Dalcor
27.2.2010 16:04
DnD Game day 21.3.
I letošního roku si vyzkoušíme nové základní příručky pro Dunegons and Dragons 4th Edition. Jako první přivítáme Player's Handbook 3. Připojte se k tisícíovkám hráčů a vypravěčů po celém světě, kteří oslaví příchod nové příručky.

Kde: Herna Dunegon, U skládky 7, Praha 9, 50m od zastávky Metro B Českomoravská

Kdy: 21. 3. 2010, sraz a registrace v 11:00, začátek 12:00

Sebou: tužku, papír, dobrou náladu a kostky (k dispozici k nákupu na prodejně)

Vstupné: zdarma

Je to otevřená akce, kde se hraje DnD 4e. Je to skvělá příležitost si hru v klidu vyzkoušet, právě když ji neznáš - fakt tam není moc co vysvětlovat a většinou se to pohodlně zvládá za běhu - na druhou stranu Ti nikdo hlavu neutrhne, když se přijdeš jen podívat. Postavy a dobrodružství jsou předpřipravené, jediné, co tak člověk potřebuje je nějaká ta tužka, případně oblíbený set kostek.

Bohužel herna momentálně nevede sortiment DnD, na druhou stranu tuto akci bere jako test zájmu o DnD a zároveň jako průzkum trhu, pan majitel se pokusí do té doby sehnat PHB3 na prodejnu.

Zkuste i do tohoto threadu napsat o co by jste měli do budoucna z DnD (ale i jiných her, napříkld Pathfinder) zájem, zda by vás zajímali popřípadě tilesety (nejen wizards), přiručky a pod. Pan majitel je nakloněn diskuzi :)
Autorská citace #1
27.2.2010 16:13 - Sethi
Půjdeme se opít bez kitů?
Autorská citace #2
27.2.2010 16:43 - Alnag
Já osobně tedy nic organizovat nehodlám. Takže ano... pojďme se opít.
Autorská citace #3
27.2.2010 17:21 - Nerhinn
A zrovna, když jsem si říkala, že tentokrát bych se zúčastnila... kruciš.
Autorská citace #4
27.2.2010 18:01 - Fibriso
pry (PRÝ) je nejaka herna pobliz CR, kam se chodi hrat turnaje v DND minis, mozna to by stalo za pokus, ale nic blizsiho o tom nevim...
Autorská citace #5
27.2.2010 21:53 - Meldin
Škoda, rád bych si zahrál. Je to jen otázka prostoru nebo je problém v něčem jiném?
Autorská citace #6
28.2.2010 00:01 - ShadoWWW
BTW Už jste viděli DnD hraní autorů Robot Chicken, hru vedenou Chrisem Perkinsem? (Odkaz) A co na ni říkáte?
Autorská citace #7
28.2.2010 00:26 - Alnag
Shadoww píše:
BTW Už jste viděli DnD hraní autorů Robot Chicken, hru vedenou Chrisem Perkinsem? (Odkaz) A co na ni říkáte?


Je to trochu mimo téma, ale viděl jsem pár částí... a zcela nepřekvapivě už jsme viděl lepší DMy (vlastně spoustu lepších DMů... a jestli Chris Perkins je, jak WotC tvrdí, to nejlepší, co mohou nabídnout, jsou na tom fakt špatně). Všimněte si třeba, jak vede souboj (tragický nedostatek jakéhokoliv RP, absolutní redukce na mechaniky... popis nestvůry - vypadá takhle - a položí figurku), zranila tě za deset...)
Autorská citace #8
28.2.2010 15:24 - wlkeR
Nedávno v Praze založili hernu Dungeon, jestli se mluví o ní? S majitelem jsem se kdysi už o pořádání D&D Game Day dohadoval, ale už si nepamatuju výsledek...

Nanicovatá Wizárdí komunita, "DMG2 Game Day coming soon..." tam se toho člověk taky dozví.(

Hraní Robot Chicken sleduju pravidelně a přijde mi zajímavé - jako každá hra; není ani tak důležitý, co se tam vlastně děje, ale jaký poučení si z toho člověk vezme.

