Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
29.6.2011 17:17 - Beltar
Almi: Já si naopak cenil, toho, že jsi ho pustil a měl být jako odměna, jako jeden ze způsobů jak se dostat do jeskyně bez boje a mohl říct i něco o pevnosti, on přeci jen nebyl no-name goblin. Nečekela jsem, že ty uděláš něco víc než jsi udělal. Jen mě zaskočila Valeska. Je nezvyk vést družinu, která si hraje charaktery nezávisle na svém prospěchu. Tam je pravda, že jsem udělal a chybu a přepočítal se.
Navíc šaman jako důstojník už věděl něco co bude vědět čím dál tím víc goblinů a co vy nevíte.
29.6.2011 17:33 - Almi
Beltar: Super! takhle nějak jsem to myslel. Škoda jen, že se teda goblin nevzdal. Valeska a spol by ho asi zabili, ale aspoň bych věděl, kdo za to může a mohli jsme si v rámci svých postav vjet krásně do vlasů :-) Protože já bych ho bránil vším silou (a ještě vyžadoval uznání za to, jak jsme to skvěle vymyslel - i když bych k tomu přišel jak slepej k houslím :D)

btw: Nikdy jsem si nemyslel, že já něco takovýho napíšu. Ale poslal jsem ti do PM něco málo o Greggovi :-)
29.6.2011 17:40 - Beltar
Vím, probereme to na Vločce, nebo cestou na ní, bude zpousta času
29.6.2011 17:44 - Sethi
Já jsem s tím šamanem neměla vůbec šanci interagovat, jak jsem mohla něčím překvapit?
29.6.2011 17:46 - Sethi
Ne, že by ho ode mě čekalo něco jiného, než smrt. Moje rodina netráví staletí odrážením nájezdů proto, aby si s nimi pak v lese na paloučku mohla pokecat.
29.6.2011 18:08 - Almi
Perníček: Fuj, to je ale ošklivé uplatňování kolektivní viny :D
29.6.2011 18:38 - Sethi
Orčí nemluvně v lese bych nezabila, ale tady je jeden každý z těch hnusců invaze, přesně to, před čím se Vanta po staletí snaží bránit říši, a mají na prackách krev jejích lidí a bříška pěkně napapaná jejich masem. Navíc, pokud bych už měla ustoupit k tomu, že ho budu soudit jako rovného, nebyl to náhodný zajatec; spoluvedl útok na vesnici, umírali lidé. Nevidím prostor pro vyjednávání.

Ale Valeska by o tom nejspíš nediskutovala, ani ne tak z nevůle, jako spíš z pocitu, že je to něco, o čem se vůbec diskutovat nemá.
30.6.2011 16:29 - Smud
Varis zjistil, ze nejjednodussi je delat to, co pani rika. A zbytecne nad tim nepremyslet.

Jinak, pristi hrani tedy az obtyden?
1.7.2011 07:17 - Almi
Smud: za tohle půjde jednou varis do pekla..nebo do nebe? Ani nevím, jaký má na to názor Pelor :D

Perníček: Jo, sice se účastnil útoku na vesnici, ale pak poskytl cenné informace. Kdyby byl Gregg moudřejší, asi by poznamenal, že to, že tam na nás před vodopádem čekal, je příliš velká náhoda a asi se nám chtěl nějak odvděčit, třeba něco důležitého říct a tím aspoň trochu smít svou vinu. Navíc, mrtvé člověk nevstřísí, musí hledět kupředu a snažit se, aby k dalším úmrtím nedocházelo.
Ale takhle si Gregg jen myslí, že logika vládnoucích pánů je nepochopitelná a že jim vůbec nejde o blaho prostého lidu. Oni si vždycky zalezou do svých hradů a mají co jíst. Sice prostý lid umírá, ale jejich čest zůstává bez poskvrny...
..viva la Che Gregg! ;-)

Jo, hraní bych nechal až ob týden. Příští týden je většina z nás do středy na Vločce.

Ten další týden mohu prakticky kdykoli.
2.7.2011 20:00 - Meldin
Počítám s úterkem 12.7.
3.7.2011 15:10 - Smud
Nehodil by se vam spis ctvrtek 14.7.?
3.7.2011 17:02 - Sethi
Mám pocit, že pracuju, ale nedokážu to teď ověřit.
3.7.2011 22:10 - Meldin
Ve čtvrtek to asi nezvládnu. Sorry ;-)
3.7.2011 22:12 - noir
Příští týden zřejmě nebudu moct vůbec...
4.7.2011 12:15 - Fibriso
ALARM
nevím, co je na tom pravdy, ale asi hodně,

http://www.mysticshop.cz/novinky.php?idn=330
4.7.2011 12:49 - noir
RIP
4.7.2011 16:10 - Smud
Ok tak dame tedy utery 12.7. a kdyz nebude Noir, dame Almiho kampan?
7.7.2011 09:18 - Almi
Jojo, počítám s tím, že příští týden budu vést hru. Ideálně v úterý 12.07..
8.7.2011 11:10 - Beltar
Tak se to začíná pro mě trochu komplikovat, ještě to není jisté, ale možná budu muset Út-St na služebku na Slovensko. Ještě dám vědět
11.7.2011 10:43 - Beltar
Tak jsem zítra v SK, takže můžu jeidně ve čtvrtek nebo pátek.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089257001876831 secREMOTE_IP: 3.22.221.28