Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
9.7.2011 22:44 - Hunter
V zasade nemam problem ani s nedeli, zavisi vsak na ostatnich - vhodni jsou 4 hraci :-) Kluci, co v tu nedeli 17. slo by to taky?
9.7.2011 22:47 - Fibriso
žádný problém pro mne
13.7.2011 11:32 - Hunter
Takze budeme hrat v nedeli, v plne zakladni sestave. Hrat bych zacal od 10:30. Budeme hrat u me doma, zvonek stale tak nejak funguje/nefunguje, takze kdyz se nic nebude dit, prozvonte :-)
13.7.2011 14:41 - jira
cago kdyz bude misto tak bych dal ze svym klonem
13.7.2011 17:49 - Bleška
Ok, tak s tím počítám, akorát nechápu, proč to musí být pořád tak brzy :P :D
14.7.2011 14:56 - Hunter
Brzy to musi byt, protoze v sedm koncime, neb pak jdu na pivo s kamaradem :-)

Jirko, klidne se pridej. Denik ti vytisknu, ale klidne na me nespolehej :-) Pokud by potreboval jeste nekdo neco tisknout, dejte vedet :-)

Tak cao v nedeli v peti hracich :-)
19.7.2011 22:06 - Hunter
Takze mame za sebou uspesne akci na Brine... Jeste jednou gratuluji k uspesne misi - podarilo se vam planetu primet, aby se sama zbavila vlivu separatistu. Diky tomu se sepky vzdaly a podle dohody odletely, aby se uz nevratily... Zato vas tu uvidi pry docela radi :-)
Kampan je uspesne za nami a ceka nas tudiz jen prestup a debrifing od Dexe :-)

Dalsi kampan bychom mohli rozjet prinlizne hranim za dva tydny. Hrat se bude bud me hrani (Jediove se vraci na scenu a do vseho se michaji Huttove, proc, jak, to jeste musim domyslet :-) ). Muzete tak u me cekat par moralnich dilemat, Jedie a nejspis i mnoho moznosti, jak si sehnat pratele a udelat silne nepratele :-)
Dalsi moznosti je Tondova akce s tajnymi organizacemi v Huttskem prostoru a ponese se v duchu spionazni/shadowrunerske akce.
Wrigly pak ma hrubou kostru, kterou nam upresni jak to pujde, ale v zasade by to byla mise od Leese...

Za sebe rikam, ze si rad zahraju za Dexe zase jednou, takze pokud se shodneme na nekom jinem, bude to fajn :-) Samozrejme jde o vymenu jen na jednu kampan, pak bych se asi opet chopil zezla sam, potom zase predal a potom zase ja atd :-) U sebe bych rad v kampanich posouval cas "sveta", tj. dejin. Takze by se na pozadi dely velke pribehove veci, tak nejak propojene s tim, co se odehralo drive a jak Petr ten vesmir rozbehl...
U ostatnich bych pak spis uvital relativne lokalni mise, ktere sice mohou mit slusny dopat, ale v ramci vesmirneho konfliktu to nebude tak zhave (tj. ne ze nekdo udela misi, pri ktere hebne Palpatine! :-))

Nikde tu nevidim snadno udelatelnou anketu, takze bez ankety se vas ptam, koho byste radi videli v cele dalsi kampane.
Za sebe nevim, protoze bych rad pockal, jestli stihne neco vytvorit v tomhle horizontu Wrigly, nebo ne. Na druhou stranu se trosku bojim, ze to u Tondy mozna trosku ulitne, kdyz jsou ve hre takove velke sily/strany a tudiz to bude mit dalekosahle dusledky :-)
21.7.2011 12:57 - Leese Dailen
Separatiste si podrobili dalsi z mnoha planet. Jejich vlada vsak neni vsem po chuti. Nekteri se snazi uprchnout. Jednim z mnoha je Leesuv pritel, ktery jej pozadal o pomoc. Nasim ukolem je dostat se na separatisty ovladanou planetu, zde zkontaktovat cil a dostat jej bezpecne z planety na republikove uzemi.
21.7.2011 13:50 - Bleška
Dostat jej bezpečně. Tzn. zavřít do durasteelového vajíčka a prostřílet se ven :D:D
(minimálně v našem podání :D)
21.7.2011 23:17 - Hunter
Ale no tak, zase budu hrat ja, tak to dopadne lepe... Idealne ho zastrelime za vlastizradu sami ;-)

Takze, mame tu navrhy od tri GM. Pro jednoduchost hlasovani, kazdy ma jeden bod. I GM. Ten daji jednomu z GM (mohou i sobe). GM s nejvic body vyhrava a bude vest dalsi kampan :-) Hlasovani bude probihat od ted az do pristi stredy, tj. cca 5 dni. Ve 12:00 hlasovani utnu a kdo bude mit nejvic hlasu, toho to je :-)

Za sebe davam hlas Wriglymu...
21.7.2011 23:36 - Bleška
Také dávám svůj hlas dávám Wriglymu. Od této chvíle je nucen mluvit jako ženská :P
22.7.2011 12:16 - Fibriso
heh, jedna nedestruktivní mise,
Bod pro wrigliho
22.7.2011 15:17 - Leese Dailen
Tak se mi zda, ze tim je to uzavrene - z pravidelnych hracu zbyvam pouze ja a tonda a uz padly 3 hlasy pro me...
22.7.2011 15:17 - Leese Dailen
Fibriso píše:
jedna nedestruktivní mise
MUHAHAHAHAHA
22.7.2011 16:09 - Leese Dailen
k tem rukavicim co chtel tonda Legacy Era p.183
Ovsem prijde mi to prilis snadne - stacilo by tim vybavit par skupin droidu a bylo by po jediich...
23.7.2011 01:29 - Hunter
Hmm? Nejsou to ty rukavice, kterym bez toho talentu jaksi nemuzes vladnout? Nebo si to pletu? Btw. Legacy Era neni, tj. cela ta knizka je nam napytel :-)

OK, takze Wrigly, pocitej s hranim... Idealni by bylo si zahrat co nejdriv, ale asi nebudes stihat to mit pripravene driv, jak - 6.-7.8. co? Jak jste na tom s casem ten vikend?
23.7.2011 07:10 - Vojtěch
Sice nehlasuji, ale jako náhradník jsem pořád k dispozici, pokud by se nedostávalo lidí.
23.7.2011 11:47 - Bleška
Tak já už jsem se myslím zmínila, že 5.8.11 frčím do ciziny, takže skutečně není v mých silách zůčastnit se hry. Teda, pokud byste třeba přiletěli za mnou, tak by to šlo :P. Jinak vracím se 12.8.11, což je taky pátek, takže o víkendu jsem schopná vám být k dispozici :) (jako v rámci hry :D)
23.7.2011 14:11 - Leese Dailen
Hunter píše:
Legacy Era neni
pokud to chces brat takhle, tak ti vyskrtame pulku denicku vybaveni (co mas ze sourcebooku) :-))) Me slo o to, ze je to priklad pravidloveho zpracovani takovehle veci (dokonce se presne na tohle odkazoval tonda).

K terminu. Muzu bud ted 30., 31.7. nebo az 13., 14.8. Ten vikend mezi je beznadejny. S pripravou nebude problem, hold to nebudu mit tak hezky vypsane pro hrace jako ty .-p (stejne jsme to pouzili jenom mi dva...)
23.7.2011 14:12 - Leese Dailen
Bleska píše:
schopná vám být k dispozici :) (jako v rámci hry :D)
jasne, k dispozici jsi prece vzdycky jenom v ramci hrani, ze? :-))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080075979232788 secREMOTE_IP: 18.188.152.162