Mimochodem, jestli je tu čirou náhodou někdo z divokého západu (ČR), s ročním zpožděním se v sobotu 27. března s Sokolovském DDM bude konat D&D Game Day k PHB2, aneb ať žijí rekonstrukce areálu.
Autorská citace #9
28.2.2010 21:49 - raptoreček
Zdravím,
kamarád mě upozornil na tuto diskuzi.
Jsem spolumajitelem nově otevřené herny Dungeon (www.hernadungeon.cz) a je pravdou, že před nějakou dobou jsem se s někým o možnosti pořádání Game Day bavil.

Rád bych proto veřejně dal najevo, že pokud se najde organizátor, který si tuto akci vezme nastarosti, tak Dungeon je více než ochoten poskytnout prostory, možnost občerstvení a hlavně rozumný přístup. Na detailech (termín a další podrobnosti) bych se rád dohodl už přímo s člověkem, který by akci vedl. Prosím, kontaktujte mne v případě zájmu na emailu: stefan.conka@mysticshop.cz.

Jinak už dvakrát u nás byli hráči, kteří hrají s DnD figurkami. :)

díky
Raptor
Autorská citace #10
1.3.2010 08:26 - Naoki
mám takový pocit, že největší problém je právě ta absence organizátora...
Autorská citace #11
1.3.2010 09:37 - Sněhulák
No on by se (možná) aj našel ALE je v Ostravě a o organizování (ZATÍM) nic neví. Snažíme se to rozjet ale nějak nám k tomu chybí informace a BF má plné ruce ... práce? tak hledáme o DnD lize i gameday co se dá, pokud by někdo chtěl poskytnout info tak na mail radim.kucera@mujmail.cz
Autorská citace #12
1.3.2010 16:55 - wlkeR
Není to pod WPN? Do toho já se kýblovat nemůžu, páč nemam venue, a navíc sem slyšel, že se to celý překopalo... :(
No, mail dostal Dalcor, a je na tom tím pádem asi líp než my všichni ostatní XD Já jen navrhuju alternativu k ČR, s tím, že esi se bude shánět někdo na od-DMení, klidně se přidam, pokud se mi to nebude kousat s pravidelnou hrou u nás, nebo, nedej peklo, s Gamedayem z loňska...
Autorská citace #13
1.3.2010 18:27 - Almi
Kýblohlav zkouškový: není problém v Rytíři. Spíš tom, že Wizardi prý hodně osekali podporu pro Evropu. Nicméně, sám jsem mail taky dostal, tak zkusím pozjistit, co vlastně mají a zda to za to stojí.
Autorská citace #14
2.3.2010 17:43 - Dalcor
Právě jsem z BF dostal doporučení an Dungeon a pana Čonku jsem již nakontaktoval.
Dobrovolníci na spolupráci?
Autorská citace #15
2.3.2010 17:54 - ShadoWWW
Pokud by byl zájem, mohu pomoct s překladem (např. deníků postav). Do Prahy se bohužel teď nedostanu.
Autorská citace #16
2.3.2010 18:13 - Naoki
a s čím bys tak potřeboval helpnout?
Autorská citace #17
2.3.2010 18:28 - Dalcor
DM...
Autorská citace #18
2.3.2010 19:20 - Naoki
Pokud se pro to seženou věci, tak roman a kin by určitěla DMovali
Autorská citace #19
2.3.2010 19:43 - wlkeR
Mohlo by se sem dodat nějaký info jako kdy by se to teoreticky mělo konat? Třeba bych si zvlád vykydat rozvrh...
Autorská citace #20
3.3.2010 03:14 - Meldin
Dalcor píše:
DM...


Když se na to předtím spolu mrknem tak proč ne?

A kdy, že to má jako bejt?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084640026092529 secREMOTE_IP: 52.14.130.13