Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
18.6.2020 17:30 -
Hello, I have recently moved to Prague and am looking for a group to play Dnd with. Call of Cthulhu would also be fun, but I have some experience with Dnd.
18.6.2020 23:06 - sirien
Hey! That's great, but since you have no login (it's fast and easy to do, no spam or anything - form is in Czech but you should be able to do it with a little gTranslate help), people can't send you personal messages - and since you gave no contact (or at least nickname), there is no way to contact you.
20.6.2020 09:50 - Locin94
Thanks for the info

Again, I have recently moved to Prague and am looking for a group to play Dnd with. Call of Cthulhu would also be fun, and I have some experience with Dnd. But I rather do not play it online.

Edit: I have received a message, but the user has not filled in the communication data, so I cannot send back any messages
22.6.2020 09:48 - Gediman
Update mé nabídky.

Kdo chce zkusit RPG trilogii Void, v jakékoliv formě, má šanci! Osobně (v Praze v Mephitu) i on-line (Skype nebo Discord). Hry budou zaměřené na boj, tu a tam s prvky survivalu. Můžeme dát one-shot na vyzkoušení, potom třeba navázat nějakou mini-kampaní. Jede se podle pravidel verze 2.0.

Void: Science Fantasy
Void: Fantasy
Void: Science Fiction

Zkoukněte Systém i Tvorbu postavy, ale není to nutné - systém se lze naučit snadno během hraní a postavu vám můžu vytvořit sám na základě požadavků.

Pokud chcete hrát ve známém prostředí, nabízím i mody:
Aliens vs Predator Void-mod
Terminator Void-mod
Half-Life Void-mod
Starship Troopers Void-mod

Zápisy z našich her, pro představu.

Skvělá věc na odreagování od DnD :P
Pište PM nebo na gediman@seznam.cz!
23.6.2020 16:29 - RakovinaSK
Je mi 18, som mužského pohlavia a nie som malý, ale som hobit.
Zostavujem skupinu začiatočníkov, ktorí majú chuť si vyskúšať D&D 5e. Na čele s neskúseným pánom jaskyne (teda mnou) a hralo by sa v mojom vlastnom svete. Hralo by sa cez Roll20 a komunikovalo cez Discord. Ak máš záujem neboj sa a kľudne napíš...
28.6.2020 22:02 - renellka
Ravenous píše:
Zdravicko,

hledam skupinu nebo jednotlivce na hrani DnD po sobotnich vecerech. Preferuju online hrani pres discord/dndbeyond/roll20 kvuli rodine. Mam zkusenosti s DMkovanim ale radsi bych hral. Beru novacky i veterany, jsou to roky co sem hral naposledy a rad bych zase zacal.


Ahoj, máš ještě volno, nebo už je vše obszaeno?
28.6.2020 23:06 - Almion
Hraní DRD 1.6. online Roll20 - Hledáme hráče

Zdravím, hledám 1 hráče pro pravidelné hraní podle
modifikovaných pravidel DrD 1.6

Hrací doba: pátek/Soboty od 19-20:00, pravidelně každé 2 týdny
Herní svět: Asterion
Současná podoba družiny: Hobit Alchymista-Theurg , člověk bojový kněz, barbar kouzelník a Elf Zloděj-Sicco. Současná úroveň postav je kolem 8.lvlu

Kde Hrajeme: Hrajeme na internetové platformě roll20.net + používáme
pro komunikaci discord.

Jaké povolání nám chybí:Ve skupině uvítáme obzvláště Bojovníka nebo Hraničáře.

Koho hledáme: Pohodové týmové hráče, kteří si uvědomují, že jsou ve skupině a že hlavní je, aby se všichni bavili. Hledáme někoho ohleduplného, kdo bude společenský a zapadne do pohodové skupiny. Požadavkem je komunikativnost a zájem hrát.

Kontakty
V případě zájmu a dotazů pište na
email: george.dzhan@gmail.com
discord: Almion#1414
29.6.2020 18:18 - PietroProrok
Hledám skupinu na pravidelné hraní DnD 5e na živo, Ostrava popř. okolí.
Discord: PietroProrok#8956
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.20067405700684 secREMOTE_IP: 34.204.191.145