Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
6.7.2010 16:37 - Leese Dailen
Babau14 píše:
nějak mi to hraní nesedí

Mohl bys to nejak upresnit? me to dost bavi tak jak to je.
6.7.2010 16:41 - Babau14
Zdá se mi právě že se moc nebavíte je to jenom na vás
6.7.2010 17:38 - Antonym
já se bavím docela slušně,vlastně velmi slušně,pro přiblížení tak se bavím víc než jsem čekal.Asi by to šlo zlepšit ale to celkem určitě i moje hraní :)
6.7.2010 17:54 - Leese Dailen
prislo mi, ze se minule nudila pouze bleska - protoze jsme resili pravidla. A predminule fibriso s bleskou, protoze byli oba dost unaveni a nevnimali poradne hru.
7.7.2010 09:41 - Hunter
Petre, u me je vse ok - jsem spokojeny - v podstate se vyzivam v postave, ktera je prijemne "jednoducha" v tom, ze muze poslouchat rozkazy, respektive civilni doporuceni :-) Jinak jsem spokojeny... Chapu ale, ze to vypada jinak, nezli klasicka druzinovka :-) Pro tu zmenu v pocitu by mozna pomohlo, kdybychom v podstate nebyli "vojaci", ale druzina na specialni ukoly, ktera na Kamino odvadi jistou cast zisku, prave proto, ze nas dali dohromady. Kamino tak vydelava a my mame vic "svobody" na pachani kde ceho a i jine mise, nezli ciste vojenske :-)
Jinak se mi ale patrani po piratech libilo, stejne jako vysadek na palubu. Ten pocit, ze dostaneme na prdel na kazdem rohu je prijemne stresujici. Preci jen uz je vetsina druzinky rozstrilena a drzi nas pohromade jen kvalitni republikova zbroj :-)

Ad zmena doby, osobne by mi to sice prislo jako skoda, ale asi bych v podstate sel hrat to stejne, akorat by to byl pravy Mandalorian, ne nejaky klon :-)

A s nedeli tedy pocitam, at tak, nebo tak :-)
7.7.2010 12:45 - Fibriso
hlas lidu, hlas boží, tak doba se asi měnit nebude...
ale rozhodně bych omezil vesmírné souboje a zaměřoval se na pozemní část, přece jen jsou dva skoro odlišné systémy
7.7.2010 13:57 - Babau14
Tak tedy dobrá pojedem dál je to na vás za prodloužený výkend jsem udělal koncept hraní a dějovou osu. Dále budem se více zaměřovat na pozemní boje a řešení příběhu. Lessovy se pokusím poslat správu ze stanice New Segro od kapitána Flexe (tím začne zajímavější část hraní)
7.7.2010 14:42 - Fibriso
kazdopadne ja si budu muset udelat novou postavu, protože to co mam je pilot a pro pozemní boje zcela nevhodná...
uvidím jak to zaonačím tento víkend, ale z 90% spise nebudu moci
7.7.2010 19:38 - Leese Dailen
Fibriso píše:
uvidím jak to zaonačím

staci si oblect cervenou uniformu... :-)
7.7.2010 20:42 - Fibriso
ani omylem :D
8.7.2010 07:06 - Babau14
Řídit budeš jenom víc pozemní věci motorky vznášedla ,ale je to na tobě.
8.7.2010 10:20 - tony
takže tuhle neděli? A od kolika?
8.7.2010 10:25 - Hunter
Pilotovani a vzdusne souboje jsou taky prima - pokud je nahradime vozidly/vznasedly, tak proc ne, ale nevzdaval bych se jich :-) Preci jen mame ty krasne a uzasne modely :-)
Spis pro vesmirne souboje potrebujeme vic lodicek, aby kazdy sedel v jedne a mel co delat :-) A kopilota pro Citadelu bude delat "droid" a hnedle mame letku 3 doprovodnych stihacek :-)

Jinak za sebe bych rad uz konecne sejmul nejakyho toho Jediho... At uz bude kladnej, nebo ne, nasi bratri musi vedet, jak se jim mohou postavit a co na ne plati :-)

V nedeli budeme hrat od kolika?
8.7.2010 10:25 - Hunter
Ahha, prave jsem to nasel v Petrovem prispevku... :-) Tak tedy v deset :-)
8.7.2010 12:07 - tony
Hmpffff už v tom začínám mít nějakej bordel bo co. Takže se těším na pokračování v neděli .............
9.7.2010 07:16 - Babau14
V neděli od 10:00 Vinohrady :)
9.7.2010 07:17 - Babau14
Jo nemáte někdo filmy SW 4,5,6, na DVD ? nejak je postrádám .
9.7.2010 09:48 - Hunter
mam pouze anglickou verzi... Mozna i s titulky, mozna bez, netusim... Vezmu co mam a kdyz budu mit cas, tak treba i sezenu titulky :-) Pokud bys chtel ceskou verzi, tak nemohu slouzit :-)
9.7.2010 10:54 - tony
http://www.youtube.com/watch?v=-CVYOCMpJRY&feature=player_embedded#!

už vím co chci na vánoce snažte se.
9.7.2010 11:16 - Babau14
Ber co máš v půjčovně to maj jenom s titulkama a za 50kč (bestie)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089773893356323 secREMOTE_IP: 18.117.183.150