Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
11.7.2011 10:51 - Sethi
Jak už jsem naznačovala, ve čtvrtek pracuju. Nicméně pokud byste se shodli na tom, že čtvrtek je jediný možný a dali mi vědět do zítřka, zkusila bych směnu posunout na pátek.
11.7.2011 11:02 - Beltar
Tak ještě jinak. Šéfová si myslí, že tam nemá cenu trávit celý den a jsem v 16:19 zpět. Takže středa je další možná.
11.7.2011 12:31 - Sethi
Co taky na Slovensku.
11.7.2011 12:50 - Beltar
Lovit medvědy, vlky, cikány. Prej vláda dává 3 EURA za ucho.
11.7.2011 15:03 - Meldin
Čtvrtek se mi vůbec nehodí, ale pokusím se s tím něco udělat. Pátek by byl ideální :-)
11.7.2011 16:14 - Beltar
A co ta středa? Teoreticky budu v CZ dost brzo, aby se dalo i uvařit :-)
11.7.2011 16:33 - Sethi
A co budeš vařit?
11.7.2011 17:11 - Smud
Streda a patek za me v pohode. Ten patek bych nemel auto, ale ani doma holky cili zadny spech :) Ctvrtek bych si asi mohl cas udelat, ale znamenalo by to zrusit vecerni program zene a to se mi moc nechce, to by me stalo moc bodu :)
11.7.2011 22:07 - Meldin
Sethi píše:
A co budeš vařit?


Co třeba Sethi a la bažant? :-)))
12.7.2011 16:08 - Almi
Beltar: ty jo..hele, já budu moct asi v pátek, pokud bude zájem. Je pravděpodobné, že budu zůstávat v Praze na víkend a pokud ne, tak pojedu pryč až v SO ráno, tož jsem svolný ke všemu... :-)

PS: V Rytíři mají Monsters of Nentir Vale..doporučuji Beltarovi..pro jeho styl hraní (low level, zajímavá NPC či monstra).
12.7.2011 20:50 - Smud
Patek by byl super, budu s tim predbezne pocitat!
13.7.2011 20:32 - Almi
Fajně, teď ještě vědět, zda bude noir (říkal mi to, já vím..ale ta moje hlava děravá..). Podle toho se uvidí, zda vede hru Beltar (pokud přežil Slovenské střílení Uší) nebo já... :-)
13.7.2011 20:49 - noir
Ve čtvrtek ani po zbytek týdne nemůžu určitě - zítra ráno odjíždím na dálný sever.
13.7.2011 21:37 - Meldin
Takže v pátek od 18:00 nebo dřív?
14.7.2011 17:49 - Smud
Ja muzu klidne driv, dejte vedet, jsem cely den sam doma.
14.7.2011 18:24 - Beltar
Já bych rád utekl z práce dřív, ale nevím zda to pujde.
14.7.2011 22:24 - Almi
Já mohu i dřív, pokud mi to dáte včas vědět..

..a ráno se můžete těšit na drobné info o páteční hře. Pro nedočkavce jen naznačím, že nové dobrodružství (o odhadované délce 2 sezení) se bude odehrávat v Bludných močálech..

EDIT: Bludné močály (Witchlight Fens)...velké slatiny a bažiny rozkládající se okolo soutoku Bílé řeky a řeky Nentir, po níž je pojmenované celé údolí.
Nehostinné místo opletené mnoha povídačkami, nehostinné a plné komárů, je stranou zájmu všech, kteří si cení svého života.

Kdysi tomu snad bylo jinak, soudě dle občasných ruin z doby Bael Turath, rozesetých na četných rákosem porostlých ostrůvcích v hloubi močálů. Ale co dnešní paměť sahá, i v době největší slávy Nerathu, v době před dobře stovkou let tu stával jen Hřebeník, strážní věž dnes již v rozvalinách o níž se ani neví, kde vlastně leží.

Dnes lze v bažinách narazit v lepším případě na osamělého půlčického lovce a malá osada Stromovoda jsou jedinými zástupci civilizace v těchto končinách.

Samotné bažiny jsou rejdištěm kmenů lizardmenů, močálových čarodějnic lákající bludičkami nešťasníky do hloubi močálu aby je už nikdo nikdy nespatřil...a také tajemného Stínomíra. Mocného černého draka, který prý kdesi v bažinách přechovává ve svém doupěti poklady nezměrné ceny i artefakty z dob dávno minulých. Prohnaného, lstivého protivníka, jehož jméno se v bažinách i krajích kolem vyslovuje jen šeptem, neboť jeho špehové jsou prý všude.

A přesně na tohle místo povedou kroky vaší družiny. Už jednou jste ona místa navštívili při pomstě na Dreus Matrand, lidské čarodějce, která stála za mnoha vašimi potížemi. Doufáte tak, že i tentokrát se Vám povede proklouznout víceméně bez povšimnutí, neboť Vaše mise bude bez nadsázky životně důležitá...


...těšte se na podvečer :-)

praktické info: Od posledních událostí uplynul bezmála měsíc. Takže jste všichni odpočatí, svěží a čilí. Co kdo prováděl si řekneme na začátku hry během krátkého shrnutí. Pokud chce někdo přetrénovávat, lze bez problémů.
15.7.2011 09:32 - Smud
Uz se tesim :)
15.7.2011 10:06 - Beltar
taky tak. Přemýšlím jak se obrnit proti kyselině :D
15.7.2011 14:07 - Meldin
Skvěle. Těším se.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088440179824829 secREMOTE_IP: 18.222.96.135