sirien
29.6.2016 16:05
Sraz Kostky - ...29.9.-2.10. 2016
Takže takže takže...

...další podzimní sraz Kostky naživo, jako obvykle v podání geek&nerdy podzimní Dálavy.

Tentokrát nemáme svátky, ale řekli jsme si, že na to kašlem, takže sraz vypisujeme od čtvrtka do neděle i bez svátků.

Zábavná věc je, že ten svátek je ve středu, takže kdo chce může klidně dorazit o den nebo dřív a např. si v klidu užít nějakou pořádnou celodenní RPG session a přitom nepřijít o socializaci a deskovky :) (ano, osobně toho velmi rád využiju...)

Opět to je "otevřený" sraz pro všechny primárně RPGčkaře, ale i deskovkáře popř. larpery a další herní geek individua.


Účast (ano, tentokrát jsme termín cheatovali bokem, takže toho vím dost už takhle z kraje):

90+% přijedou

  1. * Sirien
  2. * Dukolm
  3. * Demonica
  4. Sathel
  5. Adam
  6. Pája (Pel)
  7. Kenny
  8. Elgard
  9. Cunnedda (teda, Assassin. Vlastně Umijaky. Prostě Kryštof)
  10. Naoki -
  11. Cemi
  12. Jirka
  13. Jarka
  14. Jerson
  15. Jakub Suchánek
  16. Samuel
  17. Nikolaj
  18. Iridin
  19. Ebon
  20. Nina
  21. Petr
  22. Merlin
  23. Syntax
  24. Nachtrose
  25. Korbal
  26. Pjotr
  27. * Gurney
  28. Tarfill
  29. A15
  30. Babaj
  31. Stáňa
  32. Godric
.

Snad přijedou (30-70%]

  1. Lili
  2. Lokken
  3. Captain88
  4. PetrH
.

Nejspíš nepřijedou :(

  1. Ilgir
  2. Shako
  3. Jarik
.

Nevíme, ale čekáme

  1. ShadoWWW
  2. Vlasák

Máte zájem o kulinářské speciality?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Rychlá jídla - primárně hrátkladné body6
Chci jen klasiku - jak je Dálavským zvykemkladné body4
Přidám 100Kč nad rámec klasiky na specialitykladné body0
Přidám 200Kč na rámec klasiky - chci ochutnat něco zajímavéhokladné body4
Chci jeden večer klasiku a druhý něco tématického, jako byly burgery. Tématický večer může být různý: burgery, zvěřina, ptactvo, ryby, American BBQ, středomoří, Asie atd.kladné body0
27.9.2016 17:56 - Ebon Hand
Já to beru podle předchozích let, to byla konektivita na net tragická. :-)
28.9.2016 18:52 - Cemi
Jenom taková kontrolní otázka - není tu nikdo, kdo by se chystal jet v čtvrtek nebo lépe v pátek autem z Moravy? V nejnutnějším případě můžu vzít i auto, kdyby se našel někdo do něj... =/
30.9.2016 12:57 - Ebon Hand
Koukám, že se tu neobjevují žádné extrémní požadavky, takže budu vyrážet.
3.10.2016 09:43 - Ebon Hand
Všem děkuji za super atmosféru a pohodu. :-)

Jako tradiční zapomínač jsem tam nechal svoji cestovní krabici s kořením (krom dalších dvou tašek s botama, které má doufám Sirien :-) Nepřivezl ji někdo?
3.10.2016 10:08 - Jerson
Bylo to fajn, i když opět krátké, ale rád jsem vás všechny viděl.
Kdo všechno má fotky?
3.10.2016 13:40 - Demonica
Byla to super dlouhá Dálava. Moc spokojenost. Díky všem.

Výprava mágů byla správně epická a sirienovi díky za huntery, užila jsem si je.
3.10.2016 14:03 - Babaj
Jop taky dekuju za pekny pobyt na cerstvem vzduchu :-)). Diky krasnym hram a kucharikum mam opet dve kila navic :-)
3.10.2016 14:34 - Tarfill
V tomhle nemůžu zůstat stranou - i já děkuju za fajn prodloužený víkend a Inspiraci. Rád jsem Vás poznal a nedivím se tomu, proč jste se na Dálavu tolik těšili.

Co se týče epické výpravy akademiků, mám z toho večera sepsáno několik povedených perel, které v ten večer zazněly, tak je sem kdyžtak můžu hodit jakou malou vzpomínku, pokud byste chtěli... ;-)
3.10.2016 15:13 - Nachtrose
Ja se nastesti jeste nevazil, tak to snad trochu klesne do te doby :-)

Tarfill: urcite to sem pridej.

A perel na Dalave bylo vic. Rozhodne napriste musime sehnat zakladni sadu, protoze bez ni to nebude ono ;-)
3.10.2016 15:23 - Elgard
Nachtrose píše:
A perel na Dalave bylo vic. Rozhodne napriste musime sehnat zakladni sadu, protoze bez ni to nebude ono ;-)


Souhlas, keby sme meli zakladni sadu, bylo by to mnohem lepsi :-)

Tarfill: Jasně, per to do nás.

Díky všem na Dálavě za společnost, stálo to rozhodně za to.
3.10.2016 16:09 - sirien
Ebon: tašky máš u mě. Krabici jsme našli a došli jsme k závěru, že to je Dálavská krabice s kořením co tam lidi nechali, takže ta zůstala na Dálavě ve skříni pokud se nepletu.
3.10.2016 16:38 - Ebon Hand
Sirien: aspoň že mi přijely boty.. :-)
3.10.2016 19:07 - Dukolm
Díky všem bylo to super dlouhé odreagování, díky Demonice za hru zkoušet DnD 5 hnedka na 16 úrovni byla zábava.

Dále díky všem účastníkům večerně brzo ranních aktivit některé hlášky jen tak člověk nezapomene.

Časem dodám těch pár fotek co jsme během dálavy pořídil.

Jerson píše:
Kdo všechno má fotky?
3.10.2016 21:24 - Jerson
A můžeš fotky někam nahrát, Dukolme?
4.10.2016 09:22 - Tarfill
Nachtrose píše:
Tarfill: urcite to sem pridej.

Elgard píše:
Tarfill: Jasně, per to do nás.

Hodil jsem to radši do diskuze "DnD na Dálavě 09/16"
4.10.2016 11:12 - Dukolm
Jerson píše:
A můžeš fotky někam nahrát, Dukolme?

Dukolm píše:
Časem dodám těch pár fotek co jsme během dálavy pořídil.
4.10.2016 14:24 - Pjotr
Díky za další fajn Dálavu, tentokrát jsem si zaRPGoval víc než za celý předchozí rok :) Jen dospávat to budu asi ještě dlouho...
4.10.2016 18:14 - sirien
No, tak na to, jak sem se těšil, že se na Dálavě konečně vyspim, se moc spaní nekonalo - mám takové tušení, že jedinou noc co sem se vyspal bylo z úterka na středu :D

Ještě dneska sem málem zaspal ráno jednání...
4.10.2016 19:34 - Dukolm
Koukám že s tou únavou je to všude stejné :-)
4.10.2016 20:00 - Demonica
Obzvlast u tech, co jeli uz od uterka :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099399089813232 secREMOTE_IP: 18.217.109.151