Volná diskuze

Sarja
10.1.2023 13:24
Hleda se DM (PJ)
Dva zoufali hraci hledaji DM (PJ) pro pravidelne hry. Jsme pomerne zkuseni hraci, kterym byvaly DM bohuzel utekl za praci a uz nema cas na DND (absolutne pochopitelne, ale stejne na prd lol). Hrat muzeme klidne online pres Discord, DND Beyond atd, a nebo pokud by byl zajem, je moznost hrani na nasem baraku kde je spousta mista. Hledame DM na delsi dobu, zadne one shoty.
Autorská citace #1
10.1.2023 13:53 - Gergon
Asi dementní dotaz ode mne, ale přesto se zeptám - pokud jste dva, tak proč není Dm jeden z vás? Nejrychlejší a nejsnazší řešení, hrát se dá i ve dvou lidech a další hráč se časem najde snadno. Určitě snadněji, než DM.
Autorská citace #2
10.1.2023 15:30 - Tarfill
...a když zadáváš inzerát a píšeš, že můžete hrát i u Vás na baráku, tak by bylo zároveň vhodné uvést místo, kde ten barák stojí...
Autorská citace #3
10.1.2023 15:35 - sirien
A tak hraní ve dvou neni úplně ono a neni třeba jít tak z vostra :) Ale je pravda že když se shání někdo na živé hraní tak uvést i veřejně aspoň oblast by se hodilo, Z Aše do Olmíka asi nikdo na živou hru dojíždět nebude :)
Autorská citace #4
10.1.2023 15:47 - Gergon
Já to nemyslel zle =)
Hraní ve dvou není úplně ono, ale jde to a pokud chtějí hrát je to lepší než nic a jak jsem psal - lépe se shání další hráč, než DM. Třeba mě by tohle od DMování odradilo, kdyby mi někdo řekl, jsme dva zkušení hráči, ale ani jednomu z nás se nechce věnovat čas přípravě hry a vedení hry, takže hledáme někoho, kdo tohle bude dělat za nás, aby my jsme si mohli hrát... aspoň tak mi to zní, když někdo něco takového píše.
Je velký rozdíl když někdo píše - jsme skupina začátečníků a hledáme někoho kdo nás provede přes několik prvních her aby nás to naučil.

A ani tohle nemyslím nijak zle - přeju jim aby našli svého Dma, jen říkám jak to působí na mě a proč jsem jim doporučil začít hrát spolu.
Autorská citace #5
10.1.2023 15:51 - cyrasil
Ale zase "Najdete dum, ve kterem se hraje", by mohl byt zajimavy prvni quest:-)

Ale jinak asi souhlasim s Gergonem, sezente si jeste 2-3 lidi a nejak se mezi sebou domluvte. Pripadne se muzete nejak stridat apod. Troufam si tvrdit, ze GMu, kteri nemaji s kym hrat je fakt minimum.
Autorská citace #6
11.1.2023 10:09 - Jerson
Ten dům stojí na 90% v Praze, na 9% v Brně :-)
Autorská citace #7
13.1.2023 21:01 - Jakub Marek
Ahojda jsem z Kladna a do Prahy klidně dojedu :-) jen jsem začátečník tak by co h se chtěl začít nejdříve hrát a pak klidně dm vyzkouším :-), sám bych potřeboval do začátku pár rad. Jako třeba s deníkem. Můžu hrát i po internetu dělám krátký dlouhý.
Autorská citace #8
12.3.2023 20:26 - Planewalker
Pište na email: karlicek79@icloud.com
Autorská citace #9
12.3.2023 20:31 - Necromancer
dmplanewalker píše:

Jakože co? XD
Autorská citace #10
14.3.2023 12:56 - Merlin
dmplanewalker píše:


Rozběhla se soutěž o největší počet příchozích e-mailů? :D
Autorská citace #11
19.3.2024 00:03 - Dada123456
Zdar, už jste našli DM?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076157093048096 secREMOTE_IP: 44.213.80.174