Volná diskuze

Skaven
2.8.2018 16:03
Minimald6
Při svém pravidelném brouzdání ve vodách minimalistických rpg jsem narazil na krásný, no řekněme rpg framework, jehož autorem je Norbert G. Matausch. Je to moc pěkná záležitost, pravidla se podle něj dělají zpravidla pro Pocketmod, což je cool :).

Pro Minimald6 existuje už cca 35 her (seznam na Githubu), já bych také rád přispěl svou troškou do mlýna, ale ze všeho nejdříve jsem se rozhodl hru přeložit do češtiny. Není to dokonalá práce (jen první nástřel od stolu), takže pokud narazíte na chybu, napište mi prosím, opravím to.

Minimald6 česky + Flash Fantasy (Minimald6 jako klasický fantasy setting)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061176776885986 secREMOTE_IP: 54.172.169.199