Dalcor
27.2.2010 16:04
DnD Game day 21.3.
I letošního roku si vyzkoušíme nové základní příručky pro Dunegons and Dragons 4th Edition. Jako první přivítáme Player's Handbook 3. Připojte se k tisícíovkám hráčů a vypravěčů po celém světě, kteří oslaví příchod nové příručky.

Kde: Herna Dunegon, U skládky 7, Praha 9, 50m od zastávky Metro B Českomoravská

Kdy: 21. 3. 2010, sraz a registrace v 11:00, začátek 12:00

Sebou: tužku, papír, dobrou náladu a kostky (k dispozici k nákupu na prodejně)

Vstupné: zdarma

Je to otevřená akce, kde se hraje DnD 4e. Je to skvělá příležitost si hru v klidu vyzkoušet, právě když ji neznáš - fakt tam není moc co vysvětlovat a většinou se to pohodlně zvládá za běhu - na druhou stranu Ti nikdo hlavu neutrhne, když se přijdeš jen podívat. Postavy a dobrodružství jsou předpřipravené, jediné, co tak člověk potřebuje je nějaká ta tužka, případně oblíbený set kostek.

Bohužel herna momentálně nevede sortiment DnD, na druhou stranu tuto akci bere jako test zájmu o DnD a zároveň jako průzkum trhu, pan majitel se pokusí do té doby sehnat PHB3 na prodejnu.

Zkuste i do tohoto threadu napsat o co by jste měli do budoucna z DnD (ale i jiných her, napříkld Pathfinder) zájem, zda by vás zajímali popřípadě tilesety (nejen wizards), přiručky a pod. Pan majitel je nakloněn diskuzi :)
Autorská citace #41
4.3.2010 17:47 - Almi
Blaine: No, já bych se tomu nebránil, ale ještě jsem neviděl postavy. Na webu wizardů jsem je nenašel :(( Ale třeba jsem špatně hledal. Jinak kity jsou dost chaoticky balený - v jednom kitu je 2x víc tokenů, než je třeba, ale jen jedna příručka s questem...

Prcek: Přihláška není třeba žádná, jen je fajn říct dopředu, že přijdeš, aby se tak nějak s tím počítalo. Ale bude 5-6 DMů, takže určitě se někam vejdeš.
Autorská citace #42
4.3.2010 17:54 - Prcek
Když se mi na ten den někam podaří udat manželku s dcerou, tak rád přijdu. Nějaké figurky a kostky bych samozřejmě taky přivezl.
Autorská citace #43
4.3.2010 18:04 - Darien
Game Day pořádáme také v Pardubicích, kdyby se někdo chtěl zastavit. Budeme mít 2 DM a zatím je místa dost, vybavení taky.
Postavy na webu ke stažení jsou až ve chvíli, kdy je událost založena na WPN. Protože je to ku příležitosti vydání psioniky, tak jsou tam jak normální, tak dost podivné charaktery (Mínotaur, Krystalec apod.) :-) . Není tam sice možnost si charakter upravit, ale jestli chce někdo donést svůj hotový deník (6. úroveň), může.
Kontakt na nás je jannovakpce@centrum.cz
Autorská citace #44
4.3.2010 19:33 - Blaine
Kybohlav: ono hlavne, kdyz jsem predtim tu classu hral a vedel jsem, ze bych si ty powers vybral trochu jinak, aby se s nimi daly delat veci, ktere ja chci.
To je jenom takove povzdechnuti, ale v tom kombatu (nebo dvou, ktere jsem stihl, nez jsem utekl) bych asi ve dvou pripadech vyuzil tu power, kterou bych si jako artificir vzal. To ber jenom jako povzdech, ale bylo by prijemnejsi hrat svoji vlastni postavu.

Almi: Super. I kdyz pokud by tam byl Seeker, tak bych si ho klidne vzal i postaveneho, ta classa me zajima:)
Autorská citace #45
4.3.2010 19:45 - wlkeR
Blaine: Tak když seš zkušenej hráč, nic (moc) ti snad nebrání v tom si přivléct vlastní postavu, dokud je na správnej úrovni a moc nenaruší herní rovnováhu. Na druhou stranu předpřipravenou postavu může hrát každej a jejich autoři možná (nebo tomu ve své naivitě aspoň věřím) nestavěli ani tak pro výkon, jako pro jednoduchost ovládání, abych tak řek.

