Pravidla

Autorská citace #1
7.6.2023 20:52 - Zonker
Paráda, Moc děkuji za přeložení.Parádní práce, zítra to vytisknu a už se těšímna čtení.a v pátek to nadhodím v herní skupině, že mám díky tobě překvapení.Ještě jednou moc děkuji
Autorská citace #2
9.6.2023 21:26 - smrq
Díky, parde. Jsem rád, že se ti to líbí.
Jsi několikátý člověk, co mi píše, že si to vytiskne. Z představy, kolik toneru to sežere, mi vstávají hrůzou vlasy na hlavě. :)
Autorská citace #3
13.6.2023 12:08 - crowen
A nie je lacnejsie si to kupit, ako doma tlacit? :-)
Autorská citace #4
13.6.2023 13:16 - sirien
crowen: ano; ale pokud neumíš dost dobře anglicky, tak ti to moc nepomůže. ;)
Autorská citace #5
13.6.2023 19:16 - Gediman
Mám dotaz - str. 36, Kočár bohů.

Typické útoky:
"Výběr je na tobě, popřípadě hoď k6. Pak vyhodnoť účinky."

Takže v téhle ukázkové verzi si GM může fakt útok sám vybrat? To je totiž zásadní odlišnost od příručky pravidel.
Autorská citace #6
14.6.2023 23:23 - smrq
Je to tak, Gedimane. Je tam: Instead, each time a Xenomorph attacks, roll a D6 or choose an attack on the table for the creature’s signature attacks, and resolve the effects.
Autorská citace #7
21.9.2023 12:56 - Marek_Zahrádka
Ahoj,
nehodlá někdo přeložit i další scénáře Destroyer of the world's nebo Heart of Darkness? Děkuji za odpověď.
Autorská citace #8
25.9.2023 08:18 - smrq
V dlouhodobém plánu to mám, ale vůbec nevím, kdy se k tomu dostanu. A při moji rychlosti to bude na dlouho. Dřív než za půl roku bych to nečekal, klidně i později.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065781831741333 secREMOTE_IP: 3.17.6.75