Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
5.9.2011 09:30 - Hunter
Tak kdyz bude Tonda... Nebo to nebudeme hrotit a nechame to na dalsi tyden :-)

30.09 az 02.10. jsem pryc, takze mame bud tuhle nedeli, nebo pristi vikend, potazmo prespristi... To bychom snad nejaky cas nasli, ale asi zase budeme muset hrat stylem "alespon tri hraci" :-) Pokud Wrigly zvedne pocet enemaku, muzeme pridat i Jirku misto Blesky :-)
5.9.2011 23:27 - Hunter
Tak jsem nad tim premyslel, takze tu nedeli bych asi uplne s prehledem nezvladal... Takze to nechame na tyden pote :-)
6.9.2011 17:16 - Leese Dailen
dalsi vikend muzu pouze v nedeli 18.
6.9.2011 18:06 - Leese Dailen
Tak vzhledem k tomu, ze vytahujes dalsi problemy s plosnymi utoky a tezkymi zbranemi, jsem se na to poradne podival do pravidel (Core Rules) a prozkoumal originalni zpracovani. Dosel jsem k zaveru, ze to celou dobu hrajeme opravdu blbe :-) takze trocha teorie, jak je to vymysleno:

Autofire: zasahuje ctverec 2x2 policka, uhybani jsme meli spravne.

Area attack: uhybani stejne, rozsah se urcuje pomoci radiusu (vzdalenosti) od krizeni policek. Tedy radius 1 je to co jsme hrali mi (2x2 policka) a maji to napr prumyslove vybusniny. Radius 2 (granat) se pokusim znazornit "schematem":
..oo
oooo
oooo
..oo

Radius 4 (thermal detonator):
....oooo
....oooo
oooooooo
oooooooo
oooooooo
oooooooo
....oooo
....oooo
7.9.2011 09:30 - Hunter
Jojo, ja vim, ale to uz jsme doresili, ze tak nebude :-) Muzeme to klidne znova otevrit, ale osobne se mi do toho nechce... Ostatne raketometu bych to porad nedaval, jinak bude desne drsny - poradny damage a jeste ke vsemu dosah... Ale vzhledem k tomu, ze jsem jediny(+Jirka) v druzine, ktery by ho pouzival, tak se vam branit nebudu :-)
7.9.2011 12:32 - Hunter
Ozval se mi nejaky kluk (21) pres Mensu. Studuje v Praze a rad by si neco zahral. Pravidelnost chozeni zrejme nic moc. Prislo mi, ze by se jeden dalsi hrac vseobecne hodil, takze bych byl pro. Samozrejme se s nim sejdu nejdriv bokem, at si nepoustime do sveho stredu a na Fibriho nejakeho uchylaka :-) I tak uz jich je ve skupine se mnou dost, vid Tondo? :-D
7.9.2011 13:19 - Fibriso
další schopnost co si vezmu na levelu bude force grip....
7.9.2011 16:53 - Hunter
A ja jsem tak ochranarskej a hodnej, ze by i Obi mel ze me radost :-D
12.9.2011 00:32 - tony
já nejsem uchyl já jsem prostě jinej......
12.9.2011 08:51 - Hunter
Toz decka, jsem zpatky z tej Ostravy. Dame hrani v nedeli, nebo budete jako banda cipu drepet doma a valet se na krovkach?
14.9.2011 08:05 - Fibriso
covece, tentokrat je mi to docela jedno
14.9.2011 08:48 - Hunter
Tak se hlaste lidi, kdo budete v nedeli 18. Ten kluk nakonec odpadl vikendy nema volne...

Jinak bychom meli fofrem doresit ten fold space, protoze s nim nejspis budeme pracovat. Ostatni pravidla pockaji - tema plochy vybuchu granatu, jak nakreslil wrigly bych i bral - budou pak ty granaty mit vetsi smysl :-)
Akorat me tedy mrzi, ze vam ty pravidla tak dlouho trvaji k vyjadreni - bud tedy budu davat deadline tyden a kdyz se nikdo nevyjadri, bude to podle doslych hlasu, nebo to rovnou budu sam oznamovat :-) Ale vazne, rad bych, abychom pravidla mela vyresena predem tady a nenarazili na to zase ve hre - coz napriklad u fold spacu narazime... Zbytek by asi i vydrzel, ale moc me nebavi cekat, nez se nekdo vyjadri - visi to tu uz dost dlouho... Tondo, Fibri, Wrigly? :-)
14.9.2011 15:12 - tony
já chci hrát a né řešit pravidla..............................
V neděli mám noční takže část by se mohla hrát u mě v práci :)
14.9.2011 17:45 - Bleška
Já nebudu moct :(. Jindy bando ;)
15.9.2011 09:53 - Hunter
OK, takze v nedeli pocitam s Wriglym (potvrzeno), Tondou (potvrzeno) a Fibrim?
Andy, ty si desna, porad nemuzes :-) Co s tebou nadelame :-)
Jirku bych na tu nedeli nepripojoval po dohode s Wriglym, ze je to obtizne zapojitelne. Na dalsi hrani bych ale s Jirkou pocital jako se stalym hracem - jenom pak treba priste vyresime, abychom nemeli uplne stejne postavy :-D I kdyz vlastne nemame (ja mam Silu, on ma svaly :-D) vsechno stejne, ten rotacak je zkratka dobre poznavaci znameni :-)

