Střípky

sirien
19.3.2020 07:07
Autorská citace #1
19.3.2020 07:07 - ben222
Páni tak vy ste teda rychlí
Autorská citace #2
19.3.2020 08:32 - mrkew
Pecka. Co je vůbec v plánu dál? Shadowrun? Něco jiného? Bude chtít někdo překládat Call of Cthulhu?
Autorská citace #3
19.3.2020 08:44 - Lethrendis
SRD Shadowrun určitě bude, ale až bude hra "hotová". Tzn. až zapracuju finální erratu a zároveň se vychytají všechny mušky na českém překladu.
Autorská citace #4
19.3.2020 10:12 - Jerson
I přes mé výhrady k překladu dávám palec nahoru :-)
Autorská citace #5
19.3.2020 13:16 - sirien
ben: ve skutečnosti pomalí :D Podklady pro SRD byly hotový prakticky spolu s překladem v grafice, ale prostě toho teď je na zveřejňování tolik, že sme to odložili.

mrkew: dobrá otázka. Potenciál pro SRD neni nekonečný - můžeme do nich přenést jen to, co máme, tzn. to co je přeložené nebo vytvořené v cs/sk a dané k dispozici.

Výhledově plánujeme Shadowrun 6e, ale Lethrendis to chce udělat naráz bez pozdějších úprav (byť ty nejsou nijak těžké - ozkoušeno za vás...), takže to čeká až bude od Catalystu laskavě dodána finální errata (problém Shadowrunu a jeho Errat viz téma k Shadowrunu, je to fakt zoufale trapný). Obdobně přijde nejspíš i den (možná ještě letos...) kdy k Fate doplním moje Fate Star Wars.

Doufal jsem v Dračí doupě II a chvíli to skutečně i vypadalo, ale MarkyParky nakonec nenašel nikoho, kdo by DrDII převedl ze zdrojů do markdownu (pokud by se našel nějaký zájemce, tak ať se prosím hlásí u Markyho!)

No... a tím relativně končíme. Resp. jsou tu třeba Divoké světy, ale to by asi někdo musel přemluvit Lokiho nebo se s ním na tom dohodnout, protože ten se do toho zdá se moc nehrne.


Jinak chystáme s Dukolmem nějaké další updates pro technologii SRD včetně jedné fakt vychytávky na kterou se moc těšim, ale to asi zatim může zůstat jako překvapení :)


Btw. doufám, že jste si všimli krásného color-codingu jednotlivých SRDček do jejich nativních barev (u AW bylo trochu nejasný která to je, tak sme šli se zelenou z obálky; pro SR6 je už zarezervovaná fialová.)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.051007032394409 secREMOTE_IP: 3.239.76.25