Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
28.8.2012 22:24 - Hunter
Soubor v materiálech "Hlasování SW" upraven o léčení... Mrkněte se na to :-) Fungovat to má tedy tak, že i když se v encounteru léčíte medpackem, máte šanci, aby droid doopravil případné chyby, které jste udělali díky kontrolovanému prostředí, asistentovi a hlavně vylepšenému medical kitu - tj. celkem se základem +18. K tomu předpokládaná asistence hráčské postavy + fast flesh medpack (má bonus +5) + "hod" 10.
To celkem dává vyléčení 15+medpack (+5)+level...
Navíc jsem přidal automatické ošetření díky odpočinku ve výši levlu postavy - tj. že se zacelí drobné ranky apod. Bylo by samozřejmě dobré, aby i když neproběhne lékařský droid se toto rp odehrálo jako základní obvazování a ošetřování ran i v polních podmínkách...
31.8.2012 11:41 - Bleška
Taaak, vážení... Vypadá to, že bych měla mít 9. volno, takže zatím za mě říkám ano :).

Jinak, hraní s vámi je vážně super, nabíjí mě to energií a vždycky odcházím s pocitem: Sakra, další dávka emocí až za dva týdny :D :D. Což je dobře :). A na hru nechodím s tím, že: Vůbec se mi tam dneska nechce, ale oni se mnou počítaj, tak se tam nějak doplazím a nějak to přežiju :D.
3.9.2012 12:33 - Leese Dailen
9. mam taky volno, takze se mnou pocitejte
3.9.2012 14:10 - Hunter
Takze prima, v nedeli se na vas tesim u Tondy v praci, 10:30 zacatek... Protoze koncit budeme v sest, prijdte vcas! :-)
3.9.2012 23:01 - Bleška
Už v 6?! Ty nás takhle šidíš? Opět?! :P Připiš si DP! :D
4.9.2012 12:06 - Hunter
Hele to je problem Tondy, ne me - on konci v sest a to je doba, kdy ho vyhazujou :-) Takze to nejde tentokrat za mnou :-) Ale muzeme si jit sednout a pokracovat v hrani v nasi oblibene pizzerce :-D
4.9.2012 20:42 - Bleška
Tak pokud byste nebyli proti a bude ještě co hrát, tak se můžeme přestěhovat :D :D.

Jinak, možná, ale opravdu možná jsem za sebe sehnala náhradu... S hraním zkušenosti má, se systémem SW tak moc ne, ale myslím, že bude schopný se zapracovat :)
5.9.2012 10:39 - Hunter
Tak to není náhrada! Já chci holku! :-D
Ale vážně, jasně, někdy se tedy někde budeme muset potkat/dotáhnout ho na hru :-)
5.9.2012 22:34 - Bleška
Tak já mu půjčím podprsenku s ponožkama a nějakou sukýnku :D.

Dotáhnu ho a uvidí se ;). Lepší nějaký hráč, než žádný a bohužel, dívčinu, co hraje RPG, neznám :/
7.9.2012 10:37 - Hunter
Navrhuju tedy, at ho dotahnes tedka - bud mu dam nejakou roli do mezicasu, nebo se zkratka jen ukaze, kdyz by nechtel hrat :-)
V nedeli se na vas tesim a urco budu muset koncit v tech sest - musim pak na organizacni setkani kvuli celostatnimu setkani, co porad na konci zari...
7.9.2012 17:35 - jira
ahoj vsem ja sem opet v praci takze opet nebudu chci se zeptat jestli nekdo hrajete guildwars 2 ja jo tak ze bysme udelali partu
7.9.2012 18:20 - Fibriso
Roger r...that, takže neděle v 10:30 u Toníčka a konec cca 6-7. Apoň se dostanu dřív domu

jo, guild warsy hraju, kdyžtak Seafahrer rest, překvapivě Fibriso (postava Galvayra nebo Sahuni)
8.9.2012 09:13 - Bleška
Takhle, dotáhnout ho můžu, akorát že se bude odněkud vracet, takže nebude moc prostor pro to, aby si to zkusil, když chceš skončit v 6. Ještě se s ním domluvím.

Jinak, zápisy pak hodím někdy až na to najdu sílu, energii a dost času, teď jsem pořád v práci a fakt na to nemám ani jedno z výše uvedených.

V neděli se na vás těším ;)
8.9.2012 10:50 - tony
než mne někdo zač-al/ne pomlouvat mám 24ku takže hrát se může do rána
11.9.2012 21:58 - Bleška
Tak tedy, jak jste na tom tuhle neděli? Mám volno, za dva týdny ne a ten další týden taky nevypadá růžově... Smutně koukám...
12.9.2012 10:18 - Hunter
Ahoj,

za mě nakonec nic - nestíhám, respektive stíhám, ale bez hraní... Takže do konce září je za mě velké "bohužel"...
12.9.2012 23:08 - Bleška
Hm, s tebou je to fakt těžký... :D. Doufám, že říjen bude lepší :).
Je to škoda, mohla jsem dotáhnout tu svou náhradu... :D.
24.9.2012 09:58 - Hunter
Blíží se čas, kdy se dá zase plánovat další hraní... Jak jste na tom o víkendu 6. a 7. října, potažmo 13. a 14. ? Budu mít na vás čas :-)
24.9.2012 11:54 - Bleška
Hele, nevím :D.
Vím akorát, že 14. by to šlo, akorát nevím, jak bych dorazila, protože ten den máme povinně dobrovolnou účast na nějakém crew setkání... ale tak max na dvě hodinky myslím...

Jinak ti asi moc dopředu neřeknu... 7. bych asi odcházela dřív, ale taky netuším přesně.
A soboty absolutně nevím :D.
24.9.2012 14:14 - Fibriso
vzhledem k tomu, že se brácha urazil, tak mám teď vikedny volné.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.097805976867676 secREMOTE_IP: 3.144.230.82