Pravidla

Lethrendis
1.4.2020 03:29
Autorská citace #1
1.4.2020 03:29 - sirien
Já bych Lethrendisovi rád moc poděkoval za to, že přispěl dalšim dílem do série - a to zrovna dílem dost netriviálnim, protože SR6, byť značně jednodušší než SR5, je dost crunchy hra a těch pravidel a textu okolo nebylo vůbec málo.

Každopádně tímhle jsou dokončené "článkové resty" ohledně základních support-článků Shadowrunu (spolu s materiály ke stažení a recenzí), tak doufám, že si to najde své hráče, kteří to ocení :)
Autorská citace #2
1.4.2020 11:36 - Dif Der
Rozhodně děkujeme. Sice teď s partou aktivně nehrajeme už nějaký pátek, ale snad se to brzy změní.
Autorská citace #3
1.4.2020 16:15 - Lethrendis
No vida, další SR parta? To mě skutečně těší.

Jinak ty pravidla ve skutečnosti nejsou tak strašná, jak se to na první pohled a 300 stránek tváří. Stačí zvládnout základní testy + to, co se bezprostředně týká konkrétní postavy. Zbytek přijde později.
Autorská citace #4
1.4.2020 16:39 - sirien
Lethrendis: řekl bych, že Ti tam někde vypadlo slovo "nejsou" :D
Autorská citace #5
1.4.2020 16:45 - Lethrendis
Že by zase Freud? :D
Autorská citace #6
6.2.2021 02:42 - Maxidag
Ahoj nevšiml jsem si tohoto zpracování SR e6, děkuji, rozhodně je to hra značne náročná. Hraje to někdo? Vůči v2 kteoru jsem hrál kdysi hodně intenzivně, mi to přijde ještě komplikovanjší. ale obecně se drží tím čím začali...
Souboje v tom systému musí být značně dlouhé už to kolik možností tam je.

Děkuji za zpracování moc mi to pomohlo :)

Zdraví Jaroslav
Autorská citace #7
6.2.2021 10:26 - Lethrendis
Jo, tu a tam se mi někdo ozve, že to hrají. Takže asi ne masově, ale sem tam jo.

Jinak mně osobně to přijde o něco jednodušší než 5e, díky menšímu počtu dovedností a tomu, že generickou Hranou nahradili obrovská kvanta tabulek modifikátorů, kvůli kterým byla 5e tlustší o 100 stran. Ale hodně lidí si to nemyslí, abych byl fér. Někteří dokonce zazlívají 6e přílišné zjednodušení a Hranu nenávidí :)

Nicméně SR je tradičně maximálně pravidlová hra, amíci to prostě mají rádi jako deskovku.
Autorská citace #8
7.2.2021 01:33 - Maxidag
Ja e5 ani nečetl čet sjem jen e3 a hodně hrál e2 tam i utkvela v hlavě hodně a mám na ni dobré vzpomínky i když to bylo také dost sofistikované, ale tehdy mě to hodně bavilo :)

Deskovku? No to se nedivím to asi za 4 hodiny zahrají asi tak 1 souboj... i když vše jen a GM jak to pojme :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072854042053223 secREMOTE_IP: 54.81.185.66