Bohužel, protože PHB3 už je pro pokročilejší hráče, docela doufaám, že se tam objeví taky nějaký ten stabilizační prvek z původního PHBčka, maximálně 2ky.
Autorská citace #46
4.3.2010 23:06 - Nachtrose
Pokud vim, tak vsechny postavy maji byt z PHB3, coz by mohlo trochu zkomplikovat jejich predvyrobu doma.
Autorská citace #47
4.3.2010 23:14 - wlkeR
Nachtrose: Tak kdo říká, že mají být předvyrobené postavy z PHB3? Nicméně toho matroše je venku celkem dost, co jsem koukal.
Autorská citace #48
4.3.2010 23:27 - Nachtrose
Kýblohlav letně-semestrový: nekde jsem to zahlid tusim na ENworldu. A jelikoz to je game day u prilezitosti vydani PHB3, tak je to jen logicke. Ale mozna jsme se jen nepochopily a ja to trochu zamotane napsal. Tak znova a lip: vsechny predvytvorene postavy v kitech maji byt z PHB3, pokud vim.
Autorská citace #49
5.3.2010 07:32 - Dalcor
I letošního roku si vyzkoušíme nové základní příručky pro Dunegons and Dragons 4th Edition. Jako první přivítáme Player's Handbook 3. Připojte se k tisícíovkám hráčů a vypravěčů po celém světě, kteří oslaví příchod nové příručky.

Kde: Herna Dunegon, U skládky 7, Praha 9, 50m od zastávky Metro B Českomoravská

Kdy: 20. 3. 2010, sraz a registrace v 11:00, začátek 12:00

Sebou: tužku, papír, dobrou náladu a kostky (k dispozici k nákupu na prodejně)

Vstupné: zdarma

Bohužel herna momentálně nevede sortiment DnD, na druhou stranu tuto akci bere jako test zájmu o DnD a zároveň jako průzkum trhu, pan majitel se pokusí do té doby sehnat PHB3 na prodejnu.

Zkuste i do tohoto threadu napsat o co by jste měli do budoucna z DnD (ale i jiných her, napříkld Pathfinder) zájem, zda by vás zajímali popřípadě tilesety (nejen wizards), přiručky a pod. Pan majitel je nakloněn diskuzi :)
Autorská citace #50
5.3.2010 07:35 - Dalcor
Chary nepůjdou upravit, DnD Day není sraz munchkinů power gamerů. Postavy jsou vyvážené v družince a oproti dobrodružství.
Autorská citace #51
5.3.2010 08:00 - Nachtrose
Jeste pred nejakym mesicem a pul jsem byl rozhodnutej na pripadnej DnD day jet. Ted musim bohuzel rict, ze s pravdepodobnosti hranicici s jistotou prijet nebudu moct :-(
Autorská citace #52
5.3.2010 08:23 - wlkeR
Nachtrose: Ahaa, už jsem pochopil, dobrý.)

Co se D&D sortimentu týče, tak pravidelně nakupuju jen základní příručky (PHB, DMG, MM; 1, 2, 3...) ale výhledově si brousím zoubky i na Dungeon Tiles.
Autorská citace #53
5.3.2010 08:40 - Jarik
Ja si brousim zuby na Tilesy (nebo to holt poresim s Almim a koupim si je na dalku).
Vse ostani resim pres Ch.B., kdyz jsem hrac :D
Autorská citace #54
5.3.2010 08:51 - Blaine
Dalcor: :( skoda ohledne toho upravovani charu. No nic, budu se muset spokojit s tim co dostanu.
Autorská citace #55
5.3.2010 09:18 - Jarik
Blaine: minule ti to slo velmi dobre. Nemusis vse vyresit za skupinku (co se upravovat nehodla) :D
Aspon tim rozsirujes svoje hranice schopnosti zahrat realneho tvora, ktery ma sve chyby :D
Autorská citace #56
5.3.2010 09:23 - Sethi
Jsem slyšela, že Almi upeče bábovku.
Autorská citace #57
5.3.2010 10:07 - Blaine
Jarik: No ono je to o necem jinem:) Ono je to o tom, ze jsem si v tom souboji pripadal podivne slabsi - rozumej nemel jsem moznosti, ktere jsem chtel mit. Protoze jsem clovek, ktery pri staveni postav ma vzdycky v hlave nejaky koncept a k tomu konceptu se snazi ohnout co nejvic veci, ktere 4. edice umoznuje (od powers pres featy po itemy) tak se mi sice princip warforged artificiera, tak se mi krasnym jmenem Vež libil, ale nelibilo se mi, co si vzal za schopnosti. Proste bych si vzal nejake jine. Lehce. Ale jak rikam, to bylo zpusobeno tim, ze jsem artiho stavel jenom mesice pred tim a hrozne jsem si s nim vyhral, hlavne po itemove strance:)
Autorská citace #58
5.3.2010 10:35 - Fibriso
Dalcor píše:
Chary nepůjdou upravit, DnD Day není sraz munchkinů power gamerů. Postavy jsou vyvážené v družince a oproti dobrodružství.


vzhledem k minulémo dobrodružství bych spíše dodal, že postavy jsou již dostatečně naboostované....
Autorská citace #59
5.3.2010 10:58 - Blaine
Fibrioso: O.O no nevim, kdyz jsem se podival na chudaka artificiera, tak jsem videl ze se mu tak nejak par veci nedostava.
Autorská citace #60
5.3.2010 11:10 - noir
Fibriso: No, třeba ten barbarský půlčík byl trapně slabý. A invoker? To byla hrůza - ještěže bylo na mapě tolik míst, kam se daly věci šoupat :o)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084639072418213 secREMOTE_IP: 3.137.157.45