Volná diskuze

Ugy
25.9.2019 18:50
Ilustrace pro RPG
Chtěl jsem se zeptat zda-li máte někdo nějakou zkušenost s objednáváním obrázků/ilustrací pro RPG. O co mi jde? S družinkou přemýšlíme, že bychom si nechali nakresli nějaké obrázky postav. Je mi jasné že záleží na kvalitě, stylu apod. Reddit a google používat umím takže co se dá najít tam jsem už našel. Spíše by mě zajímalo jestli máte někdo osobní zkušenost. Jakákoliv informace o tom co jste objednávali, za kolik apod vítána.
Autorská citace #1
25.9.2019 18:57 - Šaman
Nejlepší je zlanařit nějakého kreslícího fantazáka (i když většinou to bývá fantazačka) do skupiny.
Autorská citace #2
26.9.2019 10:10 - malkav
Až najdeš šikovného ilustrátora, tak prosím o kontakt :) Taky mám rád oživenou postavu vizualizací :)
Autorská citace #3
26.9.2019 10:14 - exi
koukněte sem do Artworků na Karu. Nemusí to být každýho styl, ale ta holčina očividně umí.
Autorská citace #4
26.9.2019 11:07 - York
Login wall.
Autorská citace #5
26.9.2019 21:39 - Šaman
Zrovna bylo na Fb nasdílenych pár ukázek ke sborníku povídek z prostředí jednoho larpu. Ilustrace pěkné, jen nevím cenu (za projektem stojí nakladatelství, takže má předpokládám jiné možnosti, než klasická dračákovská družina:)
Ilustrace na Fb
Další ilustrace na Fb
Autorka na Fb

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056522846221924 secREMOTE_IP: 44.220.245.254