Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
26.5.2011 09:33 - Hunter
Ach jo...
26.5.2011 14:04 - Fibriso
tak odvolávám co jsem neodvolal a neslibuji co jsem slíbil... nebo tak nějak, v neděli normálně dorazím, příbuzenstvo se přesunulo na pondělí.

Omlouuvám se za chaozzz a počítejte se mnou.
26.5.2011 15:16 - Hunter
Huh, prima :-)

Mluvil jsem s Tondou, nedele v jednu je potvrzena, hrat budeme cca do sedmi...

Tak se na vas budu tesit :-)
27.5.2011 15:10 - Hunter
Pridal jsem do materialu ukoristene lode - Wrigly, muzes tam dopsat tu vasi, chces-li :-) Je tam tedy jak osobni lod chudaka Hutta, tak i Bounty Huntera (ta vas vysadila na planete) a dale pak ty 4 lode (2 a 2), ktere momentalne poletuji jako obchodni lode a vydelavaji...

Do tabulek staci u lodi doplnit cisla pilota, potazmo strelcu a zbytek se adekvatne dopocita. U novych je potreba zadat vytvorit vlastni list pro novou lod.

Taky jsem tam vypsal, co mate bezne za "podpurnou" posadku - pokud neni misto, asi si vetsinou berete jen clone fighter pilota a clone jet troopera jako ochranku. Oba jsou docela schopni :-) Kdyz je mista vic, jedou dale dva bezni clone trooperi :-)

Tak snad z toho budete mit radost :-)
30.5.2011 12:54 - Hunter
Tak diky za nedelni hru, bylo to prijemne a dokonce i ty tanky jste zvladli... Je to tedy sice masakr a myslim, ze vsichni litujeme Fibriho, ze byly kostky tolik proti nemu...
Kdo by cekal, ze uvnitr tanku s dvema blbodroidy to bude nebezpecnejsi, nezli venku, co? :-)

Nevim, jestli to nahodou nezaniklo, ale po navratu do mesta se Leese vydal asi i s vami do nahravaciho studia mistiho celoplanetarniho rozhlasu, hacknul mistni sit a nahral do ni zpravu o udalostech na farme, nafilmovanych droidech a radiaci zamorenem palivu do lodi techno-unie, ktere se na te farme, kdo vi proc, objevily. To cele odvysilal jako clen "klanu" a odboje, ne jako vojak Republiky.

Z hlediska verejnosti tak bude urcite povyk a take vyjadreni Sepek, ktere vse poprou. Bylo by proto dobre zjistit, proc to tam vlastne vubec skladovali. To muze byt slozitejsi, ale treba mistni neco budou vedet, nebo se treba staci podivat do mestskych geo archivu, jestli se tam neco neobjevi?

Priste nas tedy ceka opet planeta Brina, na ktere to zacina vrit... A take dekontaminacni procedura pro pokrocile, jestli toho radioaktivniho materialu se bude v okoli valet vice :-) Aneb kdo chce stromecek a kdo chce druhy palec? :-)

A protoze vas jiste zajima, kdy bude priste, tak se smutnym vyrazem rikam, ze az 18. nebo 19. cervna - to proto, ze bychom sice mohli hrat 12. cervna, ale nevim, jestli po pathfinderech budete mit chut. Taky se o tom vikendu budou hrat jeden den deskovky, takze je moznost si zahrat neco jineho :-)
30.5.2011 13:27 - Fibriso
Garina dekontinamicni procedura se rovná hlasitému krknutí (či vykadění jednoho svítícího zeleného bobku "proboha, co jsem to snědla???") a jednoho force pointu v podobě talentu Equlibrium :)
30.5.2011 13:48 - Hunter
Toz, cas se vyjasnil...

Takze navrhuju hrani bud 12.6. v nedeli, nebo 18.6. v sobotu. Hrat bych rad zacal zase dopoledne, cca tech 11. at skoncime rozumne...

Dejte vedet, na ktere terminy muzete, popripade zda oba :-)
30.5.2011 13:49 - Hunter
Svitici bobek odmitam komentovat, to je na me moc :-D
31.5.2011 17:44 - Hunter
Co rikate na lode, ktere jste ziskali? Nejake poznamky, komentare? :-)

Jinak se mluvilo o nejakem pravidlu pri hre, ale nedoresilo se to - chcete to resit? Ja si tedy tedka nevzpominam, o co slo, bohuzel :-) Joo, uz vim, to ohledne tech natural 20 a kritikacu, co z nich jsou...

Za sebe rikam, ze me jako GM by vyhovoval i system "hodim 20 u lamy, zasahl jsem, ale je to normalni damage, ne critical" - a rekneme ty lepsi NPC/droidi/lode apod by stejne jako PC meli dvojnasobny damage...

