Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
27.2.2012 15:47 - Fibriso
víkend 25.3. takhle s předstihem říci nemohu. uvidím za cca 2 týdny
"tluče bubeníček
,tluče na lebeň.
O zombika bude méňe,
báti se již nebudem..."
27.2.2012 19:07 - Bleška
U mě je taky 17. 18. bez šance :). Ten týden, co je dál, taky nemůžu slíbit takhle hrozně dopředu, ale budu s tím počítat a snažit se podle toho zařídit ;).

Jinak předpokládám, že ty dva FP, co jsem měla na minulou hru se do další nepřenáší, že? :), nějak jsem na to zapomněla a vlastně jediné, kam mi přišlo rozumné ho nacapat, byla ta záležitost s tankem a zdí. Jenže to raděj nedopadlo :D.
27.2.2012 22:04 - Bleška
A kdyby mi náhodou umřela postava, mám záložní! A vymyšlenou! Teda, nemyslím tím, že mám hotový deníček a tak, ale její příběh! :)
28.2.2012 00:15 - Fibriso
to ja taky :p
28.2.2012 06:55 - Bleška
Fibri: napiš zápis :P, a vůbec, pište zápisy!
28.2.2012 08:52 - Bleška
Jen se neboj ženo má,
že se nenajíme.
Zabijeme Komára,
masa naděláme.
28.2.2012 09:32 - Hunter
Aaaa :-D
Takze dalsi hrani v nedohlednu, tak uvidíme, až se čas přiblízí :-) Prozatím tedy nejblizší možnost je 24./25.03. - podle toho, kolik bude lidí.
Doporučuju si sem udělat poznámky, protože vám to opravdu už nechci celé znovu opakovat (dali jsme si částečné repete pro Wriglyho :-))...

Taková doba bez SW... Co jen budu dělat, co jen budu dělat... Hmm, asi něco užitečného v novém bytě :-D Aneb už se to blíží...
28.2.2012 09:49 - Fibriso
jestli nebudeš míc co dělat, skus si něco přečíst, třeba serii Duna (asi 11 knížek o průměru 400-500 stranek každá :)
nebo skus http://depositfiles.com/files/per0mqc8e
Star Wars Saga Edition - Rebellion Era Campaign Guide.pdf
28.2.2012 10:19 - Bleška
Je to hrozný! Já chci hrát!!! Nešlo by to přes týden? Někdy večer? Aspoň chvíli! Prosíííím!!!
28.2.2012 11:04 - Hunter
Noo, Andy, jestli tak moc potrebujes, tak muzes prijit a nechat te hrat si s mym lightsaberem ;-D
Lol, no nic... Pres tyden to nevidim realne, maximalne jeste tak patek, ale obvykle Jirka miva plno, pochybuju, ze Fibri najde ty dve hodky casu na dopravu... Zkratka masakr :-) Ale napadlo me, ze bychom mohli zkusit "skypovou" hru - nekde bych mel mit k dispozici dokonce programek, ktery umoznuje hrat s figurkami na obrzovce - jako ze je vidite, jak se posouvaji apod... Akorat jsem to nikdy nezkousel... Ale mohli bychom si dat takovou online seanci :-) Skype mame, takze... :-)
28.2.2012 11:23 - Fibriso
online seance zní zajímavě (ale trošku divně), i když se obávám že to nebude ono :(
co se týče hraní přes týden, tak maximálně jednou do měsíce a v pátek, za předpokladu že se domluvím se šéfem a zmizim z prace dřív (ale stejně max, autobus mi jede ve 22:38, takže vzhledem k tomu jak jezdi tramvaje do 21:30, přičemž bych dorazil nejdříve v 5-6
takže to ani nemá moc cenu...
28.2.2012 11:31 - Bleška
Každá chvilka hraní má cenu!!!! :D. I na těch pár hodin by se to dalo! Hrááát! A ne, nechci lithsaber! To mi pušku nenahradí :D

Jinak ten onlline skype klidně můžeme zkusit, jsem pro :D. Možná to švanda bude :)
28.2.2012 11:46 - Bleška
Chci hrát, dokud jsem ještě tady, dokud je ještě čas! ;) :)
28.2.2012 12:41 - Leese Dailen
25. muzu
Skype klidne zkusit taky muzem, ale nejsem si jisty jestli to vyresi casove problemy...

Proc se vlastne nechce hrat toho 3.-4. ? Sice by to za me bylo od pozdeji, ale hralo by se...
28.2.2012 12:57 - Hunter
Eee, nevim, mel jsem pocit, ze vic lidi nemuze toho 3. a 4. :-)
Skype by mel resit Fibriho - ze nemusi jezdit do Prahy, jinak zvlastni vyhody nema (pro tebe), na druhou stranu Tonda a Andy usetri cestu, ktera se da investovat jako cas hry :-) Ja bych to taky zkusil :-D
28.2.2012 13:22 - Bleška
Já si akorát nejsem jistá ohledně 3. 4., dala bych vědět zítra nebo pozítří :).
Jinak v týdnu klidně přijedu naživo a Fibri může být na Skypu :D
29.2.2012 07:17 - tony
Já se ještě jednou omlouvám ale zatím mám problémi s VIREM,je větší a silnější než já o dva lvly jediho který sem vyplejtval na soldžra.
Za týden mi snad bude lépe ale kdo ví
29.2.2012 13:55 - Bleška
Tak já tenhle týden hrát můžu v sobotu nebo v neděli, samo preferuju neděli :), otázkou je, kdo další?
Tonda píše, že je nemocný, ale tak se může připojit na ten Skype nebo jsem četla, že se jednou hrálo u něj... Tak pokud by se tomu nebránil... :).
29.2.2012 14:13 - tony
Bleško hrálo se u mne když sem měl ochrnutej obličej,nyní přecházím chřipku což je tak trochu rozdíl :) na druhou stranu jestli chceš přecházet chřipku se mnou tak já se rozhodně nebudu bránit :)

jinak dneska mi je celkem dobřetakže v neděli bach se případnýmu hraní nebránil
a protože mám noční pokud bude zjem skusím se nějak zajímavě domluvit
29.2.2012 14:16 - Bleška
Tak já už mám taky nějakou tu chřipečku či nachlazení skoro za sebou :D, ještě celkem slušně chcrchlám, pokud taky chcrchláš, můžem založit zbor :D a zahrajeme písničku: Za hřmění tympánů :D

Ale pokud by ses cítil ready, tak 4. by se mohlo hrát? Co vy na to lidi? Pavle? Fibri? Jirko? Leesi?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092135190963745 secREMOTE_IP: 3.134.104.173