Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
3.6.2011 11:59 - Fibriso
měl bych mít volno, ale nemohu nic zaručit
3.6.2011 18:45 - Bleška
Já zatím můžu obě neděle. Toho 12. stopro. Akorát bych si ráda jeden den o víkendu odpočinula, protože v pátek jdu na Pathfindery. Takže by se mi mnohem více líbila neděle 19. Je totiž dokonce dost možný, že do víkendu total zkolabuju :D
6.6.2011 10:11 - Hunter
OK, takze to udelame takto :-)

Pokud tedy bude zajem, tak bych v patek vyhlasil hura akci a dal vedet tem, ktere to zajima, jestli se tuto nedeli bude hrat, nebo ne - odvozuju to od sve kamaradky, se kterou bych sel na muzejni noc a pak na vylet. Pokud to nevyjde, budu s vami, pokud to vyjde, budu s ni :-)
Takze at vim, jestli je to potreba vubec resit, Tondo, Jirko, Vojto, jak jste na tom s casem tuhle nedeli?
Wrigly tedy nebude, protoze pracuje, neboli potrebujeme alespon dva hrace k Fibrimu a Andree navic :-)
6.6.2011 19:34 - tony
sobota denní v případě potřeby se dá/bude hrát u mne v neděli mám volno a s bleškou si klidně něco zahraju,vy ostatní taky klidně přijdte :)
6.6.2011 19:37 - tony
PS: výkend 18/19 první den mám 24 takže hrát u mne v práci, v neděli budu spát
jedno s kým,jedno kde...Jirko má ta tvoje fenka dost velkej pelech?...no nic
9.6.2011 21:21 - Hunter
Tak tenhle vikend urcite nic nebude... Predbezne tedy pocitam s tim pristim a to tedy na nedeli, 19. Co vy, muzete?
10.6.2011 13:39 - Hunter
Uvedomil jsem si dneska, ze jsem Tondove postave krivdil, ze utekla z boje - vztahnul jsem to na misi s Grievusem, kdy zajal Darta a Dexe. Jenze to nebylo fer - velici dustojnik, tj. ja, jsem vydal rozkaz "kazdy sam za sebe!" - coz ho opravnovalo postupovat dle jeho volby, tj. ze vzal do zajecich bylo na miste.
Sice jsem to vyhlasoval, protoze se Fibri rozhodl spachat komplikovanou sebevrazdu a ja ho chtel zachranit (a tudiz aby na me ostatni necekali), ale co uz :-)
Takze to upravuji a sdeluji tedy Tondovi, ze ma o krasny requisition bodik vic = k dispozici spoooustu penez :-) (konkretne tedy 2000 kreditu :-) )

Kdyz uz jsem tak u tech penez - momentalne pracujeme s docela brutalnim rozpoctem. Sice jsme specialni jednotka a tyka se to tudiz jen "veleni", ale rozpocet Dexe, Rak Dolky, Garry a Mary je 74 000 kreditu (dva pouzite space transporty) a "mesicni" plat dela dalsich 18 500.
Tak bych vas jen chtel upozornit, ze pokud znicite/vyuzijete vic jak dve tretiny pridelenych penez, budete prohlaseni za marnive a dostanete o stupinek mene penez - Republika musi setrit a kdyz nekdo z okna vyhodi na kazdou misi 10 000 za bedny frag granatu, nadsena tim nebude :-)
Podporovano je vsak lepsi vybaveni, tak si nezapomente rict Leesovi, co potrebujete :-)
11.6.2011 16:48 - Bleška
19. v neděli můžu :). Dokonce se mi to hodí mnohem více, než zítra v neděli :)
11.6.2011 17:28 - Bleška
Wrighley, mám na tebe jeden drobný malý dotaz. Bude v pondělí ta stávka nebo nebude? Víš o tom něco?
11.6.2011 19:48 - Fibriso
v pondělí nic nebude, soud to zakázal
12.6.2011 11:41 - Bleška
Nj, soud to zakázal, ale oni to přesto chtěj uskutečnit zákaz nezákaz. Na to se ptám.
12.6.2011 14:32 - Leese Dailen
nevim vubec nic
12.6.2011 17:45 - Bleška
Dík. Stejně to přesunuli na čtvrtek...
13.6.2011 10:11 - Hunter
Toz moji mili, vikend se nam blizi, kdo bude v nedeli? Jirka psal, ze by se pridal se svym strelcem, takze potrebujeme dalsi tri hrace :-)
Kdo ma zajem a cas? :-)
13.6.2011 10:18 - Fibriso
Jak jsem uz řikal, v neděli bych měl mít čas
14.6.2011 00:19 - Leese Dailen
s nedeli pocitam
14.6.2011 10:19 - Hunter
Bezva, takze v nedeli se hraje.
Protoze je Tonda nemocny (nenakazlive, ma zanet nervu), tak budeme hrat u nej doma - je to na Cernem Moste.
Jeste dodame adresu a doporucene spojeni :-)
Hrali bychom od cca 11:15, protoze predpokladam, ze to Fibrimu bude skrz bus a metro tak nejak skoro tu hodku trvat, nez se dostane k nemu z Hradcanske.

Na hrani tedy pocitam v zasade se vsemi zakladnimi hraci + Jirka. Je mozne, ze by si Jirka mohl chtit zahrat na odvoz a vzit me, Wriglyho a pripadne Blesku, kdyz to stihne :-) Pac narozdil ode me uz vi, kde Tonda bydli :-)

Pokracovat budeme s misi na planete Brina, kde probiha separatisticka invaze. Ta je ale podle vseho preci jen vitana a tak se nebozi klonove ocitaji pod tlakem jak od sepek, tak i od mistnich klanu.
Naposled se Leesovi podarilo vyslat zaznam toho, co se stalo na farme. Bohuzel obrazky ukazuji hlavne obycejne agrodroidy, jak pracuji s radioaktivnim materialem a ze jde nejspis o separatisticke palivo. Vhodne voleny komentar vedeni v mistnim jazyce vsak dokresloval informace a nabadal k opatrnosti ohledne separatistu. Porad vytvorila skupina "Odboj" - "Müqavimət" v mistnim jazyce.
A co se bude dit dal? Za 3-4 dny by mely priletet prepravni lode. AA baterie stale hlidaji nebesa, Separatisticke tanky patroluji na okraji mesta v posilenem poctu a na strane Republiky se opravuji nove droidi tanky.
Pomalu vychazi slunce nad prasnymi planemi a vitr skuci v rozbitych oknech mrakodrapu. Je cas se opet pustit do prace...
14.6.2011 20:01 - Fibriso
tuto neděli? Ok, pro mne, nevidím v tom problém.
15.6.2011 18:19 - jira
ja sem taky volnejn takze vas vyzvednu u pavla 10:30
17.6.2011 11:27 - Hunter
Fibri, adresa k Tondovi je Vašátkova 1035/5, Praha 9, rohový dům, je u toho tabák. Nejbližší bus zastávka je Doležalova. Je to sídliště u Černého Mostu. Kdyžtak nám zavolej, když dorazíš na zastávku, měli bychom na tebe z okna vidět a odnavigovat.
Pro ostatní, tj. Jirku, Wriglyho a Andy platí, že se sejdeme v 10:30 u mě a Jirka nás vezme autem :-)

Takže čao v neděli a nechť je sejra s vámi!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09305214881897 secREMOTE_IP: 3.15.197.123