnu.
13.4.2011 17:46 - Meldin
Super. Uvidíme se zítra.
13.4.2011 19:04 - Beltar
takže připomínám objednávky pizzy pište sem

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092123985290527 secREMOTE_IP: 3.142.201.206