Dalcor
29.4.2008 12:45
Worldwide DND Game Day 2008
Přijďte uvítat DnD 4E na první oficiální veřejné představení
Dne 15. června 2008 se v Pražské herně Černého rytíře uskuteční World DnD Day 2007.


Nezáleží na tom, zda jste nováčci či zkušení veteráni, neboť tato akce je otevřená každému.

Předběžná účast: Almi, Alnag (DM), Andtom (DM), Aramor (DM), Bazi (DM), Dalcor (DM), Dios, Dodo (DM), Fibriso, Geralt, Kuba, Lotrando, Malabar, Marek, Noir, Quentin, Thief, Wraiths.
18.6.2008 16:24 - Malabar
Dockame se i tady nejakeho multimedialniho materialu ? Nebo byly vsichny zapaleni jen hranim :D
18.6.2008 16:27 - noir
NAa tn.cz bude video z akce asi ve středu. Fotky v mizerné kvalitě jsem poslal Dalcorovi, tož to s ním nějak vykomunikujte...
18.6.2008 16:34 - andtom
Malabar: V neděli jsem žel nenafotil ani snímek. Uzavřen mezi hráči jsem se zabral do hraní a na foťák si nevzpoměl (však jsi mě viděl, hráli jsme spolu) ... moje chyba, mrzí mě to. Ještě tam byla kamera. Jestli další foťák nebo alespoň mobil v akci, to netuším.
18.6.2008 17:10 - Malabar
andtom: Videl, videl, jako vypravece neslo prehlidnout :) No nebral bych to jako chybu ale jako lepsi volbu mezi dvouma moznostma : vest hru/fotit Casem se urcite jeste nejaky snimky ukazou.
18.6.2008 17:14 - andtom
Malabar: No já měl předsevzetí fotit, alespoň stůl kde hraji + hráče, když už nešlo vstát, ale fakt mi focení vyšumělo z hlavy ... Na podzim 2007 jsem byl na DnD Day hráčem a to jsem fotil u stolu, filmeček nasnímal - moje hlava měla čas si na to vzpomenout :)
18.6.2008 17:33 - Malabar
andtom: No nevim jak to vypadalo na podzim, ale tedka to tam bylo docela horky, az se odvazim ric chaoticky :) No misto tutech kecu co tu pisu sem mel radeji fotit ja. :D
18.6.2008 17:40 - andtom
Malabar: Vypadalo to teď jako přeplněná fantasy hospa s družným osazenstvem :) Přišlo dost lidí, proti podzimu víc, což je fajn. A na podzim byl prostor k hraní v Černém Rytíři o něco větší, protože v mezidobí dodělali příčku a vznikl příruční sklad (to byly ty dveře 3-4 metry za Tvými zády).
18.6.2008 17:58 - Malabar
andtom: No lidi tam bylo hafo, to jo. Jo tich dveri sem si vsiml, dokonce ze tam za nima byly cca dva stoly stejny jako ty ostatni :)
19.6.2008 09:13 - Dalcor
Takže já riskuju vyhazov ale za poznámyk to stojí. Když jsme s luckou ve 12 04 registrovali 30tého člověka, tak jsem z toho byl trochu nervozní ;)
Nějaké rozbory ode mě enčekejte, protože za to že mi v Pevnosti otiskli rekalmu musím dát dva články (Recenzi a rozbor akce) do Pevnosti a stejěn tak pro Balckfire. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a především pak vypravěčům a zároveň se jménem organizátorů a Černého rytíře omlouvám za nedodání promítačky.
19.6.2008 09:15 - Alnag
Dalcor: Jakýpak nervózní. Zakládáš novou tradici, jednou budeme větší než Gamecon ;-)
19.6.2008 09:42 - andtom
Dalcor: Jo takhle, už rozumím sháňce po fotkách, byly by fajn k článku. V tom případě navrhuji položit na stůl plán dobrodružství+rozestavit figurky+pohodit dvacetistěnku+tužka+PHB a cvaknout to. Možná to bude i lepší než běžná fotka davového hmýření, která se jinak s oblibou dává k takovým report článkům. Další fotka by mohla být společný polodetail hlavních organizátorů (tak 3-4 lidi) proti nějakému pozadí Černého Rytíře (regály se zbožím třeba). Obojí lze v pohodě a klidu dodělat i teď.
Pokud jde o články co potřebuješ napsat, tak by Ti DMové z akce myslím mohli píchnout (pokud budou i ostatní DMové souhlasit). Navrhuji napsat každý krátký odstaveček s názorem na dobrodružství, na akci, atmosféru, pravidla ... prostě 2-3 věty, co kdo bude chtít zpětně říct. DMovalo nás včetně Dalcora myslím pět, tak by to mohlo být zajímavé a 4 názory když je dáš pod vlastní článek tak Ti ho Dalcore pomůžou "natáhnout" a ozvláštnit (můj názor).
19.6.2008 13:17 - wraiths
andtom:"pane vachmajstr,vy jste hlava!" tak tomuhle rikam typ. Jako to bude peknej clanek na ktery se budu tesit. :-)
19.6.2008 22:16 - Dalcor
Dmovalo nas 6
26.6.2008 13:34 - Malabar
Tak na tn.cz uz je to video :)
26.6.2008 18:40 - thief
Ani jsem si nevšiml, že to tam někdo točil. :-) Zajímavé. Vždycky, když jsem se měl dostat do záběru, kamera zastavila pohyb nebo přišel střih. :-))
27.6.2008 10:49 - noir
Snažil jsem se být nenáúadný...
29.6.2008 16:41 - Dalcor
Dost se mi to líbí, jen my chybí to logo rytíře ;)
30.6.2008 07:19 - noir
No, to mi právě bohužel neprošlo... Bohužel to vedení bralo jako už příliš silnou skrytou reklamu. Docela jsem musel bojovat i o to, abych tam vůbec dostal aspoň ten název obchodu.
30.6.2008 08:13 - Dalcor
Jsem si názvu ani nevšiml...
30.6.2008 09:16 - noir
...Zjednodušená pravidla, vylepšené mechanismy a spousta vychytávek pro začátečníky i pokročilé hráče – to jsou hlavní devizy téhle hry. Češi si ji mohli poprvé vyzkoušet 15. června 2008 v Pražské herně Černého rytíře."...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061952114105225 secREMOTE_IP: 3.129.23.30