sirien
29.6.2016 16:05
Sraz Kostky - ...29.9.-2.10. 2016
Takže takže takže...

...další podzimní sraz Kostky naživo, jako obvykle v podání geek&nerdy podzimní Dálavy.

Tentokrát nemáme svátky, ale řekli jsme si, že na to kašlem, takže sraz vypisujeme od čtvrtka do neděle i bez svátků.

Zábavná věc je, že ten svátek je ve středu, takže kdo chce může klidně dorazit o den nebo dřív a např. si v klidu užít nějakou pořádnou celodenní RPG session a přitom nepřijít o socializaci a deskovky :) (ano, osobně toho velmi rád využiju...)

Opět to je "otevřený" sraz pro všechny primárně RPGčkaře, ale i deskovkáře popř. larpery a další herní geek individua.


Účast (ano, tentokrát jsme termín cheatovali bokem, takže toho vím dost už takhle z kraje):

90+% přijedou

  1. * Sirien
  2. * Dukolm
  3. * Demonica
  4. Sathel
  5. Adam
  6. Pája (Pel)
  7. Kenny
  8. Elgard
  9. Cunnedda (teda, Assassin. Vlastně Umijaky. Prostě Kryštof)
  10. Naoki -
  11. Cemi
  12. Jirka
  13. Jarka
  14. Jerson
  15. Jakub Suchánek
  16. Samuel
  17. Nikolaj
  18. Iridin
  19. Ebon
  20. Nina
  21. Petr
  22. Merlin
  23. Syntax
  24. Nachtrose
  25. Korbal
  26. Pjotr
  27. * Gurney
  28. Tarfill
  29. A15
  30. Babaj
  31. Stáňa
  32. Godric
.

Snad přijedou (30-70%]

  1. Lili
  2. Lokken
  3. Captain88
  4. PetrH
.

Nejspíš nepřijedou :(

  1. Ilgir
  2. Shako
  3. Jarik
.

Nevíme, ale čekáme

  1. ShadoWWW
  2. Vlasák

Máte zájem o kulinářské speciality?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Rychlá jídla - primárně hrátkladné body6
Chci jen klasiku - jak je Dálavským zvykemkladné body4
Přidám 100Kč nad rámec klasiky na specialitykladné body0
Přidám 200Kč na rámec klasiky - chci ochutnat něco zajímavéhokladné body4
Chci jeden večer klasiku a druhý něco tématického, jako byly burgery. Tématický večer může být různý: burgery, zvěřina, ptactvo, ryby, American BBQ, středomoří, Asie atd.kladné body0
Autorská citace #41
6.9.2016 12:27 - Nachtrose
Děkuji Demonice za anketu a přidávám rovnou první hlas. Přiznávám, že jsem možná trochu vybíravej, ale zase nemám problém přidat, kolik třeba, pokud to bude podle mého gusta O:-)
Autorská citace #42
6.9.2016 12:27 - Demonica
Anketa přidána.
Autorská citace #43
6.9.2016 12:42 - Ebon Hand
Asi jste mi nerozumněli, ale já myslel body ankety takto:
* rychlá jídla - primárně hrát
* chci jen klasiku - jak je Dálavským zvykem
* přidám 100Kč nad rámec klasiky na speciality
* přidám 200Kč na rámec klasiky - chci ochutnat něco zajímavého
* chci jeden večer klasiku a druhý něco tématického, jako byly burgery. Tématický večer může být různý: burgery, zvěřina, ptactvo, ryby, American BBQ, středomoří, Asie atd.
:-) :-)
Autorská citace #44
6.9.2016 12:54 - Nachtrose
Ebon: to je tak, když to napíšeš jako jeden odstavec :-D Neco s tím uděláme.
Autorská citace #45
6.9.2016 12:59 - Demonica
Stačí říct :)
Autorská citace #46
6.9.2016 12:59 - Ebon Hand
Jsem myslel, že už mě po těch letech znáte (důsledně jsem používal čárky :-)

EDIT: Demonico děkuji :-)
Autorská citace #47
6.9.2016 13:01 - Demonica
Asi tam těch čárek bylo moc... :)

Nemám u toho posledního bodu přidat taky nějakou částku?
Autorská citace #48
6.9.2016 13:19 - Ebon Hand
Burgery jsme minule zvládli realizovat ze standardního rozdělení jako na klasiku a nebylo třeba nic vybýrat. Ale můžeš tam přidat: možný doplatek :-)
Autorská citace #49
6.9.2016 14:30 - Jarik
Jarik na 100% nedorazi. Dalava je presne v terminu po jeho dovolene. Takze bude chodit do prace a drit jak mourovaty
Autorská citace #50
6.9.2016 17:00 - Ebon Hand
Poprosím účastníky zájezdu, aby se nebáli hlasovat, je to snaha o optimalizaci celé akce. :-)
Autorská citace #51
6.9.2016 17:25 - sirien
Bych teda poznamenal, že burgery nebyly úplně "standardní" cena, ale že mě v součtu stály něco přes 500 navíc. Myslim, cca, přesný rozpočty si na Dálavu zas nedělám. Plus teda to, že sem jejich přípravou zabil před Dálavou půl dne místo jednoho večera. Ne, že by mi to rvalo nervy, ale tak jako pro doplnění faktografie.

