Volná diskuze

Green
23.3.2016 10:41
Hrac hlada skupinu na D&D 5e (Brno)
Nazdar, volam sa Martin a mam 26 rokov. Chcel by som najst skupinu na hranie D&D 5e, idealne osobne v Brne, pripadne aj online cez roll20/skype/whatever. Skusenosti moc nemam, no mam nastudovany Players Handbook + dake dalsie materialy. Hral som asi 2-3 hry s priatelmi no nikto z nich uz moc nema cas na hranie. Postavou som schopny sa prisposobit hre, no rad hravam Wisdom postavy (monk, druid, cleric) s Neutralnym presvedcenim.
Autorská citace #1
23.3.2016 11:13 - Wolf
Odkážu tě sem
Autorská citace #2
23.3.2016 12:00 - Aegnor
A případně, pokud by ti předchozí odkaz nevyhovoval, tak tě ještě odkážu do hromadné diskuze pro tyto účely.
Autorská citace #3
23.3.2016 13:11 - ShadoWWW
Popřípadě ještě zrovna teď shání hráče na hraní přes Roll20 zde. Ale doufám, že přijdeš na to otevřené hraní v Brně, na které odkazuje Wolf. :)
Autorská citace #4
23.3.2016 13:55 - Green
Dakujem za odkazy. Otvorene hranie sa mi paci, pridem sa dnes vecer pozriet ako to vyzera. :)
Autorská citace #5
2.4.2016 19:07 - Eärfalas
Ahoj,

jsem GM a hrajeme kazou nedeli nebo pondeli na app.roll20. Pokud mas zajem tak mi napis bud rovnou a approll na nick Eärfalas a nebo mi posli mail: pavlanj@yahoo.com

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070011138916016 secREMOTE_IP: 34.230.66.177