Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
23.3.2012 23:21 - Fibriso
Pnazergrenadier, nebo taky panzershreck v jiném slova smyslu :D
24.3.2012 12:10 - tony
mám pocit že už víme jak dlouho mu vehykl vydrží....MOC MÁLO.....ale mě to neva
25.3.2012 22:26 - Leese Dailen
Avengers
"We have a Hulk..."
25.3.2012 23:11 - Bleška
Hehe, hustý :D.

I have an army.

We have a Hulk... :D :D :D
26.3.2012 09:53 - Hunter
Wow :-) Dokonce jsem si uvedomil, ze i proto dotocili Thora - aby meli vsechny herce pohromade :-D

Tak na tohle se vazne zacinam tesit... Stejne jako na The Expendables 2 :-)
Huh, tohle vazne vypada dobre :-) Btw. kdo je ten typek s tim lukem?

A zda se mi to, nebo v zasade vzali vsechny nepratele jednotlivych superhrdinu a nacpali je dohromady? :-)
Jeste by meli pridat Transformery :-)
26.3.2012 09:54 - Hunter
Jinak dalsi hrani budeeee, 7. nebo 8. dubna :-) Nahradni termin je kdyztak 14. nebo 15.

Jo a taky chci tento vikend v nedeli udelat odpoledne s deskovkami - nejake spis mensi hry, tj. veci ala Bang apod :-) Chcete-li se pridat, pisnete mi do mailu :-)
27.3.2012 10:11 - wraiths
Hunter píše:
kdo je ten typek s tim lukem?
to je přece "sokolí oko" :-).
27.3.2012 16:28 - Fibriso
7-8 je pro mne Ok, me ten týden mezera ve hraní se docela hodí
28.3.2012 15:08 - Leese Dailen
tech traileru je asi miliarda a jenom v tomhle jednom jsem nasel tuhle super hlasku...

Avengers je uz dost zabehnuta serie komixu, podle ktere je i par animaku.
28.3.2012 15:27 - Leese Dailen
Trailer

tady zase muzu tu Starkovu skromnost (v obou pripadech)
Hawkeye je opravdu jenom typek s lukem...
31.3.2012 16:43 - Leese Dailen
Tak ja bych bral hrani toho 8. nedeli.
2.4.2012 10:45 - Hunter
OK, Jirka taky rikal, ze by mohl, takze co vy ostatni na nedeli, 08.04. ? Budete? :-)
Nejspis u me doma, klasicky od 10:30 :-)
Tondo, Jirko, Andy? :-)
2.4.2012 21:01 - Bleška
Jj, já budu :). Všechno rozsekám, rozsekám, rozstřílím!
5.4.2012 15:11 - Hunter
Toz, termin se nam blizi, Tonda neodpovida, Jirka rikal, ze bude...
Vysledkem je, ze budeme hrat u me doma, v nedeli, 10:30 a prijdte vcas, to cekani je masakr :-)
Dekuji za pozornost, Dex out :-)
7.4.2012 00:54 - tony
já bych i přišel ale oni mne pořád bijou....bůů
9.4.2012 07:43 - T. a B. U.
Žádost poručíků RakDol a Mary ,speciální komando republiky
komu:Velení republikové armády,velení domobrany

Dodané vojenské mapy této planety jsme v současné nepřehledné bojové situaci schledali zásadně nevyhovující.Žádáme o urgentní dodání turistických map
všech měst pod správou separatistů nebo měst které nejsou pod správou republiky nebo spřátelených sil.
V případě že jsou v daném městě divadla žádáme o zaslání seznamu představení i s případnou cenou vstupenek(4vstupenky někam doprostřed) pro příštích čtrnáct dní.Pokud v daném divadle není možné platit republikovími kredity prosím divadlo označte a dodejte spojení na vedení divadla.
9.4.2012 08:16 - tony
naše představa byla že si na turistické mapě necháme vyznačit trasu do hlavního města separatistů formou spojení kulturně/sociálně/jakkoliv zajímavích míst.
Podle datumů a časů by mělo jít odvodit že na každé město cestou jsme si dali tak tři dny včetně kulturního vyžití.Hlavnímu městu jsme dali těch dní pět.A mělo by se jednat o relativně rychlí přesun.
Realističnosti tohodle plánu hodlám/e dodat tím že se s těmi jednotlivími městy telefonicky opravdu osobně spojím(a pod svím pravím jménem) a skusím se doptat na to placení republikovou měnou v těch divadlech/muzejích/zoo/čemkoliv dalším co nám místní doporučí(a OPRAVDU SI TAM NECHÁM NĚCO DOPORUČIT).
Jako správnej Jedi si zjistím i nějaká duchovní místa nebo co tam mají.