Někteří účastníci sem moc pravidelně nechoděj, zkusim je pingnout bokem aby se ukázali :)



Ohledně hraní


(kdekdo mi píše na IM, nestíhal sem odpovídat a nějak nemám úplně náladu to řešit pojednom když to můžu napsat sem pro všechny kterých se to týká)


Ano, na opakované žádosti vám klidně udělám hraní Hunter the Vigil (tier 2/3). Problém je, že se na hraní hlásí Ebon, což znamená, že budeme muset hrát v pátek / sobotu, což si jako ujasněte předem kolik času chcete hrát a kolik se chcete socializovat, grilovat a tlachat a kdy, protože nechci zas skončit s tim, že si to každej představuje jinak, to mi vždycky zahraje na nervy.

Cool by bylo hrát v pátek do noci, ale to předpokládám není v rámci možností (pozdní příjezdy, únava, všichni ty lidi okolo...) - v sobotu vpohodě, ale jak píšu, otázka je kdy a jak dlouho.

Abysme se nezdržovali, tak detaily domluvíme před Dálavou, abysme si ušetřili čas nesmyslama typu tvorba postav atp.


Dejte vědět, kdo chcete hrát (max. 5 hráčů, aktuálně si už řekli pokud se pamatuju dobře Ebon, Nacht a Demonica? Možná ještě někdo) a hodíme si to do nějaké diskuse bokem.
Autorská citace #52
6.9.2016 18:32 - Pjotr
Já bych si tentokrát zase pro změnu něco zahrál, hunteři zní dobře, tak si mě zapiš.

Kuchtil bych jeden večer něco tematického a nemam problém si připlatit.

A jet předběžně plánuju v pátek během dne, čím hezčí počasí bude, tím dřív.
Autorská citace #53
6.9.2016 19:13 - Nachtrose
Sirien: předběžně máš ty zájemce správně. Osobně jsem ohledem času flexibilní.

Ale jak je to vlastně s příjezdem? Sathel psala, že koordinuješ příjezd od středy, nicméně to už je svátek a já do teď tak nějak počítal s příjezdem v úterý navečer. Ještě ale nejsem rozhodnutej, zda vzít psa, 5 dní by nemusela přežít :-D

@jídlo: po úpravě ankety mi schází jeden bod k přidělení. Hlasoval jsem za "něco zajímavého", ale šel bych klidně i do tematického večera. A je mi záhadou, co si Ebon představuje pod "něco rychlého", protože co si pamatuju, Ebonovy pokusi vždy končí tím, že tráví v kuchyni tak 4h+.
Autorská citace #54
6.9.2016 19:50 - sirien
Simtě, Sathel toho píše :)

Já žádný příjezdy neorganizuju, mám pevnou důvěru v to, že tu jsou všichni dost svéprávní, aby si svůj příjezd zorgranizovali sami :) Já plánuju přijet někdy v úterý, nejspíš hned co skončim pravidelnej meeting v práci, tzn. někdy kolem čtvrtý/pátý že bych jel, tzn. někdy kolem sedmý/osmý tam budu.

Klíče si vyzvednu pocestě v Budějkách.

Kumiko klidně vezmi, vyhlásíme zákaz honění Kumiko po štěrku :)
Autorská citace #55
6.9.2016 19:53 - Naoki
Jestli mas jeste slot tak si me na huntery zarezervuj
Autorská citace #56
6.9.2016 19:55 - sirien
Ok, to by bylo pět lidí.

Dořešíme tady: http://www.d20.cz/skupina/5/diskuze/51886.html
Autorská citace #57
7.9.2016 10:06 - Babaj
doufam, ze se bude hrat i neco dalsiho, kdyz hunteri jsou uz plni. Jsem pro kazdou spatnost i dobrost. Znate mne, radeji hraju nez tlacham :-)
Autorská citace #58
7.9.2016 10:18 - Nachtrose
Takový dotaz: bylo by mozno nejak u lidi oznacovat kdy maji v planu prijet? Jen tak kvuli prehledu a pripadne organizaci eventu. Za slovenskou vypravu muzu rict, ze planujeme prijet uz v utery. ( Korbal, Petr, ja, mozna Kumiko )
Autorská citace #59
7.9.2016 12:12 - Ebon Hand
Nachtrose: věř mi, že umím být i velmi rychlý, profesionální vaření mě naučilo :D
Autorská citace #60
7.9.2016 12:17 - Nachtrose
Ebon Hand píše:
Nachtrose: věř mi, že umím být i velmi rychlý, profesionální vaření mě naučilo :D


Možná by to chtělo větší grill O:-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08552098274231 secREMOTE_IP: 13.59.9.236