Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
8.10.2012 23:38 - Fibriso
bez urážky, ale po 24 hodinové šichtě by to nedávalo smysl ani mě, už to že jsi neusinala natvrdo je dost obdivuhodný výkon hodny "veselé droideky" (já bych natvrdo vytuhl)

pro neznalé, andrea potkala veselou droideku, která naházela v pořadí 20 na spot, 20 na útok,1 na útok a 20 na útok, načež z Mary málem zbylo salátové vydání bounty huntera, Následoval opravdu rychlý ústup. (a vynadání pavlovi co to hází.)
9.10.2012 09:58 - tony
myslím že budu mluvit za celou naší skupinku že hraní bylo sqělé až na hody kostkama.
GM 7hodů z toho byla 5*20,MY 15hodů z toho byla 11*1 a zbytek nebyl vyší než5.
Nicméně nejúžasňoucnější asi bylo vloupávání se do elektrárny abychom jí vykradli,nikoho z nás nenapadlo(krom NPC)nejjednodušší řešení z čehož vyplívá že jsme sami sobě nejhoršími nepřáteli.
9.10.2012 11:51 - Hunter
Hahaaa, ta elektrarna byla vtipna :-) Hlavne to prekvapeni... A pochvaleni, jak Leese umi skvele padelat... Ono to totiz vypadalo jako realne papiry! dokonce byly podepsane Leese Dailen! Kruci, ze on si vyridil, ze je potrebuje naprosto legalne? :-)
A hody vam nepraly, to je fakt...
9.10.2012 23:40 - Bleška
No jako největší zážitek mám z posledního úkolu od Siska :D :D. Na to když si vzpomenu, tak se doteď kácím k zemi :D :D.

Hody nám nepřály... na pomoc jsme házeli dost :D :D :P :D.
11.10.2012 10:24 - Hunter
Btw, jak se vam libila ta "serie hodu" a skill checku? Neboli skill chalenge? Kterou jsme delali tu vloupacku? Ma to smysl, nema? Pro me to bylo rychlejsi reseni, nezli se placat s postupnym odstrelovanim jednotlivych strazi, ze to cele bylo rychlejsi...
11.10.2012 11:37 - Fibriso
Skill check byl fajn, hody na něj... už ne tolik
11.10.2012 14:59 - tony
s principem souhlasím jenom nesmíme používat ty kostky co minule
11.10.2012 20:21 - Bleška
Jj, mně se to taky líbilo :D. Ne tak ty čísla, co nám padala :D. Takže navrhuji, aby si hráči pro příště vyměnili kostky s GM ;) :D
12.10.2012 09:21 - Hunter
Moje kostky! :-)
Btw Wrigly, Jirko, co vy? Budete v nedeli? At mam predstavu :-)
13.10.2012 15:54 - Leese Dailen
ted uz to konecne muzu rict - no way (mam spatnou smenu)
13.10.2012 22:17 - Bleška
takže zase bez tebe? :/
14.10.2012 22:18 - Leese Dailen
tak nevim jestli jste nakonec hrali nebo ne, ale pristi vikend (20.-21.10.) mam volno, takze bych se mohl zapojit.
15.10.2012 11:21 - Hunter
Hehe, to je s vami ale sranda :-)
spatne smeny a nejak to celkove nesedi :-) Andrea pristi tyden nemuze...
Co prespristi, muzes, Wrigly, nebo je to "smena"?

Jinak se dohrala v podstate planeta. Andrea si odnesla krome skoro zabite postavy (at zijou hody :-)) asi tak 4 krasne male cerne punticky... At zije Temna Strana Sily...
Planetu, jako obvykle, zachranili Jediove, kdyz pristali se svou super maxi mega silou a donutli Sepky se vzdat. Nic na tom nema co delat vas uspesny plan jak vylakat Sepky mimo domovsky tabor, utok klonu na prave tu chvili, kdy Sepky nejsou doma a "kapitulace" domaci podpory... To, ze se Sepky vzdaly prave ve chvili, kdy jim nad hlavami zacaly pristavat Aclamatory je zkratka jen a jen detail :-)

Aneb planeta hotova, huraaa! :-) tesim se na zapis a hlavne, level up, lidi! :-) Ocekavam nove denicky v mailu pred dalsim hranim. To bude bude nejspis za 14 dni, protoze potrebuju trosku pauzu taky pro sebe :-)
Vyhledove je potreba tedy sehnat dalsiho hrace, protoze Andrea brzo odjede. Na druhou stranu mi hrani i "jen" s tremi lidmi vyhovuje, takze kdyz to bude zvladat i Jirka treba, tak by to byli prave akorat 4 hraci...
Tak jako tak se ale nebranim dalsimu rozumnemu cloveku :-)
15.10.2012 18:29 - Leese Dailen
za ctrnact dni zas nemuzu ja.
16.10.2012 17:05 - Bleška
Když jste všichni odešli, s Tondou jsme řešili právě ty moje další malé černé puntíčky, nicméně velmi podstatné... Mara má v tuhle 12 DP ze 16, což znamená konečné řešení postavy ve chvíli, kdy se objeví před Kenobim... což zrovna není to, co pro svoji postavu chci :D.

Došli jsme k závěru, že ani Tondova postava nebude tou trošičku temnější image nadšená a že je dost pravděpodobné, že by ji sama zabila na místě. Což se jí povede i kamínkem hozeným na moji postavu (ano, zůstalo jí 5 HP), spíše teda z důvodu, že neví, co se z Mary stalo nebo ještě nestalo.

Nicméně, došli jsme k závěru, že Rak Dol Maře doporučí neprodleně opustit planetu a pokud možno žádnému Jedimu nepřijít na oči. A ať se snaží vyhnout těm, co teď přistávají v aklamátorech :). Což Mara udělá, protože se opravdu nemíní nechat zabít na místě.

Ještě teda bude chtít dořešit její osobní quest a pak definitivně zmizí z téhle planety a bude pracovat na své slávě :).
16.10.2012 18:17 - Fibriso
ouha, občas nemám rád když se nepletu...
Irks...emh Iks asi dostane pouze informaci že byla KIA.

Edis: sem zjistil že nemám jedinou čtyřstěnku, kdopak mi je ztopil?
16.10.2012 20:54 - Bleška
Myslíš Killed In Action?
16.10.2012 21:39 - Fibriso
jj, tedy pokud ji neuvidí, to by mu došlo že je awol (Absent Without Official Leave), což by ji mohlo lehce zkomplokovat život
17.10.2012 08:14 - Bleška
Copak, Iks by se ji pokusil zastavit? :)
17.10.2012 11:06 - tony
Já myslím že až jí Ruka uvidí tak zjistí že není KIA a pak ji teprve bude rešit.
Osobně to ale vidím tak že ji řešit budeme až bude Mara sama chtít ,což už jsme rešili taky(mezi sebou- Mnou a Andy).V každém případě je to ideální spůsob jak završit příběh postavy která s námi už nebude hrát pokud se někdo nepokusí o Scype přes půlku světa.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089562892913818 secREMOTE_IP: 3.133.12.172