Dalcor
29.4.2008 12:45
Worldwide DND Game Day 2008
Přijďte uvítat DnD 4E na první oficiální veřejné představení
Dne 15. června 2008 se v Pražské herně Černého rytíře uskuteční World DnD Day 2007.


Nezáleží na tom, zda jste nováčci či zkušení veteráni, neboť tato akce je otevřená každému.

Předběžná účast: Almi, Alnag (DM), Andtom (DM), Aramor (DM), Bazi (DM), Dalcor (DM), Dios, Dodo (DM), Fibriso, Geralt, Kuba, Lotrando, Malabar, Marek, Noir, Quentin, Thief, Wraiths.
16.6.2008 15:31 - thief
andtom: ještě že na d20 nechodí manželka. Ta by mi tu zrzku pěkně osladila. :-)
16.6.2008 15:34 - thief
Malabar: jak píšeš že to chvilku vypadalo trochu bledě, to myslíš jak jsme vedle sebe leželi v krvi na podlaze a dupalo po nás čtvero nasranejch skeleton trooperů? :-)) To jsem bral jenom jako takovej time-out. :-))
Já myslel že těch strážců mithrilové síně tam měl víc? Přece jsem nebral posledního.
16.6.2008 15:36 - thief
trinitron: a ty jsi byl kdo? Jestli ten zloděj, tak se ještě jednou omlouvám, že jsme dělali takový rámus, že tě ta dvojice hobgoblinů prostřílela šipkami. :-))
16.6.2008 15:43 - wraiths
thief
T píše:
.....Ta by mi tu zrzku pěkně osladila. :-)
pockej az sem nahodne zena jukne,to budes cistit kotce :-)). to jsi mel rici, ze te tak "brala" bych do ni v sobotu drknul ;-) :-)).
jinak vyfot tu miniaturu a posli at vim o cem je rec a mohu ohodnotit.
16.6.2008 15:49 - thief
wraiths: hele, ještě žes nedrknul. Třeba bych si druhej den nezahrál. :-) Ale žádnej strach, já si dovedu odříct.
Ta zrzka nebyla moc "miniatura" a vůbec nevím, jak bych ti ji mohl vyfotit. Příště do mě drkni dřív a já ji vyblejsknu. :-))
16.6.2008 15:57 - Malabar
Thief: Jojo presne tu pasaz sem myslel, ale jak se nam pak nakonec hodily dva klerikove :) a pak ze vas bude moc :) No ale skoda ze to odvraceni nevyslo, to by bylo jiny kafe.
Ne posledniho si nebral, ale ja uz sem ty karty k mejm figurkam mel vybrany a on uz mi je hledal, tak sem mu v tom nechdel delat bordel. Nevadi, trpose mam jiny :)
16.6.2008 16:08 - wraiths
thief : hele ty jsi jester! :-D ja o strazci sine(ta miniatura) a ty o zrzce.

obrazek miniatury=strazce mitr.sine bych rad videl,kapisto.
16.6.2008 16:14 - thief
wraiths: na druhou stranu, kdovíco hlídá ta zrzka. :-))
16.6.2008 16:19 - Malabar
16.6.2008 17:15 - andtom
Thief píše:
ještě že na d20 nechodí manželka. Ta by mi tu zrzku pěkně osladila. :-)
Že sedím na nesprávné straně stolu jsem také pochopil brzo :) A co hůř, fotky jsem sice dělal, ale poněkud nesystematicky, takže miniaturu strážce Mithrilovy síně zde vidíme, ale záhadná zrzka nebude ...
16.6.2008 18:08 - Geralt
Chtěl bych taky poděkovat organizátorům za perfektní akci. Jsem akorát zvědav, jestli se příště vejdeme dovnitř :) Následná hra byla moc fajn a potvrdila, že především záleží na lidech, než na pravidlech. Takže díky, pánové, za prima zábavu. ;)
Můj názor na 4. edici asi nejde srovnávat se stanovisky ostřílených vlků, neboť hodnotím z perspektivy hráče-začátečníka. 4e přišla velmi intuitivní a jako stvořená pro podobné hraní. Někde posmívané "figurkářství" se naopak ukázalo jako osvěžující prvek a dalo soubojům ještě napínavější rozměr.
Jestli mohu něco pomluvit, tak leda ty wizardí dvacetistěnnky, co jsme dostávali u registrace. Nebyly náhodou prokleté? :) U stolu nám s nimi padaly docela zoufalé výsledky. Naštěstí jsem jí později někde ztratil, takže vlastní kostka prokletí zlomila. :)
16.6.2008 18:09 - wraiths
Malabar: diky. no docela fesna figurka. napada me spousta vtipnech poznamek, ale odpustim si to...
koukam ,ze by se to zde behem chvilky zvhrlo. :-)
16.6.2008 18:31 - Alnag
Ty kostky byly fakt divný :)
16.6.2008 20:32 - Lotrando
Geralt: naopak. názor začátečníka je přínosný, protože ještě nejsi zkažený tím balastem okolo :)
16.6.2008 23:45 - trinitron
Thief: já jsem byl tvůj bratr Evon :)
17.6.2008 00:43 - thief
trinitron: No jasně, dvojčata Evon a Ebon. Postrach dungeonu. :-)
17.6.2008 08:15 - noir
Ještě jedna poznámka ke kostkám: Fascinovalo mě, jak podivně to padalo. Vzhledem k nedostatku GMů jsme u našeho stolu byli taky dvojčata-já a Fibriso jsme dostali stejné půlelfí zloděje. Na tom by nebylo nic tak zajímavého. Ale jak osudově shodně nám pak padaly kostky, to už normální nebylo. Třeba to, jak se nám jediný critical podařil ve stejném kole (a stejnou daily schopností)-takže hlavní padouch zbaběle prchl s jediným životem-to bylo opravdu zvláštní. A že nám další kolo padla 1, což Dalcor vyhodnotil jako kritický neúspěch a rozbití kuše, to už fakt náhoda být nemohla!
17.6.2008 15:04 - LZJ
Jo, příště zkuste před registrací na ty kostky Remove Curse :-)
17.6.2008 15:15 - Alnag
L.Z.J. píše:
Jo, příště zkuste před registrací na ty kostky Remove Curse :-)
To je teď osmihodinový rituál, sme nestíhali... :)
17.6.2008 15:56 - LZJ
Aha, to ještě nemám nastudované. Ale neva, zas tak těžká kletba to nebyla - i když jsem se po těch nízkých hodech všech kromě DMa docela bál zkusit nějakou lepší klerickou schopnost. A zrovna na ně padlo několik 17tek.
Ale stejně tý kostce nevěřim... B-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082408905029297 secREMOTE_IP: 3.129.22.135