Dalcor
27.2.2010 16:04
DnD Game day 21.3.
I letošního roku si vyzkoušíme nové základní příručky pro Dunegons and Dragons 4th Edition. Jako první přivítáme Player's Handbook 3. Připojte se k tisícíovkám hráčů a vypravěčů po celém světě, kteří oslaví příchod nové příručky.

Kde: Herna Dunegon, U skládky 7, Praha 9, 50m od zastávky Metro B Českomoravská

Kdy: 21. 3. 2010, sraz a registrace v 11:00, začátek 12:00

Sebou: tužku, papír, dobrou náladu a kostky (k dispozici k nákupu na prodejně)

Vstupné: zdarma

Je to otevřená akce, kde se hraje DnD 4e. Je to skvělá příležitost si hru v klidu vyzkoušet, právě když ji neznáš - fakt tam není moc co vysvětlovat a většinou se to pohodlně zvládá za běhu - na druhou stranu Ti nikdo hlavu neutrhne, když se přijdeš jen podívat. Postavy a dobrodružství jsou předpřipravené, jediné, co tak člověk potřebuje je nějaká ta tužka, případně oblíbený set kostek.

Bohužel herna momentálně nevede sortiment DnD, na druhou stranu tuto akci bere jako test zájmu o DnD a zároveň jako průzkum trhu, pan majitel se pokusí do té doby sehnat PHB3 na prodejnu.

Zkuste i do tohoto threadu napsat o co by jste měli do budoucna z DnD (ale i jiných her, napříkld Pathfinder) zájem, zda by vás zajímali popřípadě tilesety (nejen wizards), přiručky a pod. Pan majitel je nakloněn diskuzi :)
22.3.2010 16:08 - Dalcor
Já to mám naskenované celé v pdf to dělá 50Mb. Někam to uploaduju.
22.3.2010 17:39 - wlkeR
Report na Wizards community blogu - Report na blogspotu

Oba texty jsou totožné, ale pokud se nechcete zbláznit (nebo s tim chcete dál pracovat - Raptor), doporučuji Wizárdy, páč tam postuju jen záležitosti týkající se D&D, zatímco blogspot je taková skládka všeho nemožného.
Blogspot postuju jen proto, že tam může odpovídat kdokoli, zatímco na WotC chtějí login.
22.3.2010 17:58 - Sethi
Almi píše:
Sethi: Jsi neskutečná, řešit tento problém.. :o))

Bleska píše:
Sethi: Tys to prostě nemohla nechat být, co? xD

Vůbec netušíte, jakou mi to přivodilo existenční nejistotu.
22.3.2010 18:15 - Alnag
Kýblohlav: zatímco zdejší blogy tě nechávají chladným, že? :(
22.3.2010 18:47 - wlkeR
Alnag: No, popravdě řečeno jsem o tom přemýšlel, ale já mám takové šílené postovací návyky, že hodim třeba 20 kydů a pak půl roku mlčim... A navíc to nejsou žádné full-fledged články.
...
Dobře, přestanu se vymlouvat, až zjistim, jak to tady funguje, zkusím to postnout i sem, je to koneckonců zdejší akce ^^;

Almi: Vzkaz od Sari, prej děkuje a moc jí to bavilo.
22.3.2010 19:09 - Shako
Kdyby se neco dohravalo pro ty, co nemohli tento vikend, tak bych se mozna taky pridal... docela by me zajimalo, jak vypada poradny DnD dungeon.;-)
22.3.2010 19:19 - Alnag
Kýblohlav píše:
Dobře, přestanu se vymlouvat, až zjistim, jak to tady funguje, zkusím to postnout i sem, je to koneckonců zdejší akce ^^;


Komunita - a pod položkou Blog je "napsat nový". Easy...
22.3.2010 19:36 - wlkeR
Alnag: Na druhej pokus sem to už dal (ale link je náko podezřelý, kže kdo má zájem to číst potřetí, musí si to tu nějak vyhrabat .) Text zůstal nezměněn, přibyl ilustrační obrázek (bohužel ne můj; ty dodám až budu mít čas a tablet je nakreslit.)
22.3.2010 20:35 - Zmar
Tssss... ani mě Dalcor letos nezabil :D
22.3.2010 21:05 - Dalcor
Ale snažil jsem se...
22.3.2010 21:14 - Babau14
Třeba příště :)
24.3.2010 16:07 - LZJ
Dalcor píše:
Já to mám naskenované celé v pdf to dělá 50Mb. Někam to uploaduju.

50 MB není až tak moc, kdyby se to povedlo někam uploadnout, rád bych se na to podíval.
24.3.2010 16:13 - Nachtrose
Co treba rapid?
25.3.2010 01:50 - sirien
Se mi doneslo, že se po mě na Day někdo poptával... bohužel jsem se ten den brzo ráno vrátil z hor, takže jsem nenašel čas se zůčastnit, každopádně, byl to někdo konkrétní a chtěl něco podstatnějšího? Jestli jo tak se stačí ozvat tady nebo radši PMkou...
25.3.2010 08:27 - Sethi
Já jsem ti to špatně vysvětlila. Ptali se na tebe spíš jako na zajímavou atrakci, než jako že by po tobě měl někdo něco chtít... =)
25.3.2010 08:34 - Almi
perníček píše:
spíš jako na zajímavou atrakci


..jojo, slyšel jsem: "Hele, nestál tu minule takovej vlasatej, trochu vypelichanej emo chlapeček s mírně nepřítomným výrazem?"

"Ne, to si pleteš s 2D kartonovým hezounkem v Palace, když byla premiéra Stmívání.."

:o)))
25.3.2010 08:37 - yokuzava
"Ne, to si nepletu! Jak jenom mu rikali? Serin, Sarin, ...jo uz vim Sirien!"

"No, tak ten tu ani nebyl... "

:))))) Pardon, jsem nemohl odolat. Mam nevybourenou fantazii.
25.3.2010 21:58 - Felouen
(ROFL).

Jeden kamarád konstatoval to samé o podobnosti v kině když viděl Edwarda v Palace....:D *tamtamtamtaaaaaam* Že by to nebyla jen tak náhoda?
26.3.2010 07:11 - yokuzava
:) Sirien, upir kterymu nevadi svetlo? Heeeeezky.... chytit, prosetrit :)
26.3.2010 08:28 - Sethi
Je fakt, že okolí pije krev už pěkně dlouho...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.051492929458618 secREMOTE_IP: 3.147.65.65