sirien
29.6.2016 16:05
Sraz Kostky - ...29.9.-2.10. 2016
Takže takže takže...

...další podzimní sraz Kostky naživo, jako obvykle v podání geek&nerdy podzimní Dálavy.

Tentokrát nemáme svátky, ale řekli jsme si, že na to kašlem, takže sraz vypisujeme od čtvrtka do neděle i bez svátků.

Zábavná věc je, že ten svátek je ve středu, takže kdo chce může klidně dorazit o den nebo dřív a např. si v klidu užít nějakou pořádnou celodenní RPG session a přitom nepřijít o socializaci a deskovky :) (ano, osobně toho velmi rád využiju...)

Opět to je "otevřený" sraz pro všechny primárně RPGčkaře, ale i deskovkáře popř. larpery a další herní geek individua.


Účast (ano, tentokrát jsme termín cheatovali bokem, takže toho vím dost už takhle z kraje):

90+% přijedou

  1. * Sirien
  2. * Dukolm
  3. * Demonica
  4. Sathel
  5. Adam
  6. Pája (Pel)
  7. Kenny
  8. Elgard
  9. Cunnedda (teda, Assassin. Vlastně Umijaky. Prostě Kryštof)
  10. Naoki -
  11. Cemi
  12. Jirka
  13. Jarka
  14. Jerson
  15. Jakub Suchánek
  16. Samuel
  17. Nikolaj
  18. Iridin
  19. Ebon
  20. Nina
  21. Petr
  22. Merlin
  23. Syntax
  24. Nachtrose
  25. Korbal
  26. Pjotr
  27. * Gurney
  28. Tarfill
  29. A15
  30. Babaj
  31. Stáňa
  32. Godric
.

Snad přijedou (30-70%]

  1. Lili
  2. Lokken
  3. Captain88
  4. PetrH
.

Nejspíš nepřijedou :(

  1. Ilgir
  2. Shako
  3. Jarik
.

Nevíme, ale čekáme

  1. ShadoWWW
  2. Vlasák

Máte zájem o kulinářské speciality?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Rychlá jídla - primárně hrátkladné body6
Chci jen klasiku - jak je Dálavským zvykemkladné body4
Přidám 100Kč nad rámec klasiky na specialitykladné body0
Přidám 200Kč na rámec klasiky - chci ochutnat něco zajímavéhokladné body4
Chci jeden večer klasiku a druhý něco tématického, jako byly burgery. Tématický večer může být různý: burgery, zvěřina, ptactvo, ryby, American BBQ, středomoří, Asie atd.kladné body0
Autorská citace #81
13.9.2016 07:59 - Tarfill
Trochu mi trvalo než jsem se rozhoupal, ale nakonec to vypadá, že se na Dálavu s největší pravděpodobností také dostavím. Pokud je to tedy ještě možné, držte mi jednu žínku, kde bych mohl své kosti složit.
Od čtvrtka do soboty.
A pokud máte někdo ještě nějakej herní nápad a místo v družině, rád se někam vrtnu... ;-)
Autorská citace #82
13.9.2016 11:45 - A15
Koukám, že jsem se ještě nenahlásil, že dorazím... jako vždy.
Šoupněte mne prosím do groupy A.
Autorská citace #83
13.9.2016 11:47 - Demonica
S radostí. Pěkně se nám to rozrůstá :)
Autorská citace #84
13.9.2016 11:52 - Merlin
v dorazí chybí i Babaj..pro přesnost
Autorská citace #85
13.9.2016 13:48 - Ebon Hand
Tak můžeme dát Huntery v pátek odpoledne cca od 16-17,00, to by měl stíhat. Tím by se dala zahrát i Omega.
MtG bych si zahrál rád, potřebuji otestovat svůj balík, ale hraji Legacy. Tak nevím, jestli má někdo zájem.
Autorská citace #86
13.9.2016 14:43 - Merlin
Má někdo nějaké přání na deskovky (co můžu splnit)? Jinak beru klasiku: munchkin (6 rozšíření), king of tokyo (+ evoluce), Pirátské kostky, RPG všech dob Uno,
Párty hry: Code name (krycí jména), Sochy v akci (oboje supr)

venkovní: Kubb a pétanque...(na Kubb klidně uspořádám i menší turnaj, je to totiž moc supr hra a když bude pěkný počasí)

Vzít můžu velké množství deskovek od rubaček Roborally, Descent, Runebound,Battlelore, Warcraft, WoW board game... přes deckbuilding Thunderstone, Dominion, Runeage...po nenáročné hry quixxx, hive, ....


