hadrian
5.4.2012 14:36
Povídací setkání - Herní komunita nejen D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na další neoficiální akci brněnské komunity DnD (a jiných) - O RPG všeobecně, zaměření na libovolné systémy dle preferencí účastníka, o knihách, filmech a dalších věcí co se týkají (případně i netýkají) RPG. Berte to jako neformální akci. Termíny hodím asi ne hned, viděl bych to tak za měsíc.

Účastníci:
Sirien

Seznam místa Scuku s odkazem:
U Richarda (Údolní 7) - otevíračka do 23:00

Termín: zatím neurčitě od 6.2 čtvrtek do 13.2. čtvrtek cca od 17:00?
Autorská citace #81
22.4.2012 19:01 - hadrian
Assassin píše:

Barbar píše:

Asi takhle nemám problém aby někdo pro představu zkusil na jendo hraní jako Cp sednout a zahrát si v našem světě...


Nikam se nechci vnucovat, dostal jsem nabídku, zvážil ji. Nemohu nic slíbit, termín pro mne není ideální a místo také ne.

Na druhou stranu uznávám, že nabídka byla řečena po několika pivech, to se často nabízí mnohé. Pokud ji stáhnete zpátky, nebudu se zlobit, ani si to brát osobně.


No jestli je to moc uspěchané, klidně to můžeme hodit případně po příštím povídacím sezení (kde se asi poznáte, pokud oba budete moct tam dojít) a pak se uvidí.
Autorská citace #82
22.4.2012 19:24 - Barbar
Colombo-jedeme Německou školu šermu ta byla svého času nejlepší v Evropě, naší kluci jedou díky výcviku i : http://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/brno-mesto/2490-7908-pri-unikatnim-sermirskem-turnaji-v-brne-se-bude-bojovat-bez-rytirske-zbroje.html mezi námi Ursi tohle pořádá. Hodně informaci najdeš na FC URSI (web už dávno neaktualizujeme neboť není potřeba).

Co se týká bitev tak tam jedeme 15 století pozdní Gotika - Husity.


Assassin - V poho se domluvte ze Signirem je něco jako Ko Ph.
Autorská citace #83
22.4.2012 19:30 - Barbar
Jen ještě dodám jedná se o školu co založil johannes lichtenauer lépe řečeno dle knížek co se dochovali. Byl to nejlepší soubojový šermíř své doby :-)


http://www.in-des.cz/wp-content/uploads/Leckuchner_messer_v_1_0.pdf
Autorská citace #84
23.4.2012 00:22 - Gurney
Je sice pravda, že se na tomto webu v podstatě nemoderuje a považuju to za jeho velkou výhodu, nicméně teď když víme jakých akcí se kdo účastní a kdo je nejlepším šermířem 15.století, navrhuju nechat toto vlákno pro reklamyprostou domluvu případných dalších setkání brněnských hráčů.
Autorská citace #85
23.4.2012 00:51 - Nerhinn
second that
Autorská citace #86
23.4.2012 06:46 - Barbar
Gurney - Nahlídnul jsme to jen jako možnost pokud by někdo měl zájem , už do toho téma dále nebudu zasahovat takže zpomal.... A rozhodně nejsem nejelšpí :-P
Autorská citace #87
23.4.2012 08:14 - hadrian
Přemýšlím, jak to vymyslet s termínama, protože já budu přes svátky (1.5 až 8.5) na dov. a další víkend mám taky nabitej.
Takže já osobně bych mohl až tak 18.5. v pátek. Ale nechci aby ten termín byl závislej ausgerechnet na mě.
Autorská citace #88
23.4.2012 16:50 - Sidalir
Se srazem jsem spokojen, dozvěděl jsem se pár nových věcí a ujasnil si dovednostní výzvy.

hadrian píše:
vzápětí sem otevíral pusu podruhé díky skládačkám od Sidalira (když vytáhl dveře tak to nešlo nevyfotit, škoda že to z toho mobilu není moc dobře poznat).

Opravdu mne překvapil zájem, které vzbudily moje tilesy. Říkal jsem si, že jenom ukážu moji rozpracovanou nízkonákladovou variantu k megamatu či barevně tištěným mapám.
Klidně můžu poskytnout podkladové obrázky, stačí dobrý lepenkový papír na podlepení a volný čas.
Autorská citace #89
24.4.2012 19:04 - hadrian
Přidávám předběžný termín 18.5, tak napište kdo by mohl a měl zájem se zúčastnit (Ať už u Richarda nebo někde jinde kde chápou co to je 10! míst u stolu). Pro ty kdo nebyli poprvé, nepříliš pevná pravidla setkání jsou uvedena v záhlaví.
Příště bych mohl vzít na ukázku svou "homemade" mapu světa.
Autorská citace #90
24.4.2012 19:45 - Assassin
Dej mě do závorky, květen budu mít hodně divokej, uvidím podle momentální situace. Spíše čekám, jak se to vyvine s tím herním setkáním.
Autorská citace #91
24.4.2012 20:14 - ShadoWWW
Přijdu. A stejně jako Assassin jsem zvědavý i na to herní setkání.
Autorská citace #92
24.4.2012 21:23 - Gurney
Pokud mi do toho něco nepřijde, tak se 18.5. zúčastním.
Autorská citace #93
24.4.2012 21:59 - hadrian
Kdyby někdo s obdobnými zájmy ve vašem okolí chtěl taky jít dejte mi vědět, abych věděl pro kolik lidí objednávat.
Autorská citace #94
14.5.2012 08:01 - hadrian
Taková malá připomínka, dneska objednávám opět "skvělý" stůl pro 10 lidí "U Richarda" pro naše Povídací setkání. Zkusím, jestli nemají i nějakou "enhanced version".
Autorská citace #95
14.5.2012 09:47 - Gurney
Zkus objednat tak pro patnáct a bude to akorát :)
Autorská citace #96
14.5.2012 12:29 - hadrian
Tak dobrá zpráva je, že sem to objednal u jiného stolu. Špatná je, že je třeba zjistit kdo de, Já du určitě, Zbyněk by šel pokud bude mít směnu.
Předpokládám že ShadoWWW a Gurney můžou pokud na ně něco nespadne.

Assassin a Sidalir nejsou potvrzenými, takže každý za půl stavu.
Stejně tak Zbyněk (kterej netuší, zda bude mít odpolední v pátek, nebo ne).
Takže v průměru to vychází zatím na 4,5 člověka, v nejlepším případě 6.
Pipux se zatím neozval a nezabukoval si místo, tak nevím.
Pozitiva: vejdem se. Negativa: nebudem se moct překřikovat.

Haló, je tu někdo, kdo by dojel na povídací setkání?
Autorská citace #97
14.5.2012 13:04 - pipux
Neozval = nepřijde.
Zahrát by si přišel, a to pokud bude existovat předem zveřejněná nabídka hry, která by jej zaujala.

Ale tyto blízké termíny (18.5., 22.5.) mi kolidují s jiným rozvrhem. Smůla.
Autorská citace #98
14.5.2012 13:08 - Nerhinn
Joaha, přijdu.
Autorská citace #99
14.5.2012 13:12 - ShadoWWW
Já přijdu a můžem tam zároveň (mimo jiné) dohodnout i detaily herního setkání. Těším se na medové pivo (a samozřejmě na všechny příchozí)!

Edit: Nejspíš přijde i liuk z RPG F.
14.5.2012 13:36 - Assassin
Pokusím se dorazit.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078926086425781 secREMOTE_IP: 18.223.32.230