Volná diskuze

Alfiik
6.5.2021 13:07
Příběh pro mírně pokročilé
S kamarády právě dohráváme základní kit (Drak z ledového štítu a Ztracený důl Fendelveru) a řeším jak pokračovat dále.
Rád bych opět vycházel z hotových příběhů (které si modifikuji). Postavy jsou lvl 7.
Nějaký námět? Nechci krátké oddělené dobrodružství, ale něco komplexního jako byli základní sady. Nějaký typ co a kde to najdu?
Dík moc
Autorská citace #1
6.5.2021 14:12 - cyrasil
K essential kitu existuji i navazujici dobrodruzstvi, ktera konci nekde kolem 12 levelu:
Storm Lord’s Wrath, Sleeping Dragon’s Wake a Divine Contention
Autorská citace #2
6.5.2021 15:01 - Alfiik
A dá se to někde tady najít? Vyhledavač mě to nenachází. Popravdě zatím se tady nějak nemohu zorientovat
Autorská citace #3
6.5.2021 15:05 - exi
Všechny přeložená dobrodružství jsou tady. Jestli chceš něco od 7. lvlu, tak tu máme jenom Rudou ruku zkázy (ta je ofiko od 6.). To je chválená kampaň, ale jelikož jde o konverzi z 3. edice, tak je tam občas ustřelená obtížnost a vyžaduje to zásahy PJ podle schopností skupiny.
Autorská citace #4
6.5.2021 15:08 - Jezus
Alfiik píše:
A dá se to někde tady najít? Vyhledavač mě to nenachází. Popravdě zatím se tady nějak nemohu zorientovat


Jo, s tím mám taky dlouhodobě problémy :-)
Autorská citace #5
6.5.2021 15:48 - Alfiik
OK, zasahy nejsou problem, stejne ted uz jsem to dost menil, kombinoval jsem oba kity pro novacky, jak started tak essential a pridaval odbocky, kratke pribehy. Takze uz ted mam byssi lvl nez meli podle kitu byt a mam tam i druida, ktery s jeho mass kouzly to dost rozbiji :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.059916019439697 secREMOTE_IP: 54.85.255.74