sirien
29.6.2016 16:05
Sraz Kostky - ...29.9.-2.10. 2016
Takže takže takže...

...další podzimní sraz Kostky naživo, jako obvykle v podání geek&nerdy podzimní Dálavy.

Tentokrát nemáme svátky, ale řekli jsme si, že na to kašlem, takže sraz vypisujeme od čtvrtka do neděle i bez svátků.

Zábavná věc je, že ten svátek je ve středu, takže kdo chce může klidně dorazit o den nebo dřív a např. si v klidu užít nějakou pořádnou celodenní RPG session a přitom nepřijít o socializaci a deskovky :) (ano, osobně toho velmi rád využiju...)

Opět to je "otevřený" sraz pro všechny primárně RPGčkaře, ale i deskovkáře popř. larpery a další herní geek individua.


Účast (ano, tentokrát jsme termín cheatovali bokem, takže toho vím dost už takhle z kraje):

90+% přijedou

  1. * Sirien
  2. * Dukolm
  3. * Demonica
  4. Sathel
  5. Adam
  6. Pája (Pel)
  7. Kenny
  8. Elgard
  9. Cunnedda (teda, Assassin. Vlastně Umijaky. Prostě Kryštof)
  10. Naoki -
  11. Cemi
  12. Jirka
  13. Jarka
  14. Jerson
  15. Jakub Suchánek
  16. Samuel
  17. Nikolaj
  18. Iridin
  19. Ebon
  20. Nina
  21. Petr
  22. Merlin
  23. Syntax
  24. Nachtrose
  25. Korbal
  26. Pjotr
  27. * Gurney
  28. Tarfill
  29. A15
  30. Babaj
  31. Stáňa
  32. Godric
.

Snad přijedou (30-70%]

  1. Lili
  2. Lokken
  3. Captain88
  4. PetrH
.

Nejspíš nepřijedou :(

  1. Ilgir
  2. Shako
  3. Jarik
.

Nevíme, ale čekáme

  1. ShadoWWW
  2. Vlasák

Máte zájem o kulinářské speciality?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Rychlá jídla - primárně hrátkladné body6
Chci jen klasiku - jak je Dálavským zvykemkladné body4
Přidám 100Kč nad rámec klasiky na specialitykladné body0
Přidám 200Kč na rámec klasiky - chci ochutnat něco zajímavéhokladné body4
Chci jeden večer klasiku a druhý něco tématického, jako byly burgery. Tématický večer může být různý: burgery, zvěřina, ptactvo, ryby, American BBQ, středomoří, Asie atd.kladné body0
21.9.2016 23:00 - Nachtrose
Jerson píše:
Jedna prosba - pokud máte doma někdo větší množství jednocentů a chcete se jich zbavit, tak je přivezte - směním vám je za dvou- a pěticenty :-)
(díky Evropské bance jsem konečně našel nejlevnější a praktické žetony :-)


O kolik kusů by tak asi mělo jít?
22.9.2016 09:54 - Jerson
Nachtrose píše:
O kolik kusů by tak asi mělo jít?

Řádově několik desítek, víc jich asi nikdy potřebovat nebudu. Máš doma velké zásoby? :-)
22.9.2016 10:05 - Nachtrose
Jerson píše:
Řádově několik desítek, víc jich asi nikdy potřebovat nebudu. Máš doma velké zásoby? :-)


Já sice ne, ale jeden kolega si je z mně neznámého důvodu odkládal, tak mi to tak napadlo, že bych se mohl zeptat, zda je ještě má. A co si tak pamatuju, tak by nebýval problém i řádově několik stovek :-)
22.9.2016 12:31 - Jerson
Několik stovek nevyužiju ani jako ženoty, navíc bych neměl dost pěti centů a větších, za které bych je vyměnil.
(výhledově bych jako žetony rád používal mince z daného období, ale to je opravdu dlouhodobý cíl.)
22.9.2016 12:40 - Merlin
Jerson píše:
výhledově bych jako žetony rád používal mince z daného období, ale to je opravdu dlouhodobý cíl

pokud bys chtěl R-U mince, ty bych ti dodal, těch mám dost, ale mincí z třetí říše bych tolik nenašel
22.9.2016 15:40 - Jerson
Nepotřebuju jich tolik, stačila by od každé jen pár kusů, alespoň pro začátek.
22.9.2016 20:09 - Merlin
Jerson píše:
Nepotřebuju jich tolik, stačila by od každé jen pár kusů, alespoň pro začátek.


zalovím v krabici s nalezenými mincemi a zkusím najít říšské (tzv. slepice s větrníkem)
22.9.2016 22:26 - Jerson
To bys byly velmi laskav. Máš jen Německo a RU, nebo i jiné státy?
22.9.2016 22:38 - Merlin
Jerson: mám i jiné státy...v různé kvalitě...jsou to kopané věci, takže tomu často odpovídá stav, ale dají se najít hezké věci...
23.9.2016 11:07 - Nachtrose
Jerson: platí stále zájem o ty centovky?

Merlin: byl bys ochoten nějaké hezké a zajímavé mince podarovat i mně? Po jednom kuse, čistě se zběratelského zájmu.
23.9.2016 12:23 - Jerson
Nachtrose píše:
Jerson: platí stále zájem o ty centovky?

Jasně, dokud nebudu mít dost historických mincí, budu počít používat centy. (Škoda, že se nedrží toho, že dvojnásobná hodnota znamená i dvojnásobnou hmotnost)
23.9.2016 13:35 - Merlin
Nachtrose píše:

Merlin: byl bys ochoten nějaké hezké a zajímavé mince podarovat i mně? Po jednom kuse, čistě se zběratelského zájmu.


nějaký R-U? dvouhalířky, halířky, krejcárky?
23.9.2016 13:41 - Nachtrose
Merlin píše:
nějaký R-U? dvouhalířky, halířky, krejcárky?


nejspíš cokoli, co bys byl ochotnej postrádat. ale můžu se o víkendu poptat na upřesnění. je to pro tátu mé přítelkyně.
23.9.2016 13:49 - Merlin
Nacht: tak jestli je sběratel, tak toho bude mít kvanta...tohle je běžný balast 19 století
23.9.2016 14:04 - Nachtrose
Merlin píše:
Nacht: tak jestli je sběratel, tak toho bude mít kvanta...tohle je běžný balast 19 století


je, ale nejsem si jistej, kolik z těchto zrovna má.
23.9.2016 14:34 - Nachtrose
Jerson: nachystáno 100ks. Teď je ještě nezapomenout doma :-D Kdyby bylo málo, stačí kdykoli říct, zásoby má ještě bohaté.
23.9.2016 21:43 - Jerson
:-O To nevím, jestli budu mít dost větších mincí na výměnu.
23.9.2016 22:25 - Nachtrose
To ted neres.
24.9.2016 01:04 - sirien
Jerson: A nestačí mu dát prostě jedno Euro? Já jako uznávám, že sem jenom ekonom a to ještě ani ne čistej, ale sto centů a euro, to je jak 0.99per a 1, ne?
24.9.2016 16:40 - Jerson
Já mám právě jen centy, možná pár deseticentů. I když je fakt, že mi nedošlo, že sto centů stojí jen 27 korun. Fakt to jsou levné žetony :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061066150665283 secREMOTE_IP: 52.14.224.197