Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
9.5.2011 11:43 - Beltar
Bílé víno bude fajn. A najdeš tam povětšinou zdravé věci.

Myslíš toho co si nevybavím jméno, ale má dvě vydání že? Já mám jedno a ty druhé. To by neměl být problém zkusit najít.
9.5.2011 11:51 - Sethi
Noir: Vesměs zelenina, kromě kousků, které zelenina nejsou. Takové kousky jsou potom buď těstovinou, nebo denaturovanou drůbeží svalovinou. Pokud bys měl problém s minimalistickým množstvím majonézy, můžu předem kus oddělit.
9.5.2011 12:06 - Sethi
Jen bych tak ráda naznačila... Protože je to dívka veskrze rozumná a vědomá si svých slabých a silných stránek, většina Valesčina bojování se bude odehrávat skrze zbraně jejích společníků. Takže nějaké obstojné základní útoky přijdou vhod...
11.5.2011 12:37 - Smud
Ale ze jsme jich vcera pobili co?
11.5.2011 14:18 - Almi
Kýblohlav píše:
Yo, sorry že vtrhávám do organizace, ale potřebil bych se zeptat, jaké jsou podmínky pro pořádání Encounters. Tak nějak to máme nahlášené v lokátoru a nic nepořádáme... Dal by mi někdo nějakej návod co a jak? ^^;


Podmínky jsou tak nějak docela záhadné. Pokud se ptáš obecně, tak ti odpovědět neumím vůbec. Jediné co vím, že někde na wizardích stránkách se cosi někomu hlásí, ten dotyčný by měl být majitelem herny a vše pak chodí do ČR přes Blackfire dotyčnému majiteli herny. Asi jsem moc nepomohl...


Smud: to si piš, že jo!!

Jsem rád, že má Beltar tak dobré hráče i postavy :-) Každý si, hádám přišel na své. Jen se pak musím někdy v klidu Beltara optat, jak dokázal zařídit, že mu z toho jiné družiny neudělali kůlničku na dříví. Za sebe musím říct, že jsem musel použít veškeré své umění, abych se držel Beltarovo úvodní story pro mne a přitom získal nějakou vazbu k družině v tak krátké době. Za což děkuji Valesce, která mne tak nevybíravě, drsně a riskantně přiměla udělat nádherné příběhové rozhodnutí!

Jen Noirův kněz mi připomíná čím dál víc Konstantina, až se toho začínám děsit ;-) Jestli je Konstantin vlastně Noir, obdivuji jeho manželku dvojnásob :-)
13.5.2011 08:50 - noir
Šmud: No - TYS zabil. Dvacet jich bylo? Dost hustý, tak se má hrát striker!

Almi: Řekl bych, že bys těžko hledal rozdílnější postavy než Konstantin a Fimbrethil. Ještě uvidíš...
13.5.2011 12:39 - Almi
Noir: No, víš, v projevu těch postav nevidím moc velký rozdíl. Asi mají různé motivy, to nepopírám, ale bavím se tím tě pozorovat :-)
13.5.2011 14:26 - wlkeR
No tak jsme psali Blackfiru že jsme psali Wizardům a voni že jestli něco přijde, tak to pošlou. Tak jsem zvědav.
A pak, jestli to vyjde, sepíšu návod co s tim pro příště ^^;
16.5.2011 13:44 - Smud
Jak to vidite pristi tyden? Ja v utery nakonec muzu, Beltar rikal ze je stredu a ctvrtek pryc.
16.5.2011 13:51 - noir
Já můžu v úterý i čtvrtek - pokud nebudou AAčka...
16.5.2011 15:27 - Nerhinn
noir: To by nejdřív musel někdo zareagovat.
16.5.2011 16:56 - Beltar
tak já ještě moc nevím. Podle toho jak do toho Polska pojedu. Ono se tam vlakem jede skoro několik dní.
16.5.2011 18:02 - Meldin
Já předběžně počítám s úterkem :-)
17.5.2011 11:09 - Smud
Beltar: To je tvuj cas tak levny, ze te firma posle vlakem? :D Se nenech!
17.5.2011 13:38 - Beltar
To já právě nevím, a už dva dny žádám o audienci u toho co mě tam posílá.
18.5.2011 09:57 - Beltar
Tak už vím, poletím letadlem ale 13-15.6. takže ve hře nám nic nebrání
18.5.2011 13:42 - Smud
Super, jeste tedy zbyva aby utery potvrdili Almi a Sethi.
18.5.2011 22:17 - Almi
Almi bude moct...pokud vůbec budou příští týden AA (jako že asi ne, ale i tak to dokážu skloubit).
19.5.2011 16:08 - Sethi
Pokud budu moct, pak můžu klidně v úterý. Pokud moct nebudu, tak je jedno, který den. Zda to bude to či ono zjistím tak v pondělí večer.
20.5.2011 09:58 - Smud
V pondeli vecer je to pomerne tesne pred, hralo by se pripadne bez Sethi, kdyz vsichni ostatni muzou?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089221954345703 secREMOTE_IP: 18.217.7.193