V nedeli bychom meli dokoncit Wriglyho misi. Zacneme tedy klasicky na 10:30 u me doma a vecer pak prejdeme k Tondovi na tu sestou, nebo podle dohody. Rad bych tuhle misi taky dohral, kdyz to pujde, nebo si alespon uzil neco strileni :-)
Btw. Fibri, muzes zkusit sehnat treba cistou mapu na figurky? Klidne ji kup a nejak se na to slozime. At mame vic obrazku na kterych hrat :-) Protoze sice nejsem vyrobni machr jako Jirka s Petrem, tak asi nevyrobim zadne super koridory apod, ale napada me verze, kdy bych si zkratka neco vytisknul, podlepil, vystrihal a pak to pouzival - potazmo muze Jirka nosit toho Dooma, protoze z nej se take daji mapky poskladat :-) Myslim si, ze mapky a hrani na nich s figurkama je obrovsky bonus do SW bitek a vypada to proste uzasne :-)

A abych nemel malo zprav... Tak co se tyka pravidel:
Jsem zlej a budu to delat hrozne drsne :-)
Granaty efekt - jak psal Wrigly, tj. burst 2 policka (cca 4x4 bez okraju, tj. zasah na 12 policek). Raketomet zasahuje zatim stale 2x2 policka (prislo nam divne, ze za 200, coz je cena granatu, dostanu 4 rakety nicivejsi nez granat a jeste letaji dal :-) ). Blaster cannon dle pravidel s tim, ze dela o 10 bodu poskozeni vic proti vecem s SR, ci DR, ale vzdy jen max o tolik, kolik je SR+DR dohromady. Taky bych se zamyslel nad tim bracovanim autofiru - jsou zbrane jako heavy repeating blaster apod, ktere nemaji najednou uz zadny smysl, oproti tezkym puskam, ktere nejen ze maji take autofire, ale navic single shot (takze muzou i zamirrit) a navic jeste stun variantu... Ale nic me chytreho nenapada a protoze stejne budu porad pouzivat rotacak, tak bych se na to vyprdnul :-) Tedy, napadlo me zvysit jim pole zasahu - tj. misto 2x2 policka treba 3x3, pak uz by mely tyhle zbrane velky smysl...

Dulezite pro Fibriho a pripadne ostatni, co by po tom touzili :-) Fold Space funguje tak, ze umoznuje presun z jednoho mista na druhe. Dulezite je, ze neresi, co se stane, kdyz do neceho vrazi. Na zaklade dohody me a Wriglyho upravujeme Fold Space tak, ze:
Presun probehne vzdy. Pokud vsak narazis do predmetu (napriklad deska stolu), presunes se, predmet je castecne integrovan v tobe, coz ti da adekvatni damage (za kazdy square presunu je to 1d6 damage). Presouva se predmet, potazmo osoba s celym svym vybavenim. Pokud je predmet velky, jako napriklad lod a ve stole by skoncilo vic squaru, tak dostava damage za kazde zasazene policko adekvatne. Vzdalenosti jsou tam zbesile (az 30 squaru, potazmo 60 pri zaplaceni force pointu), coz vede i k brutalnimu poskozeni, kdyz to nekdo netrefi.
Cilem bylo 1. umoznit presun do mista, i kdyz je chybne (napriklad do zdi) a tudiz nemoznost dohledavani nejakych dutin ve skale. Samozrejme ze ve zdi je malo vzduchu (da se resit dychaci maskou) :-) 2. Pridali jsme poskozeni za chybu. To proto, ze neni zadna obrana proti tomuto (obchazi to stity) a neni duvod, aby Sila (neutralni) se chovala jako hodna maminka a kdyz to netrefite, tak vas ochranila. Kdyz si vezmu force jump a skocim do propasti, tak me taky Sila v pulce letu najednou nezachrani...
15.9.2011 12:05 - Leese Dailen
s tema autofire only zbranema me napadlo, ze by mohli mit defaultne ten vetsi zasobnik a naopak bezne zbrane se na nej musi predelavat - jiny mechanismus. Tim by si bezne zbrane ponechali vyhodu bracovani, ale autofire je dost rychle vymackne ze streliva, zato ty automaty jsou uz propravene na delsi automatickou strelbu...
15.9.2011 12:16 - Leese Dailen
trailer mimochodem, takhle nejak si predstavuju ten blaster cannon (to co ma ten hlavni republikovy vojak na zacatku v pazoure).
15.9.2011 13:12 - Hunter
Uaaa! Tu hru budu hrat, koupim si ji a uz nikdy nevstanu od PC! Kde mam kreditku... Kruci...

On the other side, I don´t really care ´bout that blasty thingy... Just thought it may be cool, mate ;-)

A maj tam rotacak! Jakoze rotacak! Chapes? Jakoze wow! A urcite tam nekde najdu mandiky... Za ty budu hrat... Nebo za dzediky... Budu proste ouplne kchuul!

A v mezicase si otviram denicek Dexe a zamilovane na nej koukam... Ten je totiz mandik a dzedik dohromady... Uaaa, ja uz chci hrat swwwwwwwwwwwwwwwwww :-D
16.9.2011 08:29 - Fibriso
takže pro mě prd, mam příliš práce a v neděli se do prahy bohužel nejspíše nedostanu. :(
16.9.2011 09:04 - Hunter
Ale dohajzlu :-/

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080588817596436 secREMOTE_IP: 18.119.133.228