Volná diskuze

LokiB
14.12.2016 20:43
Co dát spoluhráčům k Vánocům?
Máte nějaké zajímavé nápady, čím případně obdarovat kamarády a RPG spoluhráče k Vánocům? Hmotné i nehmotné, drobnosti i hodnotnější záležitosti ....
Autorská citace #1
14.12.2016 20:48 - Sparkle
Beletrii související s RPG? Třeba českou sérii povídek Hry s příběhem, příběhy z Asterionu, nebo v angličtině novely Pathfinder, novely od Evil Hat...
Autorská citace #2
14.12.2016 21:03 - Šaman
U nás jednou na vánoční hraní jeden hráč přinesl úrodu ze zahrádky a PJ pak rozdával dárečky. I když už je herně tak 300 let po událostech té družiny, doteď se o jejím vybavení vyprávějí legendy. Brutálně přesílený chodecký meč (údajně zaražený do kamene u hrobu té hraničářky hluboko v dryádím hvozdu), mithrilová kroužková zbroj (aktuálně královská zbroj předávaná spolu s korunovačními klenoty), pro druida Věčně zelená hůl (smí sesílat kouzla kdekoliv, jako by byl v Hvozdu - ztracená neznámo kde) a talisman šestého smyslu (není možné postavu překvapit - až mě družina naštve, dám to nějakému bossovi).

Z toho plyne poučení - když zelený, tak čaj.
Autorská citace #3
14.12.2016 21:20 - Gurney
TPK
Autorská citace #4
14.12.2016 21:23 - sirien
V kůži vázané románově sepsané zápisy ze hry?
Autorská citace #5
14.12.2016 21:47 - Merlin
sirien píše:
V kůži vázané románově sepsané zápisy ze hry?


V kůži s tetováním nápadně podobnému jenž měl hráč, co tak náhle přestal hrát a odstěhoval se....a ani si nevzal kostky?
Autorská citace #6
14.12.2016 22:31 - LokiB
sirien: já už 10 let píšu právě spoluhráčům vánoční povídku, většinou z prostředí některého z našich tažení, co se stalo, mohlo stát, nebo stalo trochu jinak, než si někteří pamatují. nebo takové to "20 let po rozpuštění družiny přišlo ještě jedno, poslední volání ..."
a sepsané zápasy jsou fajn nápad

Merlin: jo, a ještě jsou tam místama neodraný chlupy ;)
Autorská citace #7
14.12.2016 23:13 - Šaman
Já jim sepisuju Wiki, ale s vánocema to nemá moc společného. Spíš to, že je v zimě víc času na psaní.
Autorská citace #8
15.12.2016 04:03 - Aegnor
Kostky. Ty určitě nemají.
Autorská citace #9
15.12.2016 09:37 - wlkeR
"Ta Roll20 je nanic, pořád házím jedničky."
"Tak používej normální kostky."
"Já je ztratil/a..."

Vlastně dobrej nápad >.>

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065438985824585 secREMOTE_IP: 54.242.75.224