Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
19.4.2012 09:13 - Bleška
Na tenhle víkend nic Fibri. Plánuje se 29.4. :).
19.4.2012 09:48 - Rak Dol
já mám v plánu volnou sobotu kterou mohu s někým z vás prolenošit....v neděli mám 24 takže pokud se někdo z vás bude nudit může se stavit
19.4.2012 13:03 - Hunter
Rak Dol píše:
(myslím tu vítěznou postavu)
Lol, hooodne looool :-)
Leese Dailen píše:
Julie Musante (Babylon5 s03e05)

OK, mrknu se, az bude prostor...

Tenhle vikend nic, jsem ve skole...
P.
23.4.2012 09:49 - Hunter
Hmm, tak nevím, jestli jsem vám to už říkal, nebo ne, ale asi ne...
Mamča si zlomila těžce nohu minulý týden a mám ji teďka doma. Znamená to spoustu práce navíc. Do toho škola. Hraní s vámi mi ale energii dodává, takže si říkám, že by nebylo od věci si zahrát. U nás to ale nepůjde. Nabídne se někdo jiný?

Jinak lehké varování na závěr, budu se ohledně hraní rozhodovat cca ve čtvrtek - když bych pocitově nestíhala, tak bych hraní odvolal. Ale hrát se bude tak na 80%. Pokud najdeme nějaké místo :-)

Tak rovnou radši napište, zda budete, v tu neděli, 29.04. moct hrát. Díky :-)
23.4.2012 09:52 - Hunter
Hunter píše:
OK, mrknu se, az bude prostor...


Tak jsem se mrknul, Wrigly... Hmm, čím je tvůj vzor... Taky se chceš vyspat se Sheridanem? :-) No a jestli budeš dělat "politického" důstojníka v tomhle formátu, tak to bude sranda... Akorát by to chtělo převléknout se za tu ženskou, podle mě to do armády a ozbrojených složek funguje lépe - pěknou ženskou chlapi mlátí o dost hůř :-)
23.4.2012 10:35 - Fibriso
ok, píši si neděli. vzhledem k tomu že si potřebuji do zítra rozvrhnout víkend, tak pokud to přesunete ve čtvrtek na sobotu, tak asi budu mít smůlu...
23.4.2012 11:18 - Hunter
Hehe, ok, Fibri. Sobota se nehodi ani me - budu uklizet :-)
Ale nedele mi vyhovuje, jenom najit misto - pisnu Wriglymu a Tondovi, uvidime, kdo co napise :-)
At ctvrtek - to bych dal vedet, ze se vubec nehraje, ne ze presouvame :-)
23.4.2012 15:18 - Rak Dol
mno já mám v neděli noční takže se budeme přesouvat ke mě nebo končit dřív :)
tentokrát mi 24 nehrozí.
23.4.2012 15:26 - Rak Dol
Fibri vzhledem k tomu že se už brzy hraje ocenil bych...a vím že nejen já....informaci jak se tvoje postava postavila k tomu dopisu.
A protože život je vážně těžký tvoje nadřízené důstojnice si tě postupně pozvou na kobereček.
Od mojí postavy dostaneš v podstatě jen dvě otázky
1)co přesně se stalo na planetě během bojů, tobě a Jedimu
2)jak myslíš že bychom ti mohli pomoct
(s tím že si všimneš že na stole má papír s rozkazem postavit někoho mimo službu ze zdravotních/mentálních důvodů a jeho převoz k doktorovi do blázince,jméno tam chybí ale dopsat ho nebude žádná složitá práce)
23.4.2012 15:37 - Rak Dol
Na druhou stranu asi by šlo domluvit že bychom hráli ve škole,v zádu v čítárně,pokud to nebude někomu vadit (= nebude na stole školní komp se školním internetem)
23.4.2012 16:25 - Hunter
A nepřehodíš si směnu, Tondo? Po minulém extempore tvého trdlo kolegy, co nás vyhodil, předpokládám, že bude bezpečnější volba Wrigly... Nebo ty, Tondo, ale na denní :-)

Ad Fibri, nepruďte, prosím, s tím, co se dělo na planetě "předtím" - nehodlám se s tím patlat. Vychcípala celá jednotka, přežil to Jedi a pár klonů. Beru to opravdu z reálného zázemí SW, takže to pošlu Fibrimu a je to :-)
23.4.2012 16:59 - Rak Dol
a) měl by tam být jiný kolega,ten snad bude mít ozum...a hlavně se s ním domluvím předem :)

b) já myslím že to naše postavy bude zajímat,ne proto co se dělo ale proto co se děje (myslím tím co se děje s Xem).

Nepotřebuju od vás každodenní zápis z boje po dobu posledních tří měsíců,stačí mi zjistit proč se X chová jak se chová :) a okořenit to nějakou zajímavou historkou z nat...chci říct boje.
23.4.2012 18:23 - jira
ahoj vsem ja nebudu sem v praci
24.4.2012 10:27 - Bleška
Pavel: To je mi líto Pájo. Ať se mamka brzy uzdraví :). Co se vlastně stalo?

Ad. "X": my to máme Pájo vymyšlený, máme důvod, proč se ho chceme na ty věci ptát ;)

Hraní: Já toho 29. můžu :), dokonce s tím tak nějak předběžně počítám :).
24.4.2012 10:28 - Bleška
Jinak u nás se dost dobře hrát nedá, musela bych vás rozstrkat do akvárek, klecí a terárek :D.

Kdo chce hrát s želvou? A kdo s moučnými červy? :D :P
24.4.2012 10:34 - Rak Dol
bude z té želvy polívka?
jestli jo tak já si s ní budu hrát aby se jí odcházelo pěkně.
24.4.2012 17:34 - Leese Dailen
Takze v nedeli muzu, ale rad bych trochu kratsi hru - potrebuju si odpocinout (je to jediny den volna az do dalsiho patku). Ohledne mista bych preferoval tondovo skolu, ale pokud to nepujde, tak by asi slo se presunout k nam (jeste to overim).

Pavel B5: mel jsem na mysli to jednani, ale Sharidan...hmm
24.4.2012 22:09 - Bleška
Rak Dol: Hrát si s ní můžeš, ale myslím, že ona tebou taky nepohrdne...
25.4.2012 14:59 - Hunter
Toz, nedele asi decka plati... Pocitam se vsemi, krome Jirky. Hrat se bude u Tondy v praci a to klasicky, od 10:30 a kvuli Wriglymu bych koncil pred veceri, takze neco lehce po seste...

A dva uzasne webcomixy :-D
http://stupidfox.net/hello
A specialne pro Tondu...
http://romanticallyapocalyptic.com/1

Noo, oni jsou vlastne oba tak nejak hodne stylove pro Tondu... Hmmm :-D A schvalne, jestli mi nekdo napise, jak jsem narazil na oba dva, nebo alespon jak jsem narazil na tu trhlou lisku... :-)
25.4.2012 20:00 - Bleška
Ok, počítám s nedělí :). Na tu další se mnou nepočítejte, to jest 6.5. Opravdu nebudu k dispozici :).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10165309906006 secREMOTE_IP: 3.134.81.206