Tipy a triky

zwire
26.5.2022 08:09
Už tam budem? Už tam budem?
Zdarec.
Jak vyplňujete čas v průběhu dlouhého cestování? Respektive družina mi začíná v jedno městě a tam dostane úkol, kvůli kterému se musí přesunout do jiného a tam až ho začnou plnit. Druhé město je ale vzdálené několik dní cesty. Říct: "No tak jste vyrazili na cestu a po pěti dnech jste dorazili." To je nuda.
Používáte na ten mezičas nějaké miniúkoly nebo například náhodné události? A nemáte nějaké tipy na náhodné události a miniúkoly? Našel jsem většinou jen náhodné události ve městě, hýření, ale takhle na cestování moc ne.
Nebo jak vedete delší cestování vy?
Díky

Poznámka: V době té cesty nechci rozvíjet nějaký další větší pod-úkol nebo tak, dost velký úkol musí řešit v tom cílovém městě a chci, aby se tam dostali v průběhu jednoho sezení a už začali řešit ten hlavní úkol. Jen to nechci prostě odbít větou "No po pěti dnech cesty, kdy se vůbec nic zajímavého nestalo, jste dorazili do města."
Autorská citace #1
26.5.2022 08:14 - sirien
JaD Cestování - Koláže a Výpravy.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11204290390015 secREMOTE_IP: 3.236.225.157