Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
11.4.2012 14:56 - Fibriso
aha, vlastně na té misi na lávové planetě kde jsem nebyl... tak to jo :)
12.4.2012 08:22 - Bleška
Asi si Fibri nepochopil jednu věc a to tu, že zápisky zásadně píšu z pohledu své postavy. Vzhledem k tomu, že se mi Leese nesvěřil se všemi svými zážitky s tábora ani neovládám telepatii a už vůbec neumím být na dvou místech najednou, budou jeho hrdinské činy ležet zapomenuty na dně několika myslí.

Rak Dol: přiznám se na rovinu, že tomu tvému učení vůbec, ale vůbec nerozumím. Budeš mi muset vysvětlit, vo co teda gou ;).

Fibri: ad. blesky: asi zatím největší šanci a aspirace na blesky mám já, muhehehe :D, vsadím se, že ta tvoje robotická ruka bude velmi dobře vodit :P
12.4.2012 09:28 - Fibriso
vyznělo to špatně, je mi jasné, že jako z pohledu postavy to nemůžeš věděť.

ad blesky, můžeš to skusit, ale riskuješ blaster cannon do úsměvu :)
(hele to zní docela dobře, Blešky blesky ... nebo jsou to Blesky blešky....)
12.4.2012 09:41 - Rak Dol
Bleško kdyby to dokázal pochopit každej tak mne nikdo nepotřebuje :)
12.4.2012 12:25 - Hunter
Rak Dol píše:
mne nikdo nepotřebuje :)

Ahaaaa, tak o tom to je? Hmmm... Ted uz to dava o dost vic smyslu...
Dekuji, hmmm, "mistre"... :-D
Heh a blesky mi tu srset muze leda vopravar, co strcil ruku do spatneho slotu v reaktoru. Uvedomte si, ze jsme pod dohledem Republiky, Jediu a hlavne, mym... A ja tu zadne Sithy trpet uz nehodlam, posledni nas zradil a kdo vi, kde je tajnym informacim konec...
Snazte se najit rovnovahu mezi dobrem a zlem, mezi emocemi a klidem, pak muzeme zustat temi, kterymi jsme. Ani nas neovladne rigidni nudna struktura Jediu, ale ani se nesnizime na primitivni uroven Sithu jednajicich hlavne podle svych emoci... My dokazeme najit rovnovahu... To je nase poslani. Chranime Republiku a Dobro pred Zlem a Separatisty, ale abychom mohli Dobro chranit, sami musime obcas cinit zlo. Nepatrime ani k jednem, jsme uprostred, v rovnovaze, schopni delat vse. Tim jsme v dusi svobodni...

A vubec! Dost okouneni, zpatky na cvicak! A ty taky, poruciku a prestan mavat tou pazourou, vis, ze jsem na to uz skoro imuni... A ne, susenky ti nedonesu!

Tak jedu na ty nohy! Maro, rid vycvik, nez se vratim... Jsem chtel pro neco jit... Eeee, jo! Susenky... Hmm... (podezrivavy pohled na Rak Dol) Nezlob me, ti rikam... Nebo ti mistr, nemistr nakopu zadek! :-)

Captain Dex
12.4.2012 17:50 - Hunter
Rak Dol píše:
fibri tahle scéna se už jednou stala a vyšli jsme z ní naprosto s přehledem,a Jedi byl dokonce kousek od toho


Ouu jeee, Dex ruleees! :-)

Ad odehravani na netu, jasne, je to forum, ale Fibri, zkus neco odepsat taky za postavu, jako to tu cas od casu delame vsichni :-) Pro lepsi pocit :-) Alespon nas lepsi pocit :-)
12.4.2012 17:57 - Hunter
Rank and requisition byl updatovan...
12.4.2012 20:23 - Rak Dol
Díky Dexi za schrnutímmého učení,nyní může naše/Republiková pravda a láska zvítězit nad lží a nenávistí separatistů
Alelůjááááááá
chrr chrrr
12.4.2012 20:49 - Fibriso
mam takovej pocit, že Garra je zpatky coby force spirit a hádejte kde je....
12.4.2012 22:15 - Bleška
Rozkaz kapitáne Dexi! Takže! Jednotko... Pozór! Pochodem vchod! Seno! Sláma! Seno! Sláma!


A stále jsem se tady nedočetla jendu takovou informaci... Kde mám FP za svůj zápis? (mává ručičkou směrem k Dexovi) :D
13.4.2012 10:38 - Hunter
Bleška píše:
mává ručičkou


No jo, no jo, tady mas susenku a mazej! :-)

A ano, samozrejme, Andy, +1 FP za zapis = +2 FP celkem na dalsi hru...
13.4.2012 11:24 - Hunter
Rak Dol píše:
lží a nenávistí separatistů


Ale tak jako oni nejsou všichni špatní. Třeba tenhlecten doutník dělala na svém stehně jedna taková příjemná Separatistka. To jako samozřejmě ve vězěňském táboře, ale nemůžeš pak říct, že jsou všichni špatní ;-) Na mě vlastně byla dost hodná... Hmm (zasněný výraz)... Jo, to mi připomíná, že musím jít obhlídnout perimetr a udělat si zase inspekci... Dneska nesmí člověk nic podceňovat!... :-)
Jo a neříkej nic Leesovi, i tak má řeči...
13.4.2012 17:02 - Bleška
Pokud chcete vědět, v čem Mara spí, podívejte se do složky s obrázky - noční košilka Mary. A ne, vojenství jí vůbec neleze na mozek ;).

Foto pochází ze soukromého archivu :).
14.4.2012 11:38 - Hunter
Tak tohle me dostalo :-)
http://www.stream.cz/video/675435-zmackni-knoflik-pridej-drama
14.4.2012 15:55 - Leese Dailen
Bleška píše:
noční košilka Mary
Pockej, v tomhle jsem te nasel meditovat ve tvem pokoji? >:-D
14.4.2012 16:23 - Rak Dol
myslím že ty knoflíky by se měli dávat fšude :)
stejně jako ty košilky...jen tak mimochodem já už v ní spím doma.......
14.4.2012 20:27 - Bleška
Jj, Leese, našel :P.

Rak Dol: A ty se neopič :P :D
17.4.2012 18:49 - Leese Dailen
Prave jsem nasel novy vzor pro Leese: Julie Musante (Babylon5 s03e05)
18.4.2012 13:01 - Rak Dol
http://www.agresori.com/17425-chuck-norris-vs-pac-man.html
takhle bych si představoval svojí postavu po lvl upu já(myslím tu vítěznou postavu)
19.4.2012 08:06 - Fibriso
je něco v plánu tento víkend?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075160026550293 secREMOTE_IP: 18.223.160.61