Volná diskuze

Zlovlk
2.1.2017 10:24
Dungeon and Dragons miniatury - Mistrovství Evropy v Praze
Zdravím všechny,

v letošním roce se podařilo zajistit konání Mistrovství Evropy v Dungeon and Dragons miniaturách v Praze (předběžně jednáme o hostování akce s Mephitem). Akce se koná 14.-16.srpna 2017(přičemž hlavní turnaje jsou ve formátu edice 2.0 na 200 bodů a 500 bodů) za účasti lidí z USA, Anglie, Nizozemí, Německa a možná i Slovenska, Belgie, Itálie a Finska - ale to je vše zatím daleko.

Možná by někdo z vás měl o hru či akci zájem. Ve stručnosti - DnD minis jsou tahová strategie (trošku jako šachy, řekněme), přičemž každá jednotka má své specifické vlastnosti. Ideální je lehká znalost angličtiny, ale rozhodně to není podmínka.

V rámci této akce bychom rádi otevřeli 1x-2x do měsíce školu, která má za úkol připravit potencionální hráče na tuto akci - pokud má někdo zájem, neváhejte, pište, domluvíme se a vše vysvětlíme, ukážeme, pomůžeme.

Figurky i mapy zapůjčíme na místě, prostě kompletní servis pro zájemce zajištěn :)

Součástí akce bude i bazar figurek (pokud někdo mění, odprodává či má zájem nakoupit, jsem k dispozici už nyní).

Pokud má případně někdo tip na zajímavý prostor v Praze, sem s ním, stejně jako s dalšími návrhy.

Díky za přečtení a klidně pozvánku šiřte.

Za tým organizátorů

Martin
Autorská citace #1
2.1.2017 14:20 - Aegnor
Zlovlk píše:
Mistrovství Evropy v Praze

Zlovlk píše:
za účasti lidí z USA

Huh?
Autorská citace #2
2.1.2017 15:14 - Zlovlk
Aegnor: Jako účastník tam jezdí i Američan až dva, ale mistorvství Ameriky probíhána GenConu.. Tenhle Amík to má při cestě, má přítelkyni ve Francii :)

Aneb - název akce je zavádějící
Autorská citace #3
2.1.2017 17:29 - LokiB
Aegnor: třeba je to "otevřené mistrovství evropy" ... pak se může účastnit kdokoli, ale jen evropané se mohou stát "mistrem evropy" ... i když skončí v turnaji třeba 8. a trunaj vyhraje američan
v některých sportech to takto funguje ....
Autorská citace #4
20.1.2017 06:53 - Jacen Cage
Zdravím, měl bych zájem o odkup figurek a pak následné hraní. :).
Autorská citace #5
21.1.2017 15:51 - Zlovlk
Ahoj, ozvi se, Prosím, na martix@centrum.cz - poslu ti seznam co aktuálne mam. Hrát půjdeme někdy v týdnu od 5. 2., tak pak pak dam vědět.

Díky za zájem!

Martin
Autorská citace #6
15.3.2017 11:23 - Kelghor
Ahoj, mám pár figurek a rád bych s nimi něco udělal, buď si něco dokoupil, nebo je prodal (raději dokoupil) a zkusil zahrát, protožej e to asi 8 let, co jsem to hrál naposledy...

Bohužel jsem tu ani nezjistil, kde kdy a jak bych se s někým mohl sejít, popřípadě, jeslti se dají ještě koupit nějaké starter nebo expansion sety.

Prosím dejte mi vědět (tedy to asi přehlédnu, takže raději na email Kelghor@seznam.cz nebo na FB ... Kelghor)

Těším se, že si zahrajem! =)
Autorská citace #7
19.3.2017 20:25 - Zlovlk
Buď zdráv, mocný Kelghore, email odeslán včera zvečera, možná bude ve spamu, email nalezneš případně v poště výše (o 2 příspěvky).

Budeme se těšit na nové tváře :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10837388038635 secREMOTE_IP: 23.20.157.174