Sethi
6.4.2009 09:18
Sven, proslavený paranoik, to zase vidí po svém, a hned dvakrát. Dokonce i sličná Gaerwyn odtajnila něco ze svých záznamů.

Přepůlená, namazaná a zase spojená houska?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Musí být spojena kompatibilně.kladné body11
Je mi to jedno.kladné body1
Cože?kladné body2
Autorská citace #81
13.11.2009 09:50 - Jerson
Mám otázkui - ty rozhovory mezi vámi skutečně takto proběhly, nebo si je tam dodáváš ve spisovatelské licenci? Já si třeba nepamatuju, co kdo říkal, jen povšechné shrnutí jejich slov, a to ještě jen někdy.
Autorská citace #82
13.11.2009 10:28 - Sethi
Jerson: Záleží. Některé rozhovory jsou smyšlené, některé smyšlené podle předem stanovené osy a konzultované, některé jsou skutečně odehrané, ať ve hře nebo po IM.

Noir: Ale to si nesmíš takhle brát. Aiss pro tebe chce jen to nejlepší. Bohužel, podle jejích měřítek si na škále špatné - dobré stojí "mrtvý" o něco výše, než "nemrtvý Vecnův posluhovač".
Autorská citace #83
13.11.2009 10:52 - Jerson
Může mi někdo stručně říct, kdo je to ten Vecna? už na něj narážím pět let, ale pořád mi něco uniká. A prosím žádné stránkové odkazy v angličtině.
Autorská citace #84
13.11.2009 11:43 - Lotrando
Vecna je čaroděj, teď už bůh, který soupěří s Orcusem a Raven Queen o nadvládu nad doménou smrti. Je to hlavní necromancer.

Jeho hlavní pomocník Kas mu s ním bojoval a v bitvě mu usekl ruku a zbavil ho oka. Tyhle artefakty dál fungují ve světě. Uživatel si je musí "implantovat", což se neobejde bez vlivu na osobnost.

Existuje nějaká legenda, jak ho lze zabít, ale popravdě on každému pokusu uniká. Je mistr tajemství a velmi mocný čaroděj.

Zabít Vecnu jde Kasovým mečem

Zničením Vecnova srdce, které má Osterneth - Bronze Lich, mocná nekromantka

Nebo zničení jeho ruky a oka zároveň.

Vecna však jakékoliv snaze účinně brání.
Autorská citace #85
13.11.2009 11:51 - noir
Vecna je hlavně badass nejbadassovější. Už ho zabili víckrát než Raputina, ale vždycky se nějak vrátí. Mezi jeho nejpovedenější kousky patří proniknutí do Sigilu - místa, kam se jinak bohové nejsou sto dostat.

Objevuje se v hafo modulech, hromadě fluffu a jeho artefakty jsou nesmírně populární. Myslím, že oko a ruka Vecny byly snad už 1. edici.
Autorská citace #86
13.11.2009 11:55 - Alnag
Nicméně není nad hlavu Vecny... :)
Autorská citace #87
13.11.2009 12:36 - noir
Alnag: Já slyšel i o jiných částech jeho těla... Těch pikantnějších...

Mj. Vecna je anagram jména Jacka Vance, ve své době velmi známého spisovatele fantasy románů, které ovlivnily DnD mírou víc než podstatnou. V češtině myslím vyšly jen nějaké jeho povídky ještě v samizdatové fantasy edici Ghůl.
Autorská citace #88
13.11.2009 12:37 - Jerson
Jo, právě o oku a ruce jsem četl ještě na Basilisku. Tak už jsem v obraze, díky.
Autorská citace #89
14.11.2009 01:47 - Sethi
Přidán drobný dodatek.

Zároveň bych ráda zažádala o změnu kódového označení Šedivec. Příliš mi to připomíná NPC z jiné kampaně a je to celé takové uhozené.
Autorská citace #90
17.11.2009 21:54 - Almi
Melancholické...smutné...osudové..hloubavé.. hodně emocí, ale krásné. Děkuji..

Ušatá: Hmm...myslíš? Uvidíme, třeba si ho přejmenujete.
Autorská citace #91
18.11.2009 10:14 - wlkeR
Tyhle dobrodružství vypadaj vážně geniálně~ hlavně v Aissině podání; k přečtení Svenovy verze jsem se zatím nedokopal.x

Jináč co se Vecny týče: the Claw of Vecna :)
Autorská citace #92
18.11.2009 10:31 - Alnag
Kýblohlav píše:
k přečtení Svenovy verze jsem se zatím nedokopal


To jednoho fakt potěší, takhle po ránu... :)
Autorská citace #93
18.11.2009 13:57 - wlkeR
Alnag: Nic ve zlym; je to divný, ale nejvíc ze všeho mě od čtení odrazujou ty ilustrační obrázky/fotky co jsou na začátku textu; prostě se nedokážu soustředit./
Autorská citace #94
18.11.2009 18:32 - Almi
Kýblohlav obecný (wlkeR): a přitom to kouzlo spočívá právě v tom, že vidíš stejný příběh z pohledu dvou různých postav. A tím se efekt prožitku synergicky násobí :-)
Autorská citace #95
18.11.2009 19:53 - wlkeR
Almi já vim, no, a tohle dobrodružství vážně stojí za jakýkoli množství textu. Jenže ty fotky prostě neskousnu.
Autorská citace #96
18.11.2009 20:13 - Sethi
Matně si vzpomínám, že Šedivák (Šedivec?) bylo kódové označení poskoka/padoucha v jednom z prvních Stínoběhů. Má postava ho nejprve pozvracela a v závěru sezení byl zabit nějakým obzvláště hloupým způsobem.

Nerada bych, abych měla k nové postavě tyhle asociace =)
Autorská citace #97
18.11.2009 22:14 - Alnag
WlkeR píše:
Almi já vim, no, a tohle dobrodružství vážně stojí za jakýkoli množství textu. Jenže ty fotky prostě neskousnu.


To je jen otázka vůle. Pokud ti ty obrázky tak vadí (což mi tedy přijde absurdní, ale budiž), tak si můžeš:
a) pustit prohlížeč v režimu nezobrazování obrázků (teda nevím, jestli to umí všechny...)
b) můžeš si text zkopírovat do Wordu a číst si ho v něm
c) a nebo se můžeš připravit o tu pointu dvou pohledů

Tvoje volba.
Autorská citace #98
18.11.2009 22:40 - wlkeR
Alnag: Absurdní ano, ale tak to prostě je, z důvodů neznámých.
Aaa, ve Wordu je to mnohem lepší, při nějaké blízké příležitosti si to přečtu :D
Autorská citace #99
19.11.2009 10:18 - Almi
Ušatá: no, jak tě znám, stejně si ho nějak přejmenujete až ho uvidíte/potkáte Nebráním se ničemu :o))
20.11.2009 20:34 - Almi
Znovu jsem si přečetl "předběžný zápis" o 17. červnu a porovnal jí se včera odehranýma scénama..a výborně se bavil. Těším se ;o))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083255052566528 secREMOTE_IP: 3.17.162.247