V těch telefonických rozhovorech se rozhodně zmíním kdy přesně že v tom městě hodláme být,o nás mluvím jako o nadšencích do místní kultury a rozhodně a vehementně popírám že bychom byli republiková komanda nebo že na to město budeme útočit...A TO I V PŘÍPADĚ ŽE SE MNE NA TO NEBUDOU PTÁT.PROSTĚ TAKOVOU INFORMACI POPŘU PŘEDEM.a ujistí místní i několikrát že se se tam opravdu nebude nic dít.
9.4.2012 11:51 - Bleška
Děkuji poručíku Rak Dol.

Samozřejmě je nám moc líto, že nestihneme letní sezónu na této planetě, protože pak bychom moc rády obdivovaly i přírodní krásy této planety s nějakým tím potápěním v jezeře.

Také naprosto předpokládáme, že pokud nám budou zajištěny vstupenky do ZOO, v tom ZOO budou i zvířata! Ne jako v městě Pododun, kde jsme smutně chodily kolem prázdných ohrad a voliér a zvířata jsme si jenom mohly představovat! A pro jistotu jsme si nedávaly nic k jídlu v restauraci v areálu v ZOO. Prosíme tedy, upozorněte na tuto skutečnost majitele ZOO.

Second Lieutenaut Mara
9.4.2012 15:19 - T. a B. U.
Od: Second Lieutenant Rak Dol
Pro: Sergeant X

Ve věci Vašeho dosavadního působení ve speciální jednotce Adra

Sergeante X,

dovoluji si Vás oficiálně přivítat jako nového člena jednotky.

Věřím, že se Vaše služba u jednotky ukáže být přínosnou a že uděláte vše co je ve Vašich silách, aby úspěšnost našich misích byla i nadále vysoká.

Abychom i nadále těchto vysokých standartů dosahovali, dovolím si Vás upozornit na několik poznatků, kterých jsem si všimla během Vaší služby ve speciálním republikovém komandu Adra.

1) Držení pozice u nemocnice
Pokud rozdělím jednotku do sektorů, očekávám, stejně jako všichni ostatní důstojníci, že jednotky své sektory budou držet. Pokud se Vám držení pozice nelíbí, není důvod sedmkrát žádat o změnu rozkazu, protože není možné na Vaši pozici v dané situaci poslat někoho jiného.

2) Infiltrace továrny
Infiltrace a sabotáž prvního reaktoru byla vzorovou pro celou jednotku. Nicméně Vás v žádném případě nemohu pochválit za jednání při infiltraci a sabotáži druhého reaktoru. Chápu, že Vaše specializace jsou tankista a těžké zbraně, ale jako voják speciálního komanda si musíte být schopen poradit v jakékoli nastálé bojové situaci. Vaše panické pobíhání po místnosti nám ve chvíli, kdy jsme byli pod útokem droidů, vskutku nepomohlo. Vaším úkolem bylo držet pozici u dveří a opětovat palbu. Kromě toho, pokud Vám dám rozkazem otevřít dveře, očekávám, že než dveře otevřete, nebudete mi opakovaně nabízet otevření čehokoliv jiného a splníte rozkaz.

3) Útok na druhý kontrolní bod
Při zahájení palebné přehrady očekávám, že se všichi aktivně zapojí do útoku. Naproto nechápu, jak je možné, že jste se schovával za rohem a díval se. Na tuto funkci bych si případně zažádala o válečného zpravodaje, u kterého toto chování schvaluji a předpokládám. Pokud nejste schopen najít si palebnou pozici, zamyslete se nad svým výcvikem.


Závěrem Vám chci sdělit toto,

pokud se i nadále budete prezentovat tímto způsobem, budu nucena zvážit Vaše působení ve speciálních republikových komandech.
Jestli nejste schopen vyhovět vysoce náročným požadavkům kladených na všechny členy komanda, můžete se kdykoliv vrátit k řadovým jednotkám. Ráda Vám Vaše přeřazení vyjednám.


Second Lieutenant Rak Dol
9.4.2012 15:27 - Rak Dol
Juhů! Mám svou osobní registraci!!!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091017961502075 secREMOTE_IP: 3.137.172.68