Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
26.9.2011 10:22 - Fibriso
Nějak jsem se zapoměl při odchodu zmínit, že před sovobozenou Jedaai se Garra zdrží používání jakékoli Síly.
a z jednání se Jedaai se omluví (nechce mít s nimi moc (nic) společného)
Obávám se, že Dex v tom lítá sám...
26.9.2011 11:34 - Hunter
Ha! Bejt sam se svudnou jedijkou? A to jako nevyhoda? Pchh :-D
I kdyz je to jedijka, tak s ni asi nic nebude :-)
Ale chapu, ze pro ni v okoli svitime dost zbesile :-) A jako grupa high levlovych (na ranku jedi knighta) a pritom nejediju, budeme slusny orisek pro Radu...
Alespon ze Rak Dolka ma to vstupni zauceni od Jedie... Ale ze se u nej dal neuci, sama uci dalsi a vubec... To bude jeste zajimave :-)
26.9.2011 12:05 - Leese Dailen
krystaly jsou Bondar (stun damage), Dantari (vraci force powers pri hodu 19 na Use the Force podle darkpointu), Corusca 2x (+1d vs DR), Huricane (+2 att vs Armor), Memphite (+1 att) a Barab (fire damage).

Nasledky tehle hry necham na Pavlovi.

Leese samozrejme nabidne pomoc s komunikaci s Jedii a spol.
26.9.2011 12:30 - Leese Dailen
jinak jsem koukal, ze jsem ty spelunking droidy ani moc neprifoukl. Meli mit 15+reroll na stealth a vy -5 do utoku a -10 na percepci za to maskovani (total concealment), ktere ale ma jit vyrusit forcou.
26.9.2011 12:46 - Hunter
:-) Jojo, rikal jsem si, ze ten concealment na jedie nefungoval :-)

Lehce jsem nad tim premyslel, nad dusledky apod a nejspis budete povolani jako cela skupina, abyste se dostavili. Oficialne aby vam osobne podekovali za zasluhy pro Republiku a Rad Jedi :-)
At si to uzijete rovnou vsichni ;-)
Jinak ad krysaly do budoucna, zkusim se mrknout po nejake procentualni tabulce, ve ktere primarne jsou zastoupeny obykle krystaly (+1 do utoku) a vyjimecne jsou tam pak ostatni kameny - abychom to priste mohli pripadne rovnou hodit podle toho a nemeli sbirku super drahych krystalu... I kdyz je fakt, ze tady se do toho muzea opravdu hodily a ten hod podle tabulky sedel :-)
26.9.2011 15:08 - Leese Dailen
Jediny vzacny krystal je ten dantari, ale ty schopnosti jsou dost vyjmecne vyuzite, takze si myslim, ze je to naprosto v poradku.
26.9.2011 16:24 - Hunter
No, prave ze podle popisku i ten bondar a corusca gem jsou psane jako vyjimecne a extremne drahe. K tomu prihod, ze i autori doporucuji nejaky quest k nim a tada :-)
Ale vazne, upgrade lightsaberu je prima, zas tak velky dopad to na hru nema, takze se tomu nebranim, spis jen abychom zbytecne nerozhazovali ty specialni, kdyz je vetsina galaxie zaplavena klasickymi z Ilumu, potazmo Agedanu :-)
27.9.2011 15:46 - tony
pokus1:
DP z vojenské mise měli bejt dexovo ale protože zbaběle přehodil velení na mě která to neumí tak....takže to je všechno dexova vina a já jsem v poho.

pokus2:
První mise kde byla jako velitel a tak byla hrr do úspěšného splnění úkolu.Nicméně zpětně je ochotná připustit že by i pro příště mohla ty civilisty odlišovat od vojáků i když jsou ve (pro nás) vojenské zoně.Někdy to je pro velitele prostě těžké.Díky tomu uvažuje nad tím jak se DP vyhýbají jediové ve velení a nejspíš skusí sehnat a nastudovat nějakou jedi brožurku " 100* velitelem bez DP" od toho malého zeleného cosi.
30.9.2011 09:07 - Hunter
Ad pokus jedna, ok, DP stale tvoje (mel jsi veleni :-) ) a pro priste jsi uz jen vojin :-)

Ad pokus dva, zkusim ti zaridit soukromou seanci s Youdou :-D
7.10.2011 13:54 - Hunter
Ahoj vsem!

Tak dalsi hrani SW je v planu na sobotu, 15. rijna. Jiny den nemuzu... Tak kolik vas bude? :-)
7.10.2011 19:12 - Hunter
Abyste se nedivili, radsi napisu rovnou dalsi dve hrani, co mam v planu :-)

Prvni je tedy 15. rijna v sobotu. Zacatek 10:30 u me, konec klasicky pred osmou.
Dalsi hrani je opet sobota, 22. rijna (pripadne nedele, dle dohody). Tam sice taky muzeme zase zacit v 10:30, ale koncit budeme cca kolem 16:00.

Takze si rovnou bloknete oba dva terminy :-) Hrajeme se 4 hraci, z toho 3 zakladni :-) Zkratka a dobre rad uvidim puvodni cleny. Jirko a Tonduv kamarade, je potreba udelat postavy, pokud chcete hrat :-) Soupis co se hodi jsem psal vyse.
7.10.2011 20:42 - Leese Dailen
15. mam ranni, takze pravdepodobne budu moci, ale netusim od kolika, spis pocitam ze az po poledni.

22. i 23. mam volno, takze neni problem.

Pokusim se nezapomenout a ozvat se Vojtovi Kadlecovi...
10.10.2011 09:22 - Hunter
Tak co? Nikdo zajem hrat? Koukam, ze jste se stihli vsichni (krome Wriglyho :-)) vyjadrit k Pathfinderum a sem nic... Takze hrat nebudem? :-)
10.10.2011 10:31 - Fibriso
nebuď tak hrr, musíme si to zkonzultovat s kalendářem, budu vědět ve středu.
11.10.2011 21:11 - Leese Dailen
Muj kalendar rika, ze jsi zly a ze me pusti v sobotu od 14h. A k tomu, ze nikdo nic nenapsal se podivej nad svuj prizpevek...
11.10.2011 22:41 - Bleška
Já nemožu... Jedu se podívat na zámek :))
11.10.2011 22:41 - Bleška
Ale další víkend by šel a hodí se neděle :)
12.10.2011 04:10 - Leese Dailen
Zamek ma urcite i Pavel na dverich a rad ti ho ukaze .-p
12.10.2011 10:18 - Bleška
A určitě mi k němu podá i vyčerpávající historický výklad :D :P
12.10.2011 13:37 - Hunter
No historickej zamek to je, to je fakt :-) A davat prednost zamku pred SW je zpatecnickost!

A jak vidim, tak se hlasi jenom Wrigly, takze asi hrat nebudeme, pac se zajemci neumi vykvaknout... Vrrrr!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091657161712646 secREMOTE_IP: 18.191.132.194