Můžu si dát práci a vypsat to, ale je otázka jestli je zájem o deskovky
Autorská citace #87
13.9.2016 15:10 - Nachtrose
Merlin: je. Neco beru i ja, neco se nam kryje, tak se muzeme nejak podelit. Treba mam EN Munchkina po 8 a asi 10 mensich rozsireni. Pak Steampunk, Cthulhu a Zombies ( budou snad po 3 ).
Autorská citace #88
13.9.2016 15:33 - Pjotr
Já bych si docela zahrál Samurai Sword, jestli někdo můžete vzít.
Sám vezmu asi jen Vúdú, to by se mohlo ke konci večera ujmout.
Autorská citace #89
13.9.2016 15:52 - Nachtrose
Jestli mas na mysli ten "samurajsky bang", tak ten mam.
Autorská citace #90
13.9.2016 15:58 - Gurney
Jerson píše:
je tu někdo, kdo by chtěl hrát Omegu v sobotu odpoledne?

Jestli to bude ta nejnovější verze, tak by si ji moc rád vyzkoušel. Tentokrát na sobotu nic nemám, takže neuteču :)

Mám si nějakým způsobem připravit postavu nebo dostanu nějakou přidělenou?

Pjotr píše:
Já bych si docela zahrál Samurai Sword, jestli někdo můžete vzít.

Pokud nezapomenu, tak ho vezmu (čtěte "připomeňte mi to, ideálně ve čtvrtek 22.9."). A pokud bude čas, tak bych si rád konečně vyzkoušel Vampire: Dark Influences, které už mám nějakou dobu doma, ale ještě je nehrál.

A vezmu Roborallye samozřejmě :)
Autorská citace #91
13.9.2016 16:06 - Dukolm
Kubb tomu se nebráním už jsme to 4 roky nehrál :-)
Autorská citace #92
13.9.2016 16:15 - Naoki
Potřebuju už si začít pomalu plánovat cestu a jak jsem bez auta jsem odkázan na ostatní. Vím o Sirienovi který se chystá jet v úterý, ale je někdo kdo plánuje jet jiný den a pojede přes ČB?
Autorská citace #93
13.9.2016 16:23 - Jerson
Gurney píše:
Jestli to bude ta nejnovější verze, tak by si ji moc rád vyzkoušel. Tentokrát na sobotu nic nemám, takže neuteču :)

Mám si nějakým způsobem připravit postavu nebo dostanu nějakou přidělenou?

Já hraju vždycky nejnovější verzi :-)
Postavu si můžeš vytvořit dle svého přání.

Jinak z deskovek můžu vzít ještě Space Alert.
Autorská citace #94
13.9.2016 17:02 - Merlin
je teoretická šance, že přijedeme už ve středu...ale to zatím neslibujem
Autorská citace #95
14.9.2016 13:48 - A15
Naoki píše:
někdo kdo plánuje jet jiný den a pojede přes ČB

Já pojedu z Budějc, tak nevím, jestli to splňuje definici...
Pojedu v pátek po 18 hodině.
Autorská citace #96
14.9.2016 14:24 - Naoki
Definici to splňuje, děkuji :-) mám aspoň další možnost na uvážení
Autorská citace #97
14.9.2016 17:37 - Mnauk
Vy mi dáváte ... epic DnD, zrádcovská DnD, Omega (to už je taková mýtická bytost, všichni o ní mluví, já ji jednou zahlídnul, ale než jsem otočil hlavou, zase zmizela), Space Alert (naše momentálně nejoblíbenější deskovka ... jsme ji objevili dva měsíce zpátky) a HtV (což vůbec nevím co je, ale chtěl bych to vidět :) ) ... no nic, budu na Vás myslet a příští sraz se snad už trefíte a podaří se mi se na vás podívat, když už to mám za humny ... doufám, že budete plodní a sepíšete sem nějaké reporty.
Autorská citace #98
14.9.2016 20:38 - Aegnor
Mnauk píše:
HtV (což vůbec nevím co je, ale chtěl bych to vidět :) )

Hunter: the Vigil - hra ze současného světa plného supernaturálů (upírů, vlkodlaků, mágů a spousty další svoloče), kde hráči nehrají za supernaturály, ale za lovce supernaturálů. Systém World of Darkness.
Autorská citace #99
14.9.2016 21:30 - Jerson
Takže jak, budou alespoň tři hráči na Omegu?
14.9.2016 22:35 - Babaj
nectes nevis .-)) Jersone :-) myslim ze hned nekolik z nas se hlasilo .-) ja si
klidne velice rad zahraju :-))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073364019393921 secREMOTE_IP: 18.227.49.33