Dalcor
27.2.2010 16:04
DnD Game day 21.3.
I letošního roku si vyzkoušíme nové základní příručky pro Dunegons and Dragons 4th Edition. Jako první přivítáme Player's Handbook 3. Připojte se k tisícíovkám hráčů a vypravěčů po celém světě, kteří oslaví příchod nové příručky.

Kde: Herna Dunegon, U skládky 7, Praha 9, 50m od zastávky Metro B Českomoravská

Kdy: 21. 3. 2010, sraz a registrace v 11:00, začátek 12:00

Sebou: tužku, papír, dobrou náladu a kostky (k dispozici k nákupu na prodejně)

Vstupné: zdarma

Je to otevřená akce, kde se hraje DnD 4e. Je to skvělá příležitost si hru v klidu vyzkoušet, právě když ji neznáš - fakt tam není moc co vysvětlovat a většinou se to pohodlně zvládá za běhu - na druhou stranu Ti nikdo hlavu neutrhne, když se přijdeš jen podívat. Postavy a dobrodružství jsou předpřipravené, jediné, co tak člověk potřebuje je nějaká ta tužka, případně oblíbený set kostek.

Bohužel herna momentálně nevede sortiment DnD, na druhou stranu tuto akci bere jako test zájmu o DnD a zároveň jako průzkum trhu, pan majitel se pokusí do té doby sehnat PHB3 na prodejnu.

Zkuste i do tohoto threadu napsat o co by jste měli do budoucna z DnD (ale i jiných her, napříkld Pathfinder) zájem, zda by vás zajímali popřípadě tilesety (nejen wizards), přiručky a pod. Pan majitel je nakloněn diskuzi :)
17.3.2010 19:56 - ShadoWWW
A Brno zase nic :-(
18.3.2010 07:39 - Almi
Dalcor: Své materiály si přineslu, žádný strach...

..ale stálo by silně za to, prověřit, zda Wizardi nechtějí podat nějaký report. Mám podezření, že Blackfire o tom informace dostal (něco bylo anglicky v mailu, co nám rozesílal), ale samotný Blackfire se tváří, že nic není třeba. A vzhledem k tomu, že Wizardi vše tlačí do DCI podoby, může se stát, že tohle bude poslední DnD Day pod Blackfire záštitou...a pochybuji, že někdo si dá tu práci s organizací přímo.
19.3.2010 07:31 - Dalcor
copak o to, ono toho je normálně dost - kdby v kitu byly jako pokaždé 3 dobrodružství a ne jedno.

Korax - děkuji, bomba, můžete mi dát někdo ještě link na charaktery, nebo mi jepsoalt do mailu? Blackfire, poté co jsem jim vynadal, nekomunikuje ;-)

Almi - report se podává skrz Blackfire...
19.3.2010 08:24 - Nachtrose
Dalcor: cimze si tu "pochvalu" zaslouzili? Neni-li to tajne nebo moc osobni.
19.3.2010 09:28 - wlkeR
Tak, deníky pro ČB vytištěny (1×), ale vezmu je do Prahy jako zálohu~
19.3.2010 11:04 - noir
Tak minipozvánka je tady: http://tn.nova.cz/magazin/hobby/volnycas/chcete-si-vyzkouset-jak-zabit-draka.html

Je viditelná zatím i z homepage tn.cz - sice až úplně dole (vpravo), ale zase ji díky tomu vidí i ti, co se dívají na www.Nova.cz. V podstatě jsme pokryli, co jsme mohli :o)

Pokud jsou tam nějaké chyby, omlouvám se, ale s tou dnešní migrénou nic lepšího nezvládnu. Au.
19.3.2010 12:56 - Dalcor
nachtrose - Pokud příjdeš tak se to v neděli dozvíš.

Noire vezmeš v neděli kameru? A děkuji za tu pozvánku!
19.3.2010 13:09 - Nachtrose
Dalcor: bohumzel. Od vyhlaseni planu se mi situace ponekud zmenila a navsteva Prahy je ted ponekud mimo dosah :-(
19.3.2010 14:06 - noir
Dalcor: Asi jo. Teda mám to v plánu, ale je malá šance, že mi ji ještě někdo vyfoukne...
19.3.2010 14:21 - Blaine
No ja to mam stejne. Musim bratrovi pomoct s pripravou jeho klauzurni prace do Fotografie. Teda jako bude delat "modela" do jeho prace... krucis, ze ja se k tomu upsal:(
19.3.2010 15:46 - wlkeR
Wow, tak to bude ještě zajímací :D
19.3.2010 16:22 - andtom
Znovu se připomínám s návrhem pro ty, co z objektivních příčin nebudou v neděli na DnD Day (ani já tam nebudu, budu odcestovaný), ale v týdnu budou v dosahu - co si to odehrát někdy příští týden v nějaké hospodě, případně nabízím prostor jednoho stolu v Praze-Radlicích... Dalcore, zůstane Ti nějaký kit? Pokud se tedy nasbírá pár lidí ...
19.3.2010 17:07 - Prcek
Já bych se klidně nějaký den přidal, v neděli mi to rodinné poměry nedovolí. Hlasuju pro úterý nebo středu večer.
19.3.2010 17:12 - Babau14
Doufám že tam alespoň někdo bude se mnou příjde skoro kompletní skupiná hráču co se mnou hrají ( hrdinové Norisu )
19.3.2010 19:38 - Dalcor
Noire, prosím můžeš mě kontaktovat na emailu (nemůžu najít tvojí adresu). Černý rytíř si přeje stáhnout ten spot natáčený v jejich herně.
19.3.2010 20:24 - Meldin
To myslí v Černém Rytíři vážně???
19.3.2010 21:37 - noir
Dalcor: Tak to je ale pořádnej trapas. Odpověď jsem ti poslal na tvůj seznamový mejl. Každopádně poslední doba, kdy to můžu změnit, je dnes do půlnoci, pak už budu mimo počítač až do neděle.
19.3.2010 23:23 - Wan-To
Pánové, tentokrát to asi budete mít s kompletním mediálním servisem, přijdu k vám udělat fotoreportáž za tiskovou agenturu Mediafax ;-)
20.3.2010 13:59 - Fibriso
Wan-to: Možná by bylo dobré, nejdříve to Dungeonu oznámit a potvrdit, že jim to nevadí a že s tím souhlasí a že si pak nebudou na tu reportáž dělat nároky (jako ČR)
20.3.2010 15:29 - Wan-To
Fibriso: Neboj se, když se ty fotky z Dungeonu nepoužijou za rok na propagaci Černého rytíře, tak je to v pohodě. Když jo, tak to není problém ani můj, ani agentury, ale toho, kdo ty fotky takhle blbě použil.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053949117660522 secREMOTE_IP: 3.141.24.134