Volná diskuze

ben222
6.4.2020 15:34
RPG kniha
Možná je to volovina ale možná se z toho neco vyklube.Napadlo mne že všechny články o RPG které nejsou o pravodlech ale o tvorbe jako vypravečuv denník nebo medrcovy rady nebo neco jiného by se dalo sjednotit v jednu knížku nebo aspoň soubor.To je základ.Klidne mi napište že je to volovina a já prestnu fantazírovat.
Autorská citace #1
6.4.2020 16:35 - Gurney
Volovina to není a nějaké pokusy a diskuze o sborníky v pdfku už tu byly, ale pokud vím, nikdo to nakonec nedotáhl dál než k experimentům v podobě jednotlivých článků v pdf (viz.)
Autorská citace #2
6.4.2020 16:44 - ben222
Co sborník článkú s grafikou
Autorská citace #3
6.4.2020 17:25 - Lomax
A nešlo by ty články udržovat ve speciálním SRD?
Autorská citace #4
6.4.2020 19:42 - sirien
ben222: máš namysli něco jako tohle nebo tohle? (A přísahal bych že to tu bylo v článcích, ale ty články zabohy nemůžu najít, což mě maličku leze krkem...)

Existovaly dřív nějaké ambice v těchto spisech pokračovat (minimálně ode mě, ale myslim, že sem nebyl sám), nicméně nakonec se nikdo nedostal ani k tomu udělat potřebnou dramaturgii tematického výběru, natož to fakt přeházet do spisu a dát tomu nějakou sazbu a tak.

Problém je, že těch článků tu je fakt příliš mnoho na to aby stačilo říct "ty co nejsou o pravidlech", je potřeba to obvykle nějak víc specifikovat a nějak probrat.

Pro Nightfall chceme mít pro tyhle účely přímo na Kostce nativní třídící funkcionalitu (zběžně jí říkáme "sborník") a nativní schopnost vyexportovat článek do PDF v nějaké defaultní Kostkové grafice (což by bylo o něco lepší než to co vyrobil Rytíř dřív, jen bez tý obrázkovaný titulky)



Lomax: huh. Chápu tu úvahu co Tě k tomu dovedla, ale k tomu SRD určený moc nejsou a docela drsně by se to tlouklo do budoucna s těma záměrama ohledně sborníků.
Autorská citace #5
7.4.2020 08:13 - ben222
Mne se osobne líbil vypravečuv dennik

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.059354782104492 secREMOTE_IP: 54.226.222.183