Variantou bylo od Wriglyho to spaleni force pointu za prevedeni kritikace na normalni zasah...
31.5.2011 18:33 - Fibriso
Ad lode: super, mame vlastni flotilu, ale ja bych radeji jeden destruktor, a to tak ze muj vlastni.

me by spise taky vyhovovalo ze radoví "lamy" by nedavali kritikace x2,
ale na druhou stranu by mohli stejne mohli neco dělat více, když už tu 20 tak pracně hodily, třeba zasahnout citlive místo, to jest kondice -1 automaticky, i kdyz s tim třeba nepřehodí treshold (i kdyz treba ani nezpusobi zraneni...)
31.5.2011 23:17 - Leese Dailen
Ja se v celku priklanim k tomu, co uz jsem rikal - nechat tak jak to je, a pokud chces, muzes spalit force point na to, ze kriticak da jen normalni dmg.
Zaprve to v zasade nahradi paleni destiny pointu - force pointy a zadruhe budu mit taky vyuziti pro FP krome pumpovani skillu (tonda stejne bude za FP sosat zivoty dal)
1.6.2011 08:32 - Hunter
Hmm, rikam si, ze ty force pointy nejsou tak zly napad... Zaroven s nimi muzu flexibilneji pracovat - muzu je totiz davat a to mnohem rozumneji a casteji, nezli destiny...
Co se tyka herni mechaniky, je fakt, ze lowlevlaci to maji tezke a kdyz hodi 20, protoze to je to jedine, kdy se trefi, tak je to zase mazec...
Na druhou stranu, kdyz si vezmu, ze 20 hodim teoreticky jednou za dvacet vystrelu, tak to i na ty force pointy muze byt od srabiku lowlevliku muze byt zbytecne silne/drahe...
Pomalu ale jiste bych se klonil k variante, ze kritikace delaji ti drsnejsi a ti slabsi ne, potazmo muzu jeste vyuzit navrhu od Fibriho (akorat to mozna bude i tak docela drsne, protoze na vraceni -1 stupne kondice to chce ztratit cele kolo)...
Takze radsi navrhuju, ze postavy, co maji ramcove 1/2 vaseho CL, vam nemohou udelat kriticak, pouze standardne zasahnout... Pak se daji pouzivat ve vetsim jako "zpomalovac", pricemz nejsou takovou hrozbou...
1.6.2011 10:37 - Leese Dailen
Zas si vem, ze ty slabe nepratele bud zeskupinkujes a pak maji dobre sance zasahnout normalne a nebo je jich malo a pak neni treba aby byli nebezpecni. Pokud ta 20 padne tak se hold neda nic delat, ale zase- od slabych oponentu to vetsinou neni takova pecka, aby se nedala obcas ustat i s kriticakem...
1.6.2011 10:40 - Vojtěch
Buď je naučit používat ty jejich synchronizované systémy řízení palby a aid, nebo zavézt miniony :P
1.6.2011 11:42 - Hunter
Minioni neresi damage... Priklad byl s damagem vicemene na prikladu toho tanku - ze se Fibri dostal dovnitr a jak to dopadlo :-) Tank ho nerozstrili, ale dve priblble OOTcka jo...
Ted na to koukam spis z hlediska zabavy a herniho efektu - tam si myslim, ze slabsi NPC zkratka nemusi delat kritikace, protoze damage je, bohuzel, veskrze u vsech NPC stejny (3d8/4d8 s rapidem az 3d10/4d10 s deadeye, pokud je to pechota) a jen vyjimecne se objevi neco drsnejsiho... Leda by to byl Jedi, nebo nejaky maniak jako Dex :-)
Takze damage je prave dost stejny, jenom se lisi sanci na zasah...
Hmm... Asi bych se drzel toho, ze 1/3 lvl a mene znamena, ze nedokaze udelat kriticak... Tj. B1 a B2 jednotlive zkratka nemaji sanci na kriticak, takze kdyz dvacitku hodi, sice se konecne trefi, ale neni to "mega damage, nebo nic" :-)
1.6.2011 17:29 - Bleška
Hihi :D. Jako ta scéna v tanku byla fajn... Ještě kdyby to takhle pálilo mojí postavě :D.

A mimochodem... Co takhle kdybys k těm lodím přidal jeden tank a 5 B-2 (či jedniček, teď nevím, co v tom sedělo za šrot) v něm? A třeba i místo nějaké lodě :D.
Ale je fakt, že těch 20 jsem hodila opravdu moc... Asi ta kostka chtěla napravit své jinak naprosto nemožné hody... Akorát si vybrala špatnou chvíli.

Co se týče FP, tak do toho nebudu moc kecat. Mě nevadí, tak jak to je, protože i někdo, kdo sotva ví, kde má jeho zbraň spoušť se může velmi dobře trefit :) (a dát tak v systému critical). Ostatně ty dvacky nepadaj tak moc (tohle byla skutečně jen velmi blbá náhoda).
1.6.2011 21:47 - Vojtěch
Mě by ten DMG byl taky ukradený.

Minioni mají stálý dmg mizerný, útok na úrovni postav (tedy nižší, ale dovedou se trefit) a tedy na kritický zásah tedy nedělají bůhví co.
2.6.2011 09:48 - Hunter
OK, diky vsem za vyjadreni, ktera beru v potaz. Protoze se urcite v relativne blizke budoucnosti zase potkate s bandou droidu, drzel bych se systemu squadu, ktere se podporuji a pokud padne critical od nejakych lowlevlaku, nebude to critical, ale pouze automaticky zasah.
Vyzkousime to a kdyz by to byla moc nude, tak to predelame na jinou navrhovanou variantu, nebo to zkratka nechame, jak to bylo :-)
3.6.2011 11:08 - Leese Dailen
K tomu terminu hrani: 11. a 12. mam praci, takze se obavam, ze nebudu moci. tyden pote tj. 18. a 19. bych mohl pouze v nedeli 19. Omlouvam se za komplikace, ale mam v hlave implantat, ktery mi znemoznuje protestovat :-/
3.6.2011 11:37 - Hunter
Dobra, co vy ostatni?

Jak jste na tom s casem pristi vikend v nedeli?
A popripade ten dalsi vikend, tj. 18-19? Tam to tedy zatim taky vypada spis na nedeli :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08756422996521 secREMOTE_IP: 18